Sizce w62 Unutulmazları

Hasandnz

Yasaklı
Hahahahah ya ne Güldüm eleman yazmış şifreni paylaşmayacan diye hacım bizde köy de hesapta klanındır benim umrumda değil köyleri istese zaten verirdim hatta hesapda 5 k pre vardı onu da verirdik istese banlatmadan önce gördü mü bilmiyorum ama kaçırmış demekki :)) ben Selim’e en ufak bir küfür dahi etmedim ne önce ne de sonra ayıp dedim yapılan sadece zaten istese verirdim bunu kendi de biliyor fantezi yapmış sadece :)

Hasandnz

Yasaklı
Kısacası ben oyundan keyif aldım bitmiş bir dünya için çok önemli değil sonrası ha kapatma da varsın ha yoksun ben keyif aldım herkesin eline sağlık aeo

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Benım hesap banlanmadı kendım banlattım cunku senın savundun ınsan musfettesi klandakı elemanlara kufur etti dıyomuş ısbatlasın adamya goruyum ben koy ısımlerini serefsız selım yaptım aldıkca okur ne bok oldunu klanda gorur

Hainlık yapıcana mertce savassaydı bızle 2000 koy vardı alırdı savasarak ıstese bızde verırdık ama haınlıkte ustune yokmuş bıde mıllete kufur etti demış ısbstlasın benı sefa58 benım hesap ama demışlerdı galaya guvenmeyın dıye bız bastan yanlış yapmısız ozaman rangar demıştı gelın bıze dıye vefadan ayrılımca ama selım bızı guzel kandırdı kabatmıya bıle ekıpten eleman alıcaktı

Yokluğunda üşüyoruz başgan @R4gn4r adamları kurtaramadın sessizasktan :(

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Hahahahah ya ne Güldüm eleman yazmış şifreni paylaşmayacan diye hacım bizde köy de hesapta klanındır benim umrumda değil köyleri istese zaten verirdim hatta hesapda 5 k pre vardı onu da verirdik istese banlatmadan önce gördü mü bilmiyorum ama kaçırmış demekki :)) ben Selim’e en ufak bir küfür dahi etmedim ne önce ne de sonra ayıp dedim yapılan sadece zaten istese verirdim bunu kendi de biliyor fantezi yapmış sadece :)

köy de, hesap da, şifren de klanınsa burada ağlamayacaksın. demek ki selim fantezi seviyor?

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
Kurtlukta düşeni yemek kanundur (Anonim), baktın düşen yok ayağına bir çelme takacaksın (sessizask)

Yalnız iddialar doğruysa çok ayıp edilmiş (doğru olup olmadığını bilmiyorum)

Balondoor

Kılıç Ustası
Kurtlukta düşeni yemek kanundur (Anonim), baktın düşen yok ayağına bir çelme takacaksın (sessizask)

Yalnız iddialar doğruysa çok ayıp edilmiş (doğru olup olmadığını bilmiyorum)
fazlası yok eksiği var . Hasandnz ve tozudumanakatar hesapları op gelirken hesap bakıcılığı alıp hesaplara bakıyorlardı

sefa 58

Milis
İlk değil son olur mu bilmem. Başkasına yaptıklarında arkalarına geçip şak şak yaparsan, oklar sana döndüğünde şaşıramazsın. Böyle böyle öğreneceksiniz artık.
Bız nra gecmemızın sebebı 59 bıze desdek olmadılar cındekı arkadaşlar ordasa sınırdaydık bız herzaman dedık bız cekılırsek cın dagılır dıye ama onlarda koyleri ıstedı bı dıaploda kısa sure oynadım onlarda bı yamuk gormedım gerısı hepsı ekibini tutuyor

Hasandnz

Yasaklı
Roccco sayın tikko farkındaysan ben vedalaşıyorum ağlamıyorum hala diyorum köy de hesapda hiç önemli değil gene klanındır o da mühim değil keşke benden isteseydiler ben vermeseydim ondan sonra bu hareketi yapsaydı sessizask selim bir deneseydiler anlatmaya çalıştığım hep buydu bence o da biliyordu istesem hesabı vereceğimi de garantiye aldı işini :) ben işinde gücünde çocuklu adamım oyun size kalsın ben keyfini aldım , gene diyorum oyundu bu ragnar dahil herkesin emeğine sağlık herkes iyi kötü renk kattı ayrıca ragnar savunma basmamın sebebi kalkışma değil harita da düşman olmaması maalesef 3 aydır düşman göremedik karşımız da sıkıldım temizlik için sav basıyordum mızrak ağır oyun bilmiyorsak gene de eyvallah ne diyim sonuç ortada 2 opta kaçıp gittiniz direnmediniz bile :)

Hasandnz

Yasaklı
Şifrem sessizask (selim de )mevcuttu Banlatıldığım mesajıda buradan paylaşmak isterdim ama ağır küfür ve ırkçılık içeriyor ( benim ağzımdan kendisine ya da bir başka kişiye atmış bilmiyorum kim olduğunu )

Attığı banlamanmama sebep olan mesajı isteyene fotoğrafını da atarım wpden , buradan paylaşamıyorum , böyle ırkçı ithamlar ağır ithamlar yakışmadı demek istediğim bu Keşke doğrudan isteseydi hesabı ...Adanalı Türk bir ailenin çocuğu olarak ayrıca Kürt kardeşlerim benim öz kardeşlerim böyle ağızlara bir oyun için ırkçılık malzemesi edilmesini kabullenmiyorum Selim’in yaptığı gene çok ayıp ağır da bir suç ayrıca

onurhanksk

Acemi
Karakterinizi bozmayın bir oyun için.
Keyfinize bakın geçin
Köy bahane sohbet şahane olsun
( dalga geçip - destekleyenler şahıslar sizde kendinize gelin lütfen insanlık öğrenebilirsiniz )
Altı üstü oyun insanlar stres olmaya değil stres atmaya giriyor.

iyi geceler