Muhabbet Köşesi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser74595

Ziyaretçi
savaşları merak ediyordu adminin biri :) kesim puanı 0 olup köy alanlar var dünyada :)

69 dünyadır barbar alımı serbestti 24 saatte 2.köy barbardan alınıyordu kesim puanı 0 ken o zaman nerdeydin, bu yorumu yazmıyordun ?

20 şer kılıç mızrakla ne kadar artacak kesim puanı adam hesabı açmış bakmış ışınlanma yok salmıştır

ha dünyada deli gibi multi yok mu var, onlarda banlanır zaten

Tibelda

Emekli Görevli
Ne kadar çok polemik var yine. :) Neyse şimdi hiç zamanı değil. Herkese iyi geceler.

***TABUTCU06***

Mızrakçı

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Çaylağın ilk gününü geride bıraktık. Klanlar duruşunu diplomasi mentalitesini gösterdi. İlk gün itibariyle keyifli geçen bu günün devamını diliyorum. Sadece en büyük 4 klandan 3 ünün kendi arasında müt olmasını biraz yadırgadım. Ancak w yuvarlak. Herkesin gönlünce eğlendiği bir w olması temennisiyle. Böyle bir w birdaha açılır mı bilmem ama değerini bilelim. Herkese bol şans.

akifS*

Hafif Atlı
Çaylağın ilk gününü geride bıraktık. Klanlar duruşunu diplomasi mentalitesini gösterdi. İlk gün itibariyle keyifli geçen bu günün devamını diliyorum. Sadece en büyük 4 klandan 3 ünün kendi arasında müt olmasını biraz yadırgadım. Ancak w yuvarlak. Herkesin gönlünce eğlendiği bir w olması temennisiyle. Böyle bir w birdaha açılır mı bilmem ama değerini bilelim. Herkese bol şans.
E hani 25 kişilik klanlar savaşacaktı? Yine toplaşılmış bir isim altında, çoğu da müt olmuş zaten :D

akifS*

Hafif Atlı
Ne kadar çok polemik var yine. :) Neyse şimdi hiç zamanı değil. Herkese iyi geceler.
O polemik bir süre daha devam edecek belli ki. Çünkü bazı sıkıntıları çözmek için bir sürü oyuncunun ayağına sıktınız. Hadi o oyuncuları geçtik diyelim, problemler de çözülmedi :D hatta multi işi hat safhada şu an. Gerçi sizin göreviniz forumun düzenini sağlamaktı, kusura bakmayın. Siz özellikler hakkında beni sorguya çekmeye çalıştığınızdan belli olmuyor o konuda yetkiniz olmadığı.

Tibelda

Emekli Görevli
O polemik bir süre daha devam edecek belli ki. Çünkü bazı sıkıntıları çözmek için bir sürü oyuncunun ayağına sıktınız. Hadi o oyuncuları geçtik diyelim, problemler de çözülmedi :D hatta multi işi hat safhada şu an. Gerçi sizin göreviniz forumun düzenini sağlamaktı, kusura bakmayın. Siz özellikler hakkında beni sorguya çekmeye çalıştığınızdan belli olmuyor o konuda yetkiniz olmadığı.

Günaydın. Postlarınıza bu konudan Ağlama Duvarı! Mızıkçıların Mekanı! devam edebilirsiniz.

Tibelda

Emekli Görevli
Bırakın bu espri @Mr.Storm ’un olarak kalsın. Yaptığınız büyük hatalar için özür dileyeceğinize bu şekilde espri kasmaya çalışmanız sizi komik değil itici yapıyor. :)

Özür dilenecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Espri de yapmadım. Gayet ciddi olarak oynamadığınız dünya konusunu aynı şeyleri tekrar ederek meşgul etmek yerine önerdiğim konuyu kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

mateksahin

Mızrakçı
Beyler sadece ağlayın duvara başka sıvı akıtmak yasaktır. Hıçkırık sesi gelmeden usulca ağlayın lütfen. Birde çok uzatmayalım sıra çok olduğu için millet başka yerlerde ağlama çabasında bulunuyor onlarında duvarda ağlamasına müsaade ediniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.