Muhabbet Köşesi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Geçtiğimiz bu dönemde forum kuralları mi değişti acaba arkadaşlar attığım postlar siliniyor şaşırtıcı acaba sayın @Margaret sizi etiketlemek ve size yorum yapmak yasak mı çünkü sayın @Tibelda yaptığım yorumlar siliniyor da anlamadım gitti yasak galiba :)

NOPasaran*

Okçu
Özür dilenecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Espri de yapmadım. Gayet ciddi olarak oynamadığınız dünya konusunu aynı şeyleri tekrar ederek meşgul etmek yerine önerdiğim konuyu kullanabilirsiniz.
Oynamadığımızı nerden biliyorsun ? Bizi mi takip ediyorsun ?

Yapıcı eleştiri sizce kötü mü biri bana yapsa sinirlenirim kabul ediyorum ancak daha sonra düzeltirim kendimi ancak bakıyoruz ki yapıcı eleştiri yaptığımız kişiler sadece sinirlenmek ile kaliyor düzeltme yok yorumları silebilirsin banliyada bilirsin ancak bizim fikrimiz degismicek size karşı çünkü yapılan muamele hep aynı (genel yazmadım forum yoneticilerine yazdım )

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Arkadaşlar iyi akşamlar, klanlar destek ekibi adı üzerinde oyuncularımıza destek sağlayabilmesi adına görev almaktadır. Oyuncu isteklerii, geri bildirimleri her zaman not alınmaktadır. Bir anda olamıyor olsada zaman içerisinde değerlendirmelerimizi sunuyoruz. Diğer dünyalarda olduğu gibi kaliteli hizmet sağlıyor olacağız. :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Evet destek sisteminin çabaları için teşekkür ediyorum kendi adıma, ancak forum yöneticisi olan @Tibelda 'nın forum üzerinden oyuncularla gereksiz tartışmaya girmesi, sanki yönetici değil de böyle kahvehanede ki dayı gibi cevaplar vermesi bir yöneticiye yakışmıyor. Farkındaysanız insanların genel olarak sorunu bu olup olmadık her yere alakasız bir şekilde giriş yapıyor kendisi ve göze iyice batmaya başladı.

Oysa @Margaret üzümlü kekim ne kadar çözüm odaklı, oyuncu dostu bir yönetici. Neyse sorunumuz laps diye cevabını veriyor diğeri gibi oyuncuya laf sokmaya çalışmıyor. Tibelda bizi ilkokul arkadaşı falan sanıyor herhalde kendisini ciddiyete davet ediyorum.
İsimler üzerinden sohbetin devam edilmesi doğru bulmuyorum hepimizin ortak amacı ve görevi belli :) Ben dahil olmak üzere şikayetiniz varsa bunu doğru ve uygun ortamlarda dile getirmeniz daha iyi olacaktır. Diğer türlü karmaşık bir sohbete dönecektir :)

Serserikasiyer

Kılıç Ustası
İsimler üzerinden sohbetin devam edilmesi doğru bulmuyorum hepimizin ortak amacı ve görevi belli :) Ben dahil olmak üzere şikayetiniz varsa bunu doğru ve uygun ortamlarda dile getirmeniz daha iyi olacaktır. Diğer türlü karmaşık bir sohbete dönecektir :)
Bunun doğru ve uygun ortamı sadece destek sistemi mi yoksa forumda da sikayetlerimizi dile getirebilir miyiz

NOPasaran*

Okçu

Siz de haklısınız lakin biraz anlayış istiyoruz hepsi bu, öyle veya böyle dünyaya giriş yapamayan bilmem kaç oyuncu var. İnsanlar bu forum üzerinden dertlerini sıkıntılarını paylaşıyor. Kurallara aykırı yorumları savunmuyorum ancak forum yöneticisinin oyuncularla laf sokma yarışına girmesi anlamsız. Bir kere arada statü farkı var biz oyuncu o yönetici. Bunun unutulmaması lazım.

Son olarak @Margaret limonlu çiiizkekim seni savunacağıma keşke oyun oynasaydım bu halde olmazdık..

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bunun doğru ve uygun ortamı sadece destek sistemi mi yoksa forumda da sikayetlerimizi dile getirebilir miyiz
Forum kurallarına uygun, x kişisinin üzerinde yürüyelim şeklinde olmadan elbette eleştirilerde bulunabilirsiniz. W69 dünya özellikleriyle alakalı oyuncularımızın şikayetleri var, eleştirileri var bunları okuyorum. Özellikler iyi veya değil ama fikirlerinizi elbette paylaşacaksınız. Suçlamalar olunca hoş bir durum oluşmuyor.
Siz de haklısınız lakin biraz anlayış istiyoruz hepsi bu, öyle veya böyle dünyaya giriş yapamayan bilmem kaç oyuncu var. İnsanlar bu forum üzerinden dertlerini sıkıntılarını paylaşıyor. Kurallara aykırı yorumları savunmuyorum ancak forum yöneticisinin oyuncularla laf sokma yarışına girmesi anlamsız. Bir kere arada statü farkı var biz oyuncu o yönetici. Bunun unutulmaması lazım.

