İsyan vs. Hoplit Reis

Charmander

Çaylak
dilek sigaranı rp’n… direkt yazdığın şeyi buraya kopyaladım da 3 ıq ötesini anlayamıyorsun anladığım kadarıyla

isa’ya söz yemekten falan bahsediyordun sanırım, ranuna vadisi cenk’e attığın mesajları tek tek ekran görüntüsü olarak atmam mı lazım anlayabilmem için…

daha kaybetmedin, kaybedersen çok kalabalıktınız tek klan gireceğiz diyip çok klan girdiniz şeklinde ağlarsın.
Bir ara biri bana tercüme etsin :( 500 pp atacağınız parayla da arkadaşa türkçe anlatım bozukluğu dersi aldıralım. Teşekkürler.

Charmander

Çaylak
Neyse siz mitoz bölünmeye devam edin 17 yaşındaki ergen de geldiğine göre benden bu kadar. Kendi aranızda birbirinizi övdüğünüz bir şey yerine koyduğunuz boş muhabbetlere devam edebilirsiniz. Ben yeterince eğlendim buraya yazanlardan coğunun ne yaptığını ne olduğunu da biliyorum zaten rahatta kalın. Hadi takılın bebeler ortamı size salıyorum :D

Musluk*

Yasaklı
Neyse siz mitoz bölünmeye devam edin 17 yaşındaki ergen de geldiğine göre benden bu kadar. Kendi aranızda birbirinizi övdüğünüz bir şey yerine koyduğunuz boş muhabbetlere devam edebilirsiniz. Ben yeterince eğlendim buraya yazanlardan coğunun ne yaptığını ne olduğunu da biliyorum zaten rahatta kalın. Hadi takılın bebeler ortamı size salıyorum :D
Ben seni ilk defa görüyorum kanki aramızdan birinin hayranısın sanırım herkesi biliyorsun :D rica edeyim senin için imzasını versin içerleme bu kadar hadi yastığa başını koy biraz da orada ağla :D

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
@Margaret
@Asano @Strafe Ben yazsam 2dk içinde 1 gün ban yiyorum. Adam kayırmayı ne zaman bırakcaksınız. Dakika başı bildirim düşen bir gönderiyi görmemek olmaz dimi?
Asırlar geçmiş gibi tepki vermeni gerçekten anlamadım :) Sırasıyla raporlar kontrol ediliyor.Forum düzenini sağlamak için konu geçici sürekliğine kilitlenmiştir. @Tibelda gerektiği taktirde konuyu tekrar açalım.

kudur