66 Dilek hakkı

**Geosmin**

Mızrakçı
Bol multili her tür illegalin olduğu bir dünya diliyorum. En azından boşa gitmemiş olur Dilek hakkım :)

Charmander

Kılıç Ustası
Üff. Kimse kadınlarla konuşurken kibar ol demiyor sana zaten. Bunu demenin de seksist bir şey olduğunu anlaman için biraz daha ders alman lazım sanırım. Kimse senden kibar olmanı beklemiyor. Sadece diyoruz ki saldırıyorsan kadın olmasına değil davranışlarına saldır. Ama sen arkadaşın davranışlarına değil, kadın olmasından dolayı kadınlara karşı önyargılarınla saldırıyorsun.
Aldığın ders notlarını bir tekrar gözden geçir bence. Çünkü ya hiçbir şey anlamamışsın ya da düzgün anlatmamışlar

Allah allah dışarıda kadın mı varmış. Her gün bir yeni bilgi teşekkürler
Evlilik şu bu konularına ilk kendisi girdi, üzgünüm hak etti. Kadın olması yumuşama sebebim olmaz ondan bahsediyorum. Yanlış takım için de sorry, lord kasırga ile aynı tarafta olmak mı ? Üzücü.

mateksahin

Mızrakçı
Şu önce ki dünyalarda ki muhabbeti keselim yeni muhabbetler açalım. Birkac dünya sonra birlikte oynarsınız muhabbet edemezsiniz arkadaşlar. Nice düşmanlar aynı klanda oynadı can ciğer oldu.

Charmander

Kılıç Ustası
Gereksiz insan ya dkdkdk bana bir şeyler demiş okumadım bile kanka sjdjdkdksk
Haahaha cidden çok da umrumdaydi. İki video iki görsel atıp laf soktuğunu zanneden maximum ergen zekası. Sizde kusur yok hata bende. Sizin gibi veletlere cevap vermekle zaman harcıyorum.