Zorba VS Makara

HapazCı.

Okçu
World başından beri ilan vermesekte savaşta olduğumuz bir klan.
Adalet klanlarının makara klanının kafa oyuncularını desteklemeye başlamasıyla savaş ilanınızı verdik.

Saygı çerçevesinde oyuncuların atışmadan, hakaret etmeden, çirkinleşmeden bir savaş olması dileklerimle.

İki taraf içinde hayırlı olsun.

Narkoz52

Yasaklı
Bakin ben savaşın sonunu biliyorum.

tam olarak su sekilde konusulacak.

“siz zaten cok kalabaliktiniz. İyi bile dayandik.
nasil oyaladik sizi ama ehuehuehu. Savunmada 1. Olduk. İyi klaniz biz.”

istiklal marşı ve kapanış…

bu mesaj burda dursun donup bakarsiniz
Ne oldu boş boş konuşuyodun demek için foruma gireceğim gün seni haritada ve forumda göremeyeceğimden eminim buda burda not olarak dursun.

Misyonerist*

Mızrakçı
Şu kalabalıksınız diyen arkadaşları da anlamıyorum. Tüm gezegeni bi araya topladılar 100 saatten destek attırıyorlar hala Zorba kalabalık :) Zorba kalabalık fakat siz de kuru kalabalıksınız.
Ustam beni yanlış anlamayın ancak kalabalık olmak avantaj sağlamıyor gibi konuşuyorsunuz yani avantaj değil mi? Aktif olmayan birisi dahi 100 mızrak 100 kılıçlı yapsa savaşta sınıra onu atsa +200 sav ile başlarsın. Bu çok cüzzi bir miktar olmasına karşın 100 oyuncu böyle olsa sana 20000 asker demek ki 100m 100k hiçbir şey. Eskiden eskiden diyoruz ama 3 4 tane maksimum klan oluyordu şimdi birinciliğe oynamak için galiba ana klanın yanında en az 5 6 tane daha alt klan olması gerekiyor. Oyun ilginç bir hal almış.

llGuardianll

Kılıç Ustası
World başından beri ilan vermesekte savaşta olduğumuz bir klan.
Adalet klanlarının makara klanının kafa oyuncularını desteklemeye başlamasıyla savaş ilanınızı verdik.

Saygı çerçevesinde oyuncuların atışmadan, hakaret etmeden, çirkinleşmeden bir savaş olması dileklerimle.

İki taraf içinde hayırlı olsun.

Başarılar.. Ben seni tuturuyom

Narkoz52

Yasaklı
Oncelikle kendi hesabinla gelirsen kim oldugunu bilirim. Cunku olurda gercekten babayigitlik yapip el opmeye falan geldiginde karisiklil olmasin. Cok kalabalik bi multi sepetin var. Herkese el opturmem uzun surer :)

Yapma ya kaç tane multim varmış kendi hesabımdan yazıyorum zaten gir sıralamaya 66 da ismimi yaz çıksın abinin hesabı :D

Narkoz44

Okçu
@datomereis
El Öptürme muhabbetlerine girme Çok fazla öpeceğin el olur mahçup olursun Özrününde affı olmaz
Karşılıklı saygılı bir savaş olması dileğiyle iki tarafada başarılar.

aslnkrl2

Yasaklı
Şu destek olayına laf eden arkadaşlar neyin kafasını yaşıyor bir türlü anlamıyorum siz 7 8 klan saldırın herkes sizin gelmenizi beklesin kimse destek atmasın kolayca bitirelim işi diye düşünüyorlar herhalde komik :) amacı aynı olan klanlar gerekirse 100 saattende destek atar arkadaslar bunları yazmanız değişik geliyor :) Her iki tarafada başarılar iyi olan kazansın:)