Sizce w62 Unutulmazları

akifS*

Hafif Atlı
Şifrem sessizask (selim de )mevcuttu Banlatıldığım mesajıda buradan paylaşmak isterdim ama ağır küfür ve ırkçılık içeriyor ( benim ağzımdan kendisine ya da bir başka kişiye atmış bilmiyorum kim olduğunu )

Attığı banlamanmama sebep olan mesajı isteyene fotoğrafını da atarım wpden , buradan paylaşamıyorum , böyle ırkçı ithamlar ağır ithamlar yakışmadı demek istediğim bu Keşke doğrudan isteseydi hesabı ...Adanalı Türk bir ailenin çocuğu olarak ayrıca Kürt kardeşlerim benim öz kardeşlerim böyle ağızlara bir oyun için ırkçılık malzemesi edilmesini kabullenmiyorum Selim’in yaptığı gene çok ayıp ağır da bir suç ayrıca
İyi de şifre paylaşımı zaten yasak değil mi? Eğer değilse @ALEYNA TİLKİ şifreni verir misin bayrak lazım bana.

Deadknight*

Baltacı
yıl olmuş 2021 hala şifresini paylaşan var. hem de selim ile ahahahaha az bile yapmış size. benle dc'de konuşurken bile küfür etmiyorum bir yerden ban yerim diye :D

hesap bakıcısıyken de millete küfürden ban yemezsin diye biliyorum. sen verdin şifreni "selim kardeşim şu hesaba bak sana zahmet" dedin tabii. vermeyin kimseye şifrenizi sonra 6. ve 7. sıradaki hesabınız ban yiyornafslkafsşaf

Kaç yaşında insansın biraz ağır olman yakışırdı sana ama şaşırmadım ne de olsa pusula oyuncususun kurucunuz 300spartalı kardeşime hesap sildirmiş birisi normal yani senin bu hareketlerin

yok eski galaxyde bunlar vardı. Sadece klandan atar hesap sabahı görmezdi. Bunlar kolayına kaçıyor sadece, milletin işi gücü var

Sana mı sormuş atlıyorsun konuya patlak teker abiler kendi arasında konuşuyor..

@sessizask konusunda da çok ağır şeyler yazmak istiyorum ama sınırdan kaçak çay gönderiyor hemde kargo ücreti fiyatına o yüzden ters düşemem (lanet olsun menfaat dünyası)

Kaç yaşında insansın biraz ağır olman yakışırdı sana ama şaşırmadım ne de olsa pusula oyuncususun kurucunuz 300spartalı kardeşime hesap sildirmiş birisi normal yani senin bu hareketlerin

@sessizask konusunda da çok ağır şeyler yazmak istiyorum ama sınırdan kaçak çay gönderiyor hemde kargo ücreti fiyatına o yüzden ters düşemem (lanet olsun menfaat dünyası)

Yanlış olmasın, saygımızdan abi diyoruz :*

Rocco Siffredi

Hafif Atlı

selim güzel çay varsa bana da yolla kargo ücretini yavuz ödüyormuş @sessizask

sessizask

Okçu
Kaç gündür buraya bakmayı unutmuşum mis limitimi harcamakla meşguldüm.

sözde 6.olan hesabın 550 köyü savunmaydı da sorsan klanın askerleri yersen xd

Ağlamaya devam ediyorsunuz bakıyorum.

Birisi yok şu klanın bu klanı ayağı çekmiş ,birisi galaxy yöneticileri bunu sormalı demiş. En çok buraya güldüm zaten de neyse. :D

Ekstrasına gelince de millete küfür hakaret edip ban yiyince ağlamayın buralarda :D

Balondoor

Kılıç Ustası

Birisi yok şu klanın bu klanı ayağı çekmiş ,birisi galaxy yöneticileri bunu sormalı demiş. En çok buraya güldüm zaten de neyse. :D

Ekstrasına gelince de millete küfür hakaret edip ban yiyince ağlamayın buralarda :D
Sana küfür edilmesi çok hoşuma gitti bide benim hesabımdan kendine etsene :D

**Lebron

Yasaklı
heyy gidi günler heyy. Zamanında selim kardeşim bana bakıcı attiginda bende hesabindan @Pressman* a aynı yazıları yazmiştim. Recep abi alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste yi senin rejisörlugunde çekelim mi ?

Bizden bukadar korkup bu tarz oyunlara giriştiğine gorre bizden çok korkmuşsun ayrica biz küfür edicek kadar aciz degiliz bakiciliktan kufur edip adam banlatmak size yakisir bir davranis oldu oyun icin bu kadar dansöz gibi kivirmaya gerek yok.bizi bilen biliyor ama seni tanimiyanlar tanisinlar.