KEFENDİKEN SAVAŞ/OP RAPORLARI

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Tamamen beni tanımadan ezbere yazılmış biz yazı.Ben asla sütten ak kaşığım demedim kendime,bu world dışında her worldde bir şeyler yapmaya çalışmışımdır ve cezamı yemişimdir.Bu olayla ilgili malesef ki suçum yok,dedigim gibi modun açıklaması duruyor.Köyünü aldığım hesap çıkar amaçlı açılmış ve ben de köyünü alarak bundan fayda sağlamışım.Oysa eneslerin yakınında olmasa o oyuncuyla tanışmayacaktım bile:)
Enese gelirsek bu world ya da başka bir world yaptıklarını ayıplamadım ya da suçlamadım.A dan z ye bu world yaptığını da tebrik ediyorum.20 kişilik klanını ince inde işleyip bu noktaya getirdin.ham için bir çözüm buldun ve uyguladın.Bu yaptıklarını gölgelemiyor.Haritadan işaretlediğin yerlerin çoğunu kimin öyle yaptığını da biliyorum ama dediğim gibi bunlar bu oyunun parçası,adil oyun isteyen önce parasıyla oynamayı bırakmalı sonra barbar üretmeyi yargılamalı.Bu oyunun en masum hamlesi yagma için barbar attırmaktır.Söyleyeceklerim bu kadar tekrardan tebrikler ve başarılar.Kimseye öfkem,kızgınlıgım yok aksine teşekkür ediyorum klan hareketlendi sayenizde :)

Yani sizi ben yemledim öylemi :D Lütfen ya vallahi ayıptır hesap w nin başından beri sizin klanınızda hesap 62.dünyada oynamış aktif bir hesap ben o w de oynamadım klanıda myrimidons muş. Bu hesabın benimle alakalı olma ihtimali 0 :D Biz KEFENDİKENİ bu w de kurduğumuzda bilen biliyor 20 kişiye yakındık şuanda sayımız 19. Ama w başında sayımız 50 ye kadar çıkmıştı. Zamanla istediğim seviyede olamayan oyuncuları yüzyüze görüştüğüm realden tanıdıklarımda dahil, bakın @Morted @kutluk Cihan Devleti @pro3 @Miyazono bunlar baştacım olan insanlar klandan çıkarttım, sonra w girmeden tanıştığım konuşttuğumuz @Lord Lord Kasırga @Alperen0007 @1299osmanbey bunları ihtaç ettim hepsi merkez bölgesinde bakın suan bazıları 300 500 puanda klansızlar. Bunların dışında bölgede vurduklarımız oldu silenler oldu en yakın örneği @ ALTAY TÜRKÜ şuanda köyü barbar oldu. Oyunun başında 500 balta 500 hafifle 2k mızraklı terk köyleri kestik hatta bir raporu @gogoleyte ye attım tam dibimdeki köyde abi sen söyle ordu yokmuydu şuanda raporum yok 10 ün öncesinin konusu. Biraz elinizi vicdanınıza koyun. Herşey zannettiğiniz gibi değil..

EnesKOSOVA1

Yasaklı
daha konunun ikinci cümlesindeki yazım Elbette şunu baştan söylemelyim, her ne kadar 21 günde ilk ciddi opumuzu yapsakta daha öncede iyi kesimler yaptık ancak şuana kadar yaptığımız kesimleri buraya koymadık çünkü bu kesimler harita temizliği kesimleriydi ve ciddi değildi.

Biz en başından beri haritamızı ve gerekliliğini oynuyoruz her şeyi de diplomasisinden ordularımıza kadar gayet açıkca ortaya döküyoruz. Oynayacağımızı açıklarken de söyledim bunları şimdi de tekrar ediyorum biz sadece keyif amaçlı oynuyoruz. W kapatmak gibi uzun soluklu oynamak gibi düşüncemiz yok. Tüm müttefiklerimize de bunu söyledik. Tüm bu konularda gereksiz de bir açıklama yaptığımı düşünüyorum. Lütfen konu başlığı savaş raporları bunun da dışına çıkmayın.

İyi oyunlar.

jenjenrosso

Milis
Abi peşine destek attığımız köyü 4 misle alamadık dolayısıyla 0 a 0 elde var 0 oldu :D Hedef 1 köy tutmaktı kısmet değilmiş.

