Sizce w62 Unutulmazları

Merhaba,
Oynayan herkes kendince kolay kolay unutmayacağı bir olayı/anısını yazsın. Belki kavga çıkar. Sonuçta ekmeğimizin peşindeyiz :D

- Benim için ilk sırada @Richie Rich'in Stalker yönetimine düşündüğü her şeyi yüzlerine söyleyip, rest çekip bırakması. Bu olay Stalker'da çatırdamalar yarattı ve psikolojik olarak çok etkiledi. Hatta dünya gidişatına bile etki etti.

- İkinci olarak dünya başından sonuna kadar dünyayı şekillendiren Exit yönetiminin hamleleri oldu. Doğru ya da yanlış her yaptıkları hamle dünya diplomasilerini, savaşlarını etkiledi.

*Alpagu

Yasaklı
@*Balamir 'in rakibine "gevezelik yapma, yıkık" ifadesinde ki "yıkık" sıfatından global ban yemesini unutamıyorum.

• Anatol klanının 1/3 ünün savaş esnasında ceza almasını unutamıyorum.

• Güney batıda ki kargaşayı unutamıyorum. Forumda da bununla ilgili videolar paylaşılmıştı.

• Uykusuz kaldığım geceleri ve hareketsizlikten aldığım 10 kiloyu da unutamıyorum.

• Son olarak, çay tekliflerini unutamıyorum.

Bobo?

Baltacı
Köylerde binlerce kami varken kaybettik açıklamasını, kami üretim süresinin 2-3 katı süren op bekleme sürelerini ve savunma oynamadığını söyleyen bir klanın nasıl saldıramadığını unutamam sanırım.

Olan olmuş, biten bitmiş. Bunlar gözlemlerim, Doğrusu yanlışı konusunda üstte belirttiğim şeylerin detaylı nedenlerine hakim değilim. Herkes adına çıkarılacak ders niteliğinde bir çok olay yaşandı. Ama benim açımdan eğlenceli oldu, sonuçtan ziyade bir oyun olarak değerlendirme noktam bu.

Son olarak daha önce belirtme fırsatım olmadı, savaşta emek veren her oyuncunun eline, emeğine sağlık. :)

*Alpagu

Yasaklı
Hesap sil yapmadan önce de bir video yapılmıştı. Telif hakları sebebiyle paylaşamamıştık. O videoyu da bu konuya bırakıp gidiyorum. Bu dünyada oynayan tüm oyuncu ve klanlara teşekkür eder başarılarını dilerim...

Anatol Temsili

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
nra dan ilk oplar gelirken 50 şerk koydular furkanın kale köylerine dedim o köyler açılacak similatörden baktım dediler saçmalama yarısı fakedir o saldırıların :D surlar kağıt helvadan dedim dinlemediler sabahına sınır hattı düşmüştü

bir köyüme 40kami attılar köyün adını bura komple mezarlık yaptım 50-60 kami daha attılar beklemiyordum .d

CarenS

Mızrakçı
Bende iz bırakıcak derece önemli bir olay yaşanmadı w62 yi tek kelime ile özetlicek olursam 'ez'

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Unutamayacağım tek konu kadro olarak gerinizdeyiz bari harita olarak şans tanıyın diye acıtasyon yaparak olaya başlayanların Selaminin Dünya diplomasisine yön verdiler dediği ekiple kurnazlık yapmaya çalışması yakalanınca da benim haberim yok bunlardan diyerek klanı bırakıp kaçması. Hasan’ı uyarmamıza rağmen de o güne kadar bu elemanlara inanması :)

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
- sercan'ın saldırı dahi atmadan maydonoza tek atması (hala davayı bekliyoruz afslknsglnkanklfsa)

- yıllardır nato subayıyım diye milleti kandırmaya çalışan 12 iq'lu kamilin "500 köy olursam beni toplayamazlar" demesi ve pusula üyelerinin arkasından konuşması akabinde pirana sürüsüne karşı sadece kademe düşürüp demirci kademelerini indirmesi. hala toplanıyor.

- oyun başında yeniden başla atan bizle dalga geçenlerin şu anda oyunda olmaması ( söylemiştim demeye bayılıyorum bu olayda)

akifS*

Hafif Atlı
O kadar kişi topla dünyaya gir 2 ay geçmeden bilmem ne sınavından dolayı stalkerin dünyayı bırakması çok saçmaydı. Dünya açılmadan önce sınavdan haberleri yoktu herhalde.
Kazandığı sonradan açıklanmış. Beni şaşırtan gitmesi değil zaten. Bir gece öncesinde discordda sohbet ediyorduk. ‘Beyler böyle böyle bir durum var’ dememesi terse attı beni. Sabah bi uyandık Faruk’a sövenlerle övenlerin arasında kalmışız :D

*Angel of Death*

Kılıç Ustası
-galanın klan ve oyun mantığına uyar biçimde bir bütün olarak hareket edip güzel savunma yapması
-galaxy sınır oyuncularının çok iyi savunma oynaması yada bu wdeki mis mesafesi olayını avantaja çevirmesi
-savunma demişmiydim ?
-stalker yönetiminin onlara güvenip wye başlayan onca oyuncuyu yarı yolda ortada bırakıp gitmesi yada kaçması.
-exitçı tuhaf balon tayfa.