İsyan vs. Hoplit Reis

UNCHARTED

Dük
Canımın içi 41.dünyadandır biz böyleyiz şu sıralarla alakalı bir durum değil araştır sonra yaz zor değil 2 dakikanı alacak rezil olmayacaksın en azından :) ben sıkıldım seni bozmaktan ama sen sıkılmıyorsun :) sen o zamanlar genel forum nedir muhtemelen bilmiyordun gerçi ya fazla üstüne gelmiş olabilirim kusura bakma :/
Peki burda seni alakadar eder şey ne? Kendi aramızda yaptığımız mizahtan sanane bilader?

Lan şuna cevap vermeyin sonra kendini önemli biri sanıyor

PARS Estergon

Ağır Atlı
Canımın içi 41.dünyadandır biz böyleyiz şu sıralarla alakalı bir durum değil araştır sonra yaz zor değil 2 dakikanı alacak rezil olmayacaksın en azından :) ben sıkıldım seni bozmaktan ama sen sıkılmıyorsun :) sen o zamanlar genel forum nedir muhtemelen bilmiyordun gerçi ya fazla üstüne gelmiş olabilirim kusura bakma :/
En son hesap silerimle tehdit ediyordun şimdi zora soktuğunu söylüyorsun, komiksin :)

Charmander

Kılıç Ustası
Canım sıkıldı biraz laf atayım. Dünya başlayalı 4-5 gün anca oldu, isyan neden sidikadan sav çekiyor ki alla alla. Mehmet beyden bir açıklama rica ediyorum.

Charmander

Kılıç Ustası
Hesap siliyoruz çöp klan muhabbetleri de şu sıralar klanlar forumunda moda oldu. Başarısız olunursa bunu mizah ile bağdaştırılıp gidilecek aksi yaşandığı takdirde oyuna devam ediliyor. lol(!)
Kanka burada haklı yorum yapınca mitoz bölünüp üstüne saldırıyorlar. Aman dikkat et dhdjjjss

InFlames06

Baltacı
Göstere göstere yapılıyor yutturduğumuz şey çokta zamanla çıkar :) Bu arada devlet yönetir gibi oynadığımız doğrudur:)

NEFRETDOLU

Casus
Canım sıkıldı biraz laf atayım. Dünya başlayalı 4-5 gün anca oldu, isyan neden sidikadan sav çekiyor ki alla alla. Mehmet beyden bir açıklama rica ediyorum.
Hayır şimdi henüz çekmedik ama görüşmelerimiz bu düzeyde ilerliyor çekebilirim SANANE :D İsyan klanının kıta 45te 250 oyuncuya karşı tek başına savaşacağını konuşmuyorsun alacağı savunmanın lafını yapıyorsun Kırmızı şortli sen çok tehlikeli adamsın :D