Zorba VS Makara

.AMO.

Casus
Burda konuşanları daha oyunda hiç görmedim. O yüzden gereksiz konuşmayın konuşmaya devam ederseniz elinizi boş bırakmam

La Calin*

Kılıç Ustası
Burda konuşanları daha oyunda hiç görmedim. O yüzden gereksiz konuşmayın konuşmaya devam ederseniz elinizi boş bırakmam
65te göremedin bende onu dedim zaten :D
Burası için umarım beni görürsün bu sefer görecek kadar kalırsın diyelim. Başarılar sana :)

Tibelda

Emekli Görevli
İlgili kurala göre konu incelenmiş ve forum amacına uygun olmayan postlar kaldırılmıştır. Lütfen oyun ile ilgili bildirimlerinizi destek sistemi yoluyla yapınız.

Forum Kuralları dedi ki:
Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Konuyla alakası olmayan bir mesajı forum yöneticilerinin değiştirme veya silme hakkı vardır. Oyun ile ilgili bildirim ve ceza itirazları Oyun Yöneticileri'ne iletilmelidir. Bu da Destek Birimi (support) yoluyla yapılmalıdır, herkese açık forumlarda uyarılar veya uzaklaştırmalar ile ilgili mesajlaşmak yasaktır. Bu kural, Şikayetler Bölümü hariç tüm forumda geçerlidir. Kurallara uymayan kullanıcılar; önce uyarı, tekrarında forumdan uzaklaştırma cezası alabilirler.

datomereis

Kılıç Ustası
Ahmet cakar gibi oldum. Basima agrilar giriyor. Görüyorum… 3 gun sonra tatava matava kalmayacak. Hepsi adalete siginacak. Multeci kamplari goruyorum.
zorba fena makara yapacak…