Zorba VS Makara

Narkoz44

Okçu
Arkadaşlar Af yok ile mi birleştiniz Sizleri orada görüyoruz Sakin olun Sadece bi kami opu yaptık :)

datomereis

Kılıç Ustası
Ya ben de sizi oyuncu saniyodum. Afyoktan falan koy aldiniz da konusuyosunuz saniyodum. Norkoz ekibi olarak barbarlara savas acmissiniz siz gordum profillerinize girip bakip. Siz baya baya usta oyuncuymussunuz he :D
Nasil ara atan barbar falan oluyor mu arada. Zorluk cikaran barbar falan olursa burdan kami falan atalim. Belki pesleyen falan olur def falan atin hemen misin ardina.
Allah askina gidip biraz dusmandan koy alin oyle konusun.
Bu dakkadan sonra narkoz ekibini oyuncu olarak dikkate almiycam. He havadan sudan konusacaksak buyrun anlatin :D

Narkoz44

Okçu
Yakında düşman kaldı da biz mi almadık köy :)
Vurduğumuz siliniyor en basit örneği 30 40 saatten bi kami opu yaptık af yoka ağlamaya başladılar köyleri size peşkes çekiyorlar 30 tane mis var boş mu yatsın bir kısmına barbar alınır kalanı ile opa gidilir
acele etme senin içinde geliyoruz

datomereis

Kılıç Ustası
Vurduğumuz siliniyor en basit örneği 30 40 saatten bi kami opu yaptık af yoka ağlamaya başladılar köyleri size peşkes çekiyorlar 30 tane mis var boş mu yatsın bir kısmına barbar alınır kalanı ile opa gidilir
Gercekten cok uzuldum. Cidden opa gidiyor musun ? Saldiri puanin muazzam fazla belli gittigin. Ozellikle 52 numarali narkoz 20k kesimle fena oplar yapmistir. 150k olmayi sonuna kadar hakediyor. Kolay is degil barbar toplamak. Misal ben beceriksizim o konuda. Basamiyorum mis alamiyorum barbar.
neyse deogim gibi sizi bu konuda muhattap almiycam. Gelin size balik tutmanin puf noktalarini anlatalim. Belli ki barbar toplama disinda oyunla alakalaniz yok.

Narkoz52

Yasaklı

Köyleri peşkeş çekseler gene iyi afyok klan profiline de zorbadan tayin edilen kayyumun adını yazmış :D Bi kami attık attığımız kamide 120 tane kami muhabbetine geyik olsun diye salladığımız kamiler ciddi ciddi bir op yapsak napacaklar merak ediyorum :D Neyse ciddi oplarda naiflere nasip artık

Narkoz52

Yasaklı
Gercekten cok uzuldum. Cidden opa gidiyor musun ? Saldiri puanin muazzam fazla belli gittigin. Ozellikle 52 numarali narkoz 20k kesimle fena oplar yapmistir. 150k olmayi sonuna kadar hakediyor. Kolay is degil barbar toplamak. Misal ben beceriksizim o konuda. Basamiyorum mis alamiyorum barbar.
neyse deogim gibi sizi bu konuda muhattap almiycam. Gelin size balik tutmanin puf noktalarini anlatalim. Belli ki barbar toplama disinda oyunla alakalaniz yok.

Rakip asker basmıyorsa ben napıyım datome :) en son attığım kaminin kestiği asker 126 mızrak 140 kılıç :D siz asker basın sizinkileri keselim :D Ayrıca kesim sadece saldırıyla olmaz oyunun birde savunma ayağı var destekçi puanımada bakabilirsin bol bol kaminizi patlattım çakıldığınız duvarlarda adım yazar narkoz abi diye okursun :) Merak etme sınırda olucaz o zaman siz asker basın sizin askerleri keselim :)

datomereis

Kılıç Ustası
Köyleri peşkeş çekseler gene iyi afyok klan profiline de zorbadan tayin edilen kayyumun adını yazmış :D Bi kami attık attığımız kamide 120 tane kami muhabbetine geyik olsun diye salladığımız kamiler ciddi ciddi bir op yapsak napacaklar merak ediyorum :D Neyse ciddi oplarda naiflere nasip artık
Ya sen hic konusma :D
Sen barbara attin kamileri heralde. Saldiri puanin nerde. 150k adamsin senin yaptigin kesimi 3k iken yapmistim. Bos yapma git barbar topla hadi sen.