Lütfen rica ediyorum sizi rahatsız eden bu boş yazılarımı okumayın.Teşekkürler.
Okumadım zaten. Bu tarz forum laleleri vardi önceden de. Sinser gibi. Silinip gidiyorlar bir süre sonra. Oradan bir benzerlik kurdum

Accept

Milis
sen daha 21 gün olmuş dünyada köyünü verip yeniden başla atmış adamsın sen konuşma vesselam adamlar konuşsun :)

başta forumda o konuda belirttiğim bazı sözleri, kelimeleri anlamayacak özürlülere tekrar tekrar açıklamaktan bıktım. hayvan gibi pre basamamak benim ayıbım değil klanımın beni korumaması da benim ayıbım değil. söylediğim sözleri zamanında dinlemeyip hareket etmeyen yönetim yüzünden klanca bu duruma geldik. oyuna başlarken de köyü kaybederken de kimseyle sarmaş dolaş değildim. en azından bi misli kaminizi keser sizi uğraştırırdım. köyü kaybetmeden önce atılan destekler durduk yere yanmasın diye klandan çıkıp destekleri gönderdim çünkü yoruldum. senden ve senin gibi çarlar yüzünden değil yanımdaki adamların çaresiz hareketlerinden. başkasının köyünü tutabilmek için destek atın çağrıma mis arası yapalım deniyor ve kamiyle gelen mise 200 mızrak destek atılıyor. komedi. dünya başladığında bir klana katıldım şanssızlığıma en acemi ve pasif yönetime düştüm. bu benim suçum değil. seni ciddiye alacak biri değilim zaten o konuda da kimse seni ciddiye almıyordu ama neyse sana bi şans vereyim. bu durumu anlayabilecek ve köyü bırakıp gidecek şerefli ve haysiyetli hareketi anlayabilecek kalıbın da sende olduğunu düşünmüyorum yani anlamasan da olur kanka. köyü kaybetti moruQ qwe diyerek sağda solda gez reklamımı yap :D

Ryuzaki H

Yasaklı
başta forumda o konuda belirttiğim bazı sözleri, kelimeleri anlamayacak özürlülere tekrar tekrar açıklamaktan bıktım. hayvan gibi pre basamamak benim ayıbım değil klanımın beni korumaması da benim ayıbım değil. söylediğim sözleri zamanında dinlemeyip hareket etmeyen yönetim yüzünden klanca bu duruma geldik. oyuna başlarken de köyü kaybederken de kimseyle sarmaş dolaş değildim. en azından bi misli kaminizi keser sizi uğraştırırdım. köyü kaybetmeden önce atılan destekler durduk yere yanmasın diye klandan çıkıp destekleri gönderdim çünkü yoruldum. senden ve senin gibi çarlar yüzünden değil yanımdaki adamların çaresiz hareketlerinden. başkasının köyünü tutabilmek için destek atın çağrıma mis arası yapalım deniyor ve kamiyle gelen mise 200 mızrak destek atılıyor. komedi. dünya başladığında bir klana katıldım şanssızlığıma en acemi ve pasif yönetime düştüm. bu benim suçum değil. seni ciddiye alacak biri değilim zaten o konuda da kimse seni ciddiye almıyordu ama neyse sana bi şans vereyim. bu durumu anlayabilecek ve köyü bırakıp gidecek şerefli ve haysiyetli hareketi anlayabilecek kalıbın da sende olduğunu düşünmüyorum yani anlamasan da olur kanka. köyü kaybetti moruQ qwe diyerek sağda solda gez reklamımı yap :D

bu adamı üzmeyin beyler, kimseye ne bir zararı dokunmuştur ne de kötü sözü olmuştur.
sinir ve hırsınızı çıkaracağınız son adam :)

Yani sizi ben yemledim öylemi :D Lütfen ya vallahi ayıptır hesap w nin başından beri sizin klanınızda hesap 62.dünyada oynamış aktif bir hesap ben o w de oynamadım klanıda myrimidons muş. Bu hesabın benimle alakalı olma ihtimali 0 :D Biz KEFENDİKENİ bu w de kurduğumuzda bilen biliyor 20 kişiye yakındık şuanda sayımız 19. Ama w başında sayımız 50 ye kadar çıkmıştı. Zamanla istediğim seviyede olamayan oyuncuları yüzyüze görüştüğüm realden tanıdıklarımda dahil, bakın @Morted @kutluk Cihan Devleti @pro3 @Miyazono bunlar baştacım olan insanlar klandan çıkarttım, sonra w girmeden tanıştığım konuşttuğumuz @Lord Lord Kasırga @Alperen0007 @1299osmanbey bunları ihtaç ettim hepsi merkez bölgesinde bakın suan bazıları 300 500 puanda klansızlar. Bunların dışında bölgede vurduklarımız oldu silenler oldu en yakın örneği @ ALTAY TÜRKÜ şuanda köyü barbar oldu. Oyunun başında 500 balta 500 hafifle 2k mızraklı terk köyleri kestik hatta bir raporu @gogoleyte ye attım tam dibimdeki köyde abi sen söyle ordu yokmuydu şuanda raporum yok 10 ün öncesinin konusu. Biraz elinizi vicdanınıza koyun. Herşey zannettiğiniz gibi değil..
Edit:ben ihraç edilmedim rica üzerine çıktım:p

