Muhabbet Köşesi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mertkrdss

Baltacı
Ya bak Enes düzenli olarak sürekli araya giriyorsun en son araya gideceksin benden söylemesi. Lan dünyada ciddi oynayan 10 oyuncu yoksunuz neyin forumunun mücadelesini veriyorsun sanırsın çok mühim bir yer
Sen şu şahısı neden kaale alıp cevap veriyorsunki bırak ortada boş boş konuşmaya devam etsin dikkat çekmeye çalışıyor garibim.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Küçük çocuklara anneleri hani şey diyor bu tehlikeli çocuklarla arkadaşlık yapma diyorlar benim gözümde ikiniz şuan öylesiniz ban yeme ihtimalim var sizinle takılırsam iyi akşamlar diyorum ve montu giyip kaçıyorum :D

akifS*

Hafif Atlı
Küçük çocuklara anneleri hani şey diyor bu tehlikeli çocuklarla arkadaşlık yapma diyorlar benim gözümde ikiniz şuan öylesiniz ban yeme ihtimalim var sizinle takılırsam iyi akşamlar diyorum ve montu giyip kaçıyorum :D
Ya valla bir şey demedim cödfödlkcldkf

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Ya bak Enes düzenli olarak sürekli araya giriyorsun en son araya gideceksin benden söylemesi. Lan dünyada ciddi oynayan 10 oyuncu yoksunuz neyin forumunun mücadelesini veriyorsun sanırsın çok mühim bir yer

W ye giriş yaptığımız 25 oyuncumuzun 20 si aktif oynuyor. Ayrıca sonradan bize katılan ve bu şekilde açtığımız klan oyuncularının tamamına mesaj attık buradan da bir çok kişi oynayacağız dedi. Sen nereden çıkarttın oynamadığımızı? Araya filanda girmek değil , aynı konuları ısıtıp ısıtıp getiriyorsunuz iş goygoyu geçti tadı da kaçtı 2 3 posttan birinde olmuş bitmiş bir konu ve 1 yöneticinin de cevap verme mesajı olmak zorunda mı? W ye sizin giriş yapmamanız bu w yi veya bu w de oynayan oyuncuları değersiz filan yapmaz. Birazcık oynayan oyunculara saygı gösterin. SADECE Birazcık.

Şu an dünyaya girip 3-5k pre ile birilerini döversem konuşmamıza izin verecek misin sultan hazretleri? Forumu salın ne demek ya :D

Dostum sen kimsin? necisin? zerre bilmiyorum. Sürekli bir, saldırma derdin var. Keskin sirke küpüne zarar bilesin.

akifS*

Hafif Atlı
Dostum sen kimsin? necisin? zerre bilmiyorum. Sürekli bir, saldırma derdin var. Keskin sirke küpüne zarar bilesin.
Sürekli bir saldırma derdim mi var? Bu başlık muhabbet köşesi değil mi? Kurallara aykırı olmadığı sürece dilediğim gibi konuşurum. Kurallara aykırı olan kısımda da yetkililer devreye girer, sen değil Enes. Eski mesajlarını hatırlıyor musun? ‘Buraya istediğim gibi yazarım, görmek istemeyen engeller, mesajlarımı okumak zorunda değilsiniz’ gibi şeyler. Görmek istemiyorsan bakma mesajlarımıza? :D Her bulduğun boşluğa atlamak zorunda değilsin.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Sürekli bir saldırma derdim mi var? Bu başlık muhabbet köşesi değil mi? Kurallara aykırı olmadığı sürece dilediğim gibi konuşurum. Kurallara aykırı olan kısımda da yetkililer devreye girer, sen değil Enes. Eski mesajlarını hatırlıyor musun? ‘Buraya istediğim gibi yazarım, görmek istemeyen engeller, mesajlarımı okumak zorunda değilsiniz’ gibi şeyler. Görmek istemiyorsan bakma mesajlarımıza? :D Her bulduğun boşluğa atlamak zorunda değilsin.

Dostum hafızamın çok kuvvetli olmamasından mı yoksa senin beni umursadığın kadar seni umursamadığımdan mı bilmiyorum, sen ne yazdın daha önce şimdi sana , senin bana tekrar hatırlattığın gibi sana hatırlatamam. Ancak genel olarak bana karşı yazdığın yazılardan rahatsızım. Bunun sebebini anlamadığım gibi elbette senide buradan uzaklaştıramam ama rahatsızlığımı dile getirmemde de bir absürdlük yoktur heralde ? Evet, olurda sadece saldırmaya devam edersen ne yapayım anlamayan ve tek gayesi beni aşşa çekmek olan forum trollerini engellediğim gibi senide engellerim.

akifS*

Hafif Atlı
Dostum hafızamın çok kuvvetli olmamasından mı yoksa senin beni umursadığın kadar seni umursamadığımdan mı bilmiyorum, sen ne yazdın daha önce şimdi sana , senin bana tekrar hatırlattığın gibi sana hatırlatamam. Ancak genel olarak bana karşı yazdığın yazılardan rahatsızım. Bunun sebebini anlamadığım gibi elbette senide buradan uzaklaştıramam ama rahatsızlığımı dile getirmemde de bir absürdlük yoktur heralde ? Evet, olurda sadece saldırmaya devam edersen ne yapayım anlamayan ve tek gayesi beni aşşa çekmek olan forum trollerini engellediğim gibi senide engellerim.
Enes sana hakaret etmek istemiyorum ama emin ol duygularımız karşılıklı. Şu ana kadar durup dururken hiçbir mesajına cevap vermedim. Ama sen ilgin alakan olmayan bir konuya, haddin olmayan bir tavırla girersen sıkılana kadar cevap veririm. Mevzuya ‘forumu bir salın‘ diye giriyorsun ve hala karşındakileri suçlu bulmaya çalışıyorsun. Açıklama yapıyorum, hatta daha da ileri gidip senin kendi mesajlarından örnek veriyorum, kendinle çeliştiğini söylüyorum, yine de at gözlüğünden vazgeçmiyorsun. Gerçi doğru, at gözlüğü böyle bir kavram. Benim hatam özür dilerim. Sana tekrar cevap verme zahmetine girmeyeceğim için kendini yormanı istemem, kendinle çelişmediğin pazarlarda görüşürüz. Ciao.

THES

Mızrakçı
DÜNYA ÖZELLİKLERDE MİLİSANİYE 100 YAZİYOR 50 MİLİSANİYEDE MİSYONER SALDİRİSİ YAPİLİYOR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.