Son olarak @Margaret limonlu çiiizkekim seni savunacağıma keşke oyun oynasaydım bu halde olmazdık..
Hepimiz anlayışlı olursak bence sorun olmayacaktır :)

NOPasaran*

Okçu
Forum kurallarına uygun, x kişisinin üzerinde yürüyelim şeklinde olmadan elbette eleştirilerde bulunabilirsiniz. W69 dünya özellikleriyle alakalı oyuncularımızın şikayetleri var, eleştirileri var bunları okuyorum. Özellikler iyi veya değil ama fikirlerinizi elbette paylaşacaksınız. Suçlamalar olunca hoş bir durum oluşmuyor.

Hepimiz anlayışlı olursak bence sorun olmayacaktır :)

Hemfikiriz bu konuda bize söylediğiniz gibi diğer muhataplarımıza da aynı uyarıda bulunursanız sevinirim :)

EİBO-UNUS

Casus
Arkadaşlar iyi akşamlar, klanlar destek ekibi adı üzerinde oyuncularımıza destek sağlayabilmesi adına görev almaktadır. Oyuncu isteklerii, geri bildirimleri her zaman not alınmaktadır. Bir anda olamıyor olsada zaman içerisinde değerlendirmelerimizi sunuyoruz. Diğer dünyalarda olduğu gibi kaliteli hizmet sağlıyor olacağız. :)

itiraf gibi olmuş ama neyse farma devam

ByRevolution

Yasaklı
69 gibi bir dünyanın bomboş olması 1-2 klan harici klan olmaması oyun adına üzücü. 68de daha çok aktif oyuncu var desem belki yalan olmaz. Bu tür şeyler adminlere önümüzdeki dünyalar da daha sağlıklı düşünmek için tecrübe olur.

akifS*

Hafif Atlı
Herhangi bir yetkili hakkında nasıl şikayette bulunabiliriz? Bu konu hakkında ticket atabileceğimiz bir konum var mı? Artık gerçekten cılkı çıktı çünkü. Bir yetkilinin yazısını birebir kopyaladım geçen gün, o yazıdan ban yedim :D

Tibelda

Emekli Görevli
Herhangi bir yetkili hakkında nasıl şikayette bulunabiliriz? Bu konu hakkında ticket atabileceğimiz bir konum var mı? Artık gerçekten cılkı çıktı çünkü. Bir yetkilinin yazısını birebir kopyaladım geçen gün, o yazıdan ban yedim :D

Aşağıda forum kuralımızı belirttim. Bu bildirimi destek sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Herkese açık topluluk forumunda aşağıda belirttiğim davranışları sergilemeniz forum kurallarımız gereği uygun değildir.

Forum Kuralları dedi ki:
Forum üzerinden Klanlar Türkiye Takımı hakkında iftiralarda bulunmak, asılsız suçlamalar yapmak, takımı karalamaya çalışmak ve diğer oyuncuları örgütleyerek takıma karşı kışkırtmak yasaktır. Takım hakkındaki suçlamalar kanıtlar eşliğinde CoMa veya Takım Liderine iletilmelidir.

Cezanız ile ilgili konuda ise aşağıdaki forum kuralımız geçerlidir. Yine itiraz bildirimini destek sistemi üzerinden yapmanız gereklidir.

Forum Kuralları dedi ki:
Oyun ve forum içi verilen cezalara Forum yolu ile itiraz edilemez. Eğer haksız bir şekilde uyarıldığınızı veya ceza aldığınızı düşünüyorsanız, öncelikle size uyarı/ceza veren Moderatör/Yönetici ile temasa geçiniz. Moderatör, Süper Moderatör ve Forum Yöneticisi zincirini izleyerek sorununuzu bir üst makama iletebilirsiniz. Forum Yöneticileri'nin cevabı, nihai karar niteliğini taşır.

Üye olurken kabul ettiğiniz forum kurallarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.

akifS*

Hafif Atlı
Aşağıda forum kuralımızı belirttim. Bu bildirimi destek sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Herkese açık topluluk forumunda aşağıda belirttiğim davranışları sergilemeniz forum kurallarımız gereği uygun değildir.
Forum kurallarını zaten biliyorum. İftira konusu için aşağı hızlı resim linki bıraktım. Yediğim cezanın haksız bir ceza olduğunu da söylemiyorum. Tek istediğim bir yetkilinin oyunculara nasıl ‘zihniyetiniz bozuk, kendinizi akıllı sanmaya devam edin’ diyebildiğini öğrenmek. Bunu öğrenmek için de doğal olarak bu yetkiliye direkt olarak soruyorum ama kendisi aleyhinde yazılan her mesajı sildiği için seviyeli(son mesajıma kadar hakaret etmediğimden)bir tartışma ortamı bile oluşturamıyoruz. Yoksa vay efendim o ışınlanmış, bu önkayıt yapmış, şu dışarıda kalmış falan bunlar çözülecek konular :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.