Zorba VS Makara

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Bir taraf her anlamda çok güçlü diger taraf denge kurmaya çalışıyor. Ama denge kurmaya çalışan suçlu, hasta, pskopat öbür tarafsa haklı. kazanırsanız hakederek kazanacaksınız ama bu değil sizi büyük yapacak bari kazanırken karşı tarafı hakaretlerinizle, asılsız ithamlarınızla boğarak küçülmeyin.
Enes gerçekten bayıyorsun artık herşey ortada ne iftira atıyoruz ne kücük düşürüyoruz 4 tane adam çektiler bizden siz yapınca bişey yok biz vurunca kelime raksı yapmayın burda içimizden adam çekme işinde siz iyi olabilirsiniz bizde çırpma işinde iyiyiz

HapazCı.

Okçu
Bir taraf her anlamda çok güçlü diger taraf denge kurmaya çalışıyor. Ama denge kurmaya çalışan suçlu, hasta, pskopat öbür tarafsa haklı. kazanırsanız hakederek kazanacaksınız ama bu değil sizi büyük yapacak bari kazanırken karşı tarafı hakaretlerinizle, asılsız ithamlarınızla boğarak küçülmeyin.

Zorba klanlarına multiden çektiğin sirküler mesajda yazdığın gibi ayın 23'ünde zorba klanlarına büyük vurgun yaptıracağın dadashere de 0 puan şuan enes :)

Hainlere casuslara her türlü ithamda bulunurum. Bu seni ilgilendirmez.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Zorba klanlarına multiden çektiğin sirküler mesajda yazdığın gibi ayın 23'ünde zorba klanlarına büyük vurgun yaptıracağın dadashere de 0 puan şuan enes :)

Hainlere casuslara her türlü ithamda bulunurum. Bu seni ilgilendirmez.

ben veya tanıdığım biri böyle bir şey yapmadı. yaptıysak allah bizi yapmadıysak seni kahretsin. Başka da bişrey dememe gerek yok.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Sen hiç bişey yapmazsın zaten uslu uslu oyununu oynarsın ;)
Tüm dünya biliyor bunu ya kafana takma millet ne diyor :p eheheheh

ben diyeceğimi dedim. Senin gibi boş kuru sıkılara daha fazla diyeceğim yok. İftira attın gerçekse allah benim belamı versin değilse senin versin.

llGuardianll

Kılıç Ustası
ben diyeceğimi dedim. Senin gibi boş kuru sıkılara daha fazla diyeceğim yok. İftira attın gerçekse allah benim belamı versin değilse senin versin.

Ne kadar zavallasın sen yav. Yaptıklarını herkesin içinde yüzüne vurdukça diyecek bişey bulamayıp iftira da iftira arkasına bela okuma. Yaş max 15 falan galiba

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Ne kadar zavallasın sen yav. Yaptıklarını herkesin içinde yüzüne vurdukça diyecek bişey bulamayıp iftira da iftira arkasına bela okuma. Yaş max 15 falan galiba

dostum yaptığımı kanıtladığın tek bir şey yok. Sadece boş boş konuşuyorsunuz. Ben sizin gibi özgüvensiz değilim. Yapsam yaptır derim . Ayrıca, sizi 1 aya 1 haftaya falan yıkılır dağılırsınız diye de boş hayalle satacak biri değilm boş boş konuşmaya devam edin. Size yakışan bu

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
dostum yaptığımı kanıtladığın tek bir şey yok. Sadece boş boş konuşuyorsunuz. Ben sizin gibi özgüvensiz değilim. Yapsam yaptır derim . Ayrıca, sizi 1 aya 1 haftaya falan yıkılır dağılırsınız diye de boş hayalle satacak biri değilm boş boş konuşmaya devam edin. Size yakışan bu
La daha dün mut ve s.a olmadığınız klanı burda bunla mutuz bunla .s.a yiz diyerek kendi yabindaymis gibi yansıtıyordun şimdi tek bir yalanjm yok diyorsun çok değişik bir kardesssin :)