66 Dilek hakkı

/değerli forum moderatörümüz ilk yazımı kaldırdığı için yazımı düzenleme yaparak paylaşıyorum. umarım bu sefer de kaldırılmaz.

bulunmuş olduğum klan veya bulunmuş olduğum ekipler hakkında kıytırık diyorsun. ben senin gibi pre basana sülük gibi yapışmıyorum be abisi. :D bizim derdimiz 3-5 sohbet biraz da eğlenmek. sizler gibi reel hayatı unutupta forumda önümüze gelene birşeyler sallama peşinde değiliz. ;) he bak asılsız sallamalar yapanlara cevabım olmuştur her zaman.

yani abisi sen halen daha lise ortamında gündeme gelmek için ona buna laf sallamaya çalışan daha büyümemiş bir ergen falansın. :D

gelmişsin buraya hakaret etmek için. diğer arkadaşlar da destek vermek için. burda bir konu başlığı var ve herkes istediği şekilde istediği yorumu yapabilir. ben bana göre benim gördüğümü ve olmasını istediğim bir yazımı yazdım buraya. sizin alçak seviyenize düşmeden sadece resimlerle ve bir adet video ile vereceğim cevabımı.

Kİ, kendinizi nur nimet sanmayın. ;)

sizin gibi tüm gün de pc başında otura otura yayıla yayıla geçirecek vaktim yok. siz buraya gelip yine bişeler sallıcaksınız da ben sizi sallamıcam. bilginiz olsun. :cool:

post 2.png
post 1.jpg
post 5.png

Pollyanna**

Baron
Ne yani teyzem olsan ölür müsün? Teyzem yok benim. Böyle bomboş, bol vakti olan, her lafa atlayan birini arıyordum. Aradığımı klanlar forumunda buldum. Bu fırsat için teşekkürler sayın moderatörler
bence sen beni takip edip bulunduğum yerden çıkıyorsun gibi geldi ama sen bilirsin :) bir daha da bana karşı hitabını düzgün yap.

/değerli forum moderatörümüz ilk yazımı kaldırdığı için yazımı düzenleme yaparak paylaşıyorum. umarım bu sefer de kaldırılmaz.

bulunmuş olduğum klan veya bulunmuş olduğum ekipler hakkında kıytırık diyorsun. ben senin gibi pre basana sülük gibi yapışmıyorum be abisi. :D bizim derdimiz 3-5 sohbet biraz da eğlenmek. sizler gibi reel hayatı unutupta forumda önümüze gelene birşeyler sallama peşinde değiliz. ;) he bak asılsız sallamalar yapanlara cevabım olmuştur her zaman.

yani abisi sen halen daha lise ortamında gündeme gelmek için ona buna laf sallamaya çalışan daha büyümemiş bir ergen falansın. :D

gelmişsin buraya hakaret etmek için. diğer arkadaşlar da destek vermek için. burda bir konu başlığı var ve herkes istediği şekilde istediği yorumu yapabilir. ben bana göre benim gördüğümü ve olmasını istediğim bir yazımı yazdım buraya. sizin alçak seviyenize düşmeden sadece resimlerle ve bir adet video ile vereceğim cevabımı.

sizin gibi tüm gün de pc başında otura otura yayıla yayıla geçirecek vaktim yok. siz buraya gelip yine bişeler sallıcaksınız da ben sizi sallamıcam. bilginiz olsun. :cool:

bu gönderide ki videoya youtube telif atmış galiba :D videoyu son kez yükleyim 1.5 saat sonra youtube tekrar kaldırcak :D

Pollyanna**

Baron
Evde kaldın tabi :-( Evlenin yazarken gözünden iki damla yaş klavyeye düştü dimi ? Hadi itiraf et çekinme
Evde kaldın ne demek bana bir açıklar mısın?
Her insan evlenmek zorunda mı? 24 yaşındayım ve şu an evli olup olmamam benim ve partnerimin tercihi. Bakarız canımız ne zaman istiyor o zaman evleniriz. Siz niye önünüze gelen her kadına evde kalmış muamelesi yapıyorsunuz?

Rakro.31

Okçu

Senin 3-5 dostun var benim 300-500 fark bu :) Tüm gün PC de oturmamız seni bağlamaz çalışmak gibi bi zorunluluğumuz yok demek ki , ban konusunda hiç yememiş gibi konuşma 51 de çalıntı nickle koca koca klanlara sirkü atacak kadar vasıfsız ve gereksiz bir tipsin ordada tutup kapıya atmıştık seni hadi ikile :)