66 Dilek hakkı

Rakro.31

Okçu
sizin ikinizden daha büyük yalak mı var la bu oyunda ? her dünya da abi abi diye yalvararak insanları dünyaya davet ediyorsunuz. biriniz çağırdığınız abilerinizin köylerini zorla alıkoyuyor. biriniz de dünyaya getirdiği oyuncuların emeklerini hiç ediyor. 2 çöp.. tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş. :D :D

biz birlikte bedelini ödediğimiz dünyalarda kurmuş olduğumuz dostluklarla giriyoruz dünyalara. yani siz 2niz. 1 kral katili etmezsiniz. ;) daha da uzatmayında forum ahalisini boş tripleriniz ile rahatsız etmeyin.

Dosttan kastın 25 kişilik teneke ordusu mu senin baya dostun varmış :D

Dosttan kastın 25 kişilik teneke ordusu mu senin baya dostun varmış :D

ben bu tartışmayı uzatmayacağım. misafir olarak geldiğin dünya da adam yukarı da yazmış uyarmış onu çiğneme bari :D son post olarak yanıt vereceğim sadece. teneke demişsin ya. boş tenekeden çok ses çıkarmış. insan işi kendinden bilirmiş. konuştuğun kadar boşsun be neco :D hadi yallah şimdi ;)

Rakro.31

Okçu
ben bu tartışmayı uzatmayacağım. misafir olarak geldiğin dünya da adam yukarı da yazmış uyarmış onu çiğneme bari :D son post olarak yanıt vereceğim sadece. teneke demişsin ya. boş tenekeden çok ses çıkarmış. insan işi kendinden bilirmiş. konuştuğun kadar boşsun be neco :D hadi yallah şimdi ;)

Senin bizi anlamaya ne aklın yeter ne cürmün ondan devam et ;)

ZuzuX

Kılıç Ustası
Evde kaldın tabi :-( Evlenin yazarken gözünden iki damla yaş klavyeye düştü dimi ? Hadi itiraf et çekinme

Bunlar aslında çok seksist şeyler bu tarzda bir kadın üyeye yapılanlar ama sonra forumun bütün akılsızları üstüme çullanıyor laf anlatamıyorum. He polyana haklı haksız bilmem çok da sevmem kendisini ama ona bunları yazabilmenin sebebi kadın olması haberin olsun. Küçük bir açıklama da yapmış olayım

Charmander

Kılıç Ustası
Bunlar aslında çok seksist şeyler bu tarzda bir kadın üyeye yapılanlar ama sonra forumun bütün akılsızları üstüme çullanıyor laf anlatamıyorum. He polyana haklı haksız bilmem çok da sevmem kendisini ama ona bunları yazabilmenin sebebi kadın olması haberin olsun. Küçük bir açıklama da yapmış olayım
Hak edene hak ettiği gibi konuşuyorum. Cinsiyet eşitliği üzerine dersler alan biri olarak yorumlarımda kadın- erkek ayırmam. Hiç farketmez çünkü. Kadın olduğu için tolere edecek, daha kibar davranacak değilim. Sert konuşulmasını hak ediyorsa konuşurum.

*Alpagu

Yasaklı
Hak edene hak ettiği gibi konuşuyorum. Cinsiyet eşitliği üzerine dersler alan biri olarak yorumlarımda kadın- erkek ayırmam. Hiç farketmez çünkü. Kadın olduğu için tolere edecek, daha kibar davranacak değilim. Sert konuşulmasını hak ediyorsa konuşurum.
şimdi bahsettiğin cinsiyet eşitliği bu değil. Bazı insanlar burada olmadıkları kişiyi yansıtır. Diğer insanlarda eleştiri yaparken o kişiyi eleştirir ama senin yaptığın çok farklı bir şey. Karşındakine sırf kadın olduğu için "evde mi kaldın?" tarzı sorular soruyorsun ve bu şekilde yanıtlar veriyorsun. Yani reel hayatını yargılıyor/eleştiriyorsun. Kimsenin böyle bir hakkı yok. Bunun kadın ve ya erkek olmakla da alakası yok.

Charmander

Kılıç Ustası
şimdi bahsettiğin cinsiyet eşitliği bu değil. Bazı insanlar burada olmadıkları kişiyi yansıtır. Diğer insanlarda eleştiri yaparken o kişiyi eleştirir ama senin yaptığın çok farklı bir şey. Karşındakine sırf kadın olduğu için "evde mi kaldın?" tarzı sorular soruyorsun ve bu şekilde yanıtlar veriyorsun. Yani reel hayatını yargılıyor/eleştiriyorsun. Kimsenin böyle bir hakkı yok. Bunun kadın ve ya erkek olmakla da alakası yok.
Hayır birader bahsettiğim olay tam da bu. Cinsiyet farketmeksizin ben senin özel hayatınla ilgili de dalga geçerim, sert de konuşurum. Kadın gelip burda kendini bu kadar savunmadi. Az bilgisayar başından kalk. Dışarıda da kadın var oğlum az gezin. Neyi koruma sevdası bu.

ZuzuX

Kılıç Ustası
Üff. Kimse kadınlarla konuşurken kibar ol demiyor sana zaten. Bunu demenin de seksist bir şey olduğunu anlaman için biraz daha ders alman lazım sanırım. Kimse senden kibar olmanı beklemiyor. Sadece diyoruz ki saldırıyorsan kadın olmasına değil davranışlarına saldır. Ama sen arkadaşın davranışlarına değil, kadın olmasından dolayı kadınlara karşı önyargılarınla saldırıyorsun.
Aldığın ders notlarını bir tekrar gözden geçir bence. Çünkü ya hiçbir şey anlamamışsın ya da düzgün anlatmamışlar

Hayır birader bahsettiğim olay tam da bu. Cinsiyet farketmeksizin ben senin özel hayatınla ilgili de dalga geçerim, sert de konuşurum. Kadın gelip burda kendini bu kadar savunmadi. Az bilgisayar başından kalk. Dışarıda da kadın var oğlum az gezin. Neyi koruma sevdası bu.
Allah allah dışarıda kadın mı varmış. Her gün bir yeni bilgi teşekkürler