66 Dilek hakkı

burçigin

Okçu
Çok uzun yazmışsın eminim boş yapmışsındır okumaya değmez, ama son kısmını okudum sen tokadı vurdun texas topladı falan ne alaka hayal gücünde ne yaşıyorsun sen :D Ban yedim diye topladı adam beni :D
Ben banlattım diyor necati :D nasıl banlanıyorsunuz anlamıyorum 2021 yılındayız ya.
Do

Amerikada yaşıyorum ben :D 10 dolar atıyım dedim bilgisayar önemli şimdi herkes destek vermeli bence
Beni de alsana oralara pizza kuryeliği falan yaparım.
dolarla maaş almayı özledim.

burçigin

Okçu
Ben ticketledim seni zamanında, gerçi ben kendi klanımdaki adamları da ticketliyordum :D
Ama ben deneme yapıyorum acaba banlıyorlar mı diye bi kere atakanın multilerini ticketlemiştim. Garibim cihangir ban yemişti :p :D :D

Rakro.31

Mızrakçı
Ben ticketledim seni zamanında, gerçi ben kendi klanımdaki adamları da ticketliyordum :D
Ama ben deneme yapıyorum acaba banlıyorlar mı diye bi kere atakanın multilerini ticketlemiştim. Garibim cihangir ban yemişti :p :D :D

Bak bak :D Yapma öyle denemeler kanka üzülürüm :D

Komiksin :D Sağda solda ben banlattım mı diyon sen haha :D Bazen her şeyi gözünüze sokasım geliyor ama neyse bir vizyonsuz için değmez :D

Sana uza dedim peçete daha ne uzatiyorsun ? :D destek ekibine yapılan bildirimleri genel forumda dile getirmek Forum ban nedeni. Dün neden yoktum neden yasaklıydim. Hadi bakalım ikile şimdi ;)

polimaxi

Acemi
Etrafımın goca klanlar tarafından sarılmadığı klanımın olduğu bir dünya diliyorum eğer gerçekleşiyorsa :))