Sizce w62 Unutulmazları

Worafz

Okçu
Merhaba sevgili dostlar ,

Uzun zamandır galaksi klanında oynamaktayım çok güzel arkadaşlıklar kazandık gecemizi gündüzümüze kattık kurduğumuz arkadaşlıklar neticesinde hesap bakıcısı olarak verdiğimiz oyuncu galaksi yöneticilerinden sessizask adlı oyuncu ( Selim ) bize oyun oynayarak bakıcıdayken adımıza sağa sola Mesajlar atıp kayda aldı iş kapatmaya gelince dünya 6. Cısı hesabım 7.5 milyon üstü banlatılarak oyun için insanların ne kadar iğrençleşeceğini görmüş olduk benle birlikte aynı senaryo ile toudumanakatar hesabı da banlattırıldı(oyun 7.cisi) ve ekibimizin geri kalanı Klandan çıkarıldı , en azından kapatmaya alınmasak bile 1 sene bayrak kasma hakkımız vardı bu kadar emeğe ama yazık oldu gerçekten her dünya da bunu ileteceğim unutulmayacak bu yaptığınız ayıp sizle kalacak ,yapılan güzel arkadaşlıklar için sevgiler dostlar sizle oynamak güzeldi ,Selim ve bu işi tezgahlayan herkese de hakkımı helal etmiyorum .
Gerçekten yazıklar olsun söylenecek bir şey yok ben belki 62 de kapatan listede olmayacağım ama böyle insanlarla oynadığım için kendimden utandım şaka lan şaka selim işte ne bekliyorsunuz ben anlamadım

CENAB@

Mızrakçı
Merhaba sevgili dostlar ,

Uzun zamandır galaksi klanında oynamaktayım çok güzel arkadaşlıklar kazandık gecemizi gündüzümüze kattık kurduğumuz arkadaşlıklar neticesinde hesap bakıcısı olarak verdiğimiz oyuncu galaksi yöneticilerinden sessizask adlı oyuncu ( Selim ) bize oyun oynayarak bakıcıdayken adımıza sağa sola Mesajlar atıp kayda aldı iş kapatmaya gelince dünya 6. Cısı hesabım 7.5 milyon üstü banlatılarak oyun için insanların ne kadar iğrençleşeceğini görmüş olduk benle birlikte aynı senaryo ile toudumanakatar hesabı da banlattırıldı(oyun 7.cisi) ve ekibimizin geri kalanı Klandan çıkarıldı , en azından kapatmaya alınmasak bile 1 sene bayrak kasma hakkımız vardı bu kadar emeğe ama yazık oldu gerçekten her dünya da bunu ileteceğim unutulmayacak bu yaptığınız ayıp sizle kalacak ,yapılan güzel arkadaşlıklar için sevgiler dostlar sizle oynamak güzeldi ,Selim ve bu işi tezgahlayan herkese de hakkımı helal etmiyorum .
Hocam bunların fıtratın da var geçmiş olsun ekibin köyleri bunlara salmasın ben talibim teşekkürler iyi oyunlar

miryokefalon

Acemi
Beni de atıp saldırıları çıkmışlar :) Şaşırmadım ama hesap sil deseler silerdim sonuçta oyun yani bir amaç için 5-6 ay bir arada oynandı. Destek at dediler attık şuraya dal dediler daldık. Oyun zaten bitmiş bayrak kasıyordum bunları yapmak yerine dile getirseler daha mantıklı olurdu :)

Hasandnz

Yasaklı
Selim beni biliyordu şifrem bile vardı söylese zaten köyler klanındı ben en azından şunu beklerdim kapatma zamanına kadar karışılmasa bayrak kassaydık hakkım vardı bu kadar emeğe ayıp ayıp Selim oyun senin olsun kazandığım dostluklarda benim

K54 de nra ve azroya karsi en cok savasanlardan biri olarak ekip arkadaslarimla bu haksizligin yapilmasi bizim hesaplardan kufurlu mesajlar atilip kayitlar altina alinmasi ve zamani gelincese bizlerin banlatilmasi ve kalan arkadaslarimin klanlardan atilip koylerine saldirilar cikilmasi bayrak kasma haklarinin alinmasi klandaki diger uyelere bana kufur ediyolar diyerek saldirtmasi sessizask ve ekibine hic yakismadi w62 dunyasinda unutulmuyan olarak hatirlanicak.hakkimiz gecenlere hakkimiz helal olsun allaha emanet olun.

Worafz

Okçu
K54 de nra ve azroya karsi en cok savasanlardan biri olarak ekip arkadaslarimla bu haksizligin yapilmasi bizim hesaplardan kufurlu mesajlar atilip kayitlar altina alinmasi ve zamani gelincese bizlerin banlatilmasi ve kalan arkadaslarimin klanlardan atilip koylerine saldirilar cikilmasi bayrak kasma haklarinin alinmasi klandaki diger uyelere bana kufur ediyolar diyerek saldirtmasi sessizask ve ekibine hic yakismadi w62 dunyasinda unutulmuyan olarak hatirlanicak.hakkimiz gecenlere hakkimiz helal olsun allaha emanet olun.
Senden aldığım katlama açtım sirküler sayısını, 60. Dünyada 1 senedir almadım iyi katladın mı bari

sefa 58

Milis
İki dakika sahipsiz bıraktık hemen hainliklere başlamış sessizask denilen herif
Arkadan iş cevırek yonetıcı olunmuyor kufur dıyor selım ısbatlasın sereflıyse burdanda dıyorum bıtane kufur koysun foruma serefsızlık yapmadın koylerın ısmınıde yaptım aldıkca ne bok oldunu anlar

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
yıl olmuş 2021 hala şifresini paylaşan var. hem de selim ile ahahahaha az bile yapmış size. benle dc'de konuşurken bile küfür etmiyorum bir yerden ban yerim diye :D

hesap bakıcısıyken de millete küfürden ban yemezsin diye biliyorum. sen verdin şifreni "selim kardeşim şu hesaba bak sana zahmet" dedin tabii. vermeyin kimseye şifrenizi sonra 6. ve 7. sıradaki hesabınız ban yiyornafslkafsşaf

Worafz

Okçu
Arkadan iş cevırek yonetıcı olunmuyor kufur dıyor selım ısbatlasın sereflıyse burdanda dıyorum bıtane kufur koysun foruma serefsızlık yapmadın koylerın ısmınıde yaptım aldıkca ne bok oldunu anlar
sizlere ban konusunda yardımcı olamam ancak seneye 1. Sınıf öğretmeni olarak devam edeceğim görevime, sizlere tekrardan okuma yazma öğretmek isterim ekipçe lütfen benimle iletişime geçin…

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Kardeşim huylu huyundan vazgeçmiyor o değil bu hamlesiyle senin bir adım önüne geçmiş olabilir bunun altında kalmayıp daha büyük bir hainlik yapman lazım fhsjysjgksgkakfjgkg

Ben kimseye hainlik yapmam kardeşim selim gibi değiliz çok şükür, gece bir de özelden yazmış misleri bastın mı emir diye sabah gördüm dedim ben yapmam öyle şeyler :p