IamAnyOTP

Mızrakçı

öncelikle kullandığın kelimelere dikkat et . Burası klanlar forumu ve burada herkes bir birine sataşarak vakit geçiriyor benim amacım seninle dalga geçmek değil sataşarak vakit geçirmek.. Şeref ve haysiyeti senden öğrenecek değilim.. O yazdığın moruQ qwe Tarzında bir tane yazım varsa göster bana bende göreyim.. Sen kimsin ki senin üzerinden reklam kovalayayım ?

Accept

Milis
öncelikle kullandığın kelimelere dikkat et . Burası klanlar forumu ve burada herkes bir birine sataşarak vakit geçiriyor benim amacım seninle dalga geçmek değil sataşarak vakit geçirmek.. Şeref ve haysiyeti senden öğrenecek değilim.. O yazdığın moruQ qwe Tarzında bir tane yazım varsa göster bana bende göreyim.. Sen kimsin ki senin üzerinden reklam kovalayayım ?

birbirimize sataştık köyümü aldınız ve savaşı yendiniz. bu dakikadan sonra forum forum gezip yapmadığım şeylerden dolayı beni rahatsız etme o zaman. rica ediyorum

EnesKOSOVA1

Yasaklı
KEFENDİKEN olarak bugün 3 köy Zorba klanına 2 köy de mahşer klanına ait toplamda 5 köye op gerçekleştirdik.

Operasyon şablonu
oper.jpg

Operasyonda Yapılan kesimler
kesimler.jpg

Operasyondaki fetih raporları
fetih rap.jpg

Son derece ilginç bir durum var; bu zamana kadar toplam 8 köye 4 lü misyonerle saldırdık ve bunlardan 3 ünü 4 misyoner ile alamadık. Hay allah ne bu şanssızlık :) Onlardan 2 si bu opta aşşağıda :)

4 mis ile alamadığımız köyler :)
sadakat.jpg

ATAKAN ADAK

Kılıç Ustası
KEFENDİKEN olarak bugün 3 köy Zorba klanına 2 köy de mahşer klanına ait toplamda 5 köye op gerçekleştirdik.

Operasyon şablonu
27577 adlı eklentiyi görüntüle

Operasyonda Yapılan kesimler
27578 adlı eklentiyi görüntüle

Operasyondaki fetih raporları
27579 adlı eklentiyi görüntüle

Son derece ilginç bir durum var; bu zamana kadar toplam 8 köye 4 lü misyonerle saldırdık ve bunlardan 3 ünü 4 misyoner ile alamadık. Hay allah ne bu şanssızlık :) Onlardan 2 si bu opta aşşağıda :)

4 mis ile alamadığımız köyler :)
27580 adlı eklentiyi görüntüle
Tebrikler

Centurion7*

Mızrakçı
Forumda atışmayı hiç sevmem ama Enes bu ne :))

Tribal Wars İstatistikleri : 66. Dünya : Oyuncu
Tribalwars Oyuncu Profili: HAGAYRET (kabile değişiklikleri)
eski kabile Yeni kabile Tarih/Saat Puan
Hiçbiri TORK 16 Temmuz 2021 - 14:04:32 140
TORK SALDIR 17 Temmuz 2021 - 11:04:46 257
SALDIR Hiçbiri 05 Ağustos 2021 - 21:04:26 7.464
Hiçbiri ZORBAA 06 Ağustos 2021 - 03:06:07 7.538

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Forumda atışmayı hiç sevmem ama Enes bu ne :))

Tribal Wars İstatistikleri : 66. Dünya : Oyuncu
Tribalwars Oyuncu Profili: HAGAYRET (kabile değişiklikleri)
eski kabile Yeni kabile Tarih/Saat Puan
Hiçbiri TORK 16 Temmuz 2021 - 14:04:32 140
TORK SALDIR 17 Temmuz 2021 - 11:04:46 257
SALDIR Hiçbiri 05 Ağustos 2021 - 21:04:26 7.464
Hiçbiri ZORBAA 06 Ağustos 2021 - 03:06:07 7.538

Hah iyi ki paylaştın valla , zorbaya geçtiği gibi adamı haritadan sildik bu işte onu gösteriyor :D :D :D

Misyonerist*

Mızrakçı
Usta bir şey soracağım. Şuanki Kefendiken Zorba klanları arasındaki savaşta başka hangi klanlar var?