İsyan vs. Hoplit Reis

Charmander

Kılıç Ustası
Hayır şimdi henüz çekmedik ama görüşmelerimiz bu düzeyde ilerliyor çekebilirim SANANE :D İsyan klanının kıta 45te 250 oyuncuya karşı tek başına savaşacağını konuşmuyorsun alacağı savunmanın lafını yapıyorsun Kırmızı şortli sen çok tehlikeli adamsın :D
Bana diplomatimdan uyarı geldi canın sıkılıyorsa çık sahile hava al, forumda çok konusuyon diye. Ama cidden bazı şeyleri bilmesem forumda yazdıklarına inancam :-D

Ve bu arada kümes bile yönetemeyen adamlar gelip anca muz cumhuriyeti yönetirsiniz demesin lütfen :)
İstanbul'un göbeğinde nerede bakcam kümese ben. Akıl var mantık var. Mehmet bey kendisine her mesajda çöpüm ben diyor, ben muz cumhuriyeti diyince mı zorunuza gitti :-D

Tanışırız ya , yanlız beni tanıyan bir daha bırakamıyor haberin olsun :)Efelik haddime değil laflaşıyoruz şurda .Maymunları da sevindirmek lazım :)
Sevindirin kanka. Muz cumhuriyeti değil misiniz? İlk köyü alan üyenize koli koli muz verin djjdjjddj

NEFRETDOLU

Casus
Bana diplomatimdan uyarı geldi canın sıkılıyorsa çık sahile hava al, forumda çok konusuyon diye. Ama cidden bazı şeyleri bilmesem forumda yazdıklarına inancam :-D

İstanbul'un göbeğinde nerede bakcam kümese ben. Akıl var mantık var. Mehmet bey kendisine her mesajda çöpüm ben diyor, ben muz cumhuriyeti diyince mı zorunuza gitti :-D

Sevindirin kanka. Muz cumhuriyeti değil misiniz? İlk köyü alan üyenize koli koli muz verin djjdjjddj
diplomatına tesekkurlerımı ilet onun bu ınce davranısından dolayı bende daha fazla dıyaloga gırmıyorum kendıne tatlı bak bizi muz cumhuriyetimizle rahat bırak allaha emanet baskan :D

UNCHARTED

Dük

Akıla mantığa bakar mısın dhajdjsjdksjd sen muz cumhuriyeti diye örnek verdin diye biz gerçekten muz cumhuriyeti yöneticek değiliz sonuçta bende kümes örneği verdim diye İstanbulun göbeğin de kümes yöneticek halin yok sonuçta örnek verdim ben sadece ama istersen eğer sivasta 38 dönüm arazim var kendinden emin olduğun zaman sana Bi kümes ayırırım yönetirsin :D

2 ekibinde 1 aylık dünya da kalp kırarak bitirmeye değil eğlenerek ve muhabbet ederek bitirmek istediğini düşünüyorum. Onun için gereksiz muhabbetlere girmeye hiç gerek yok. Herkes oyununu oynasın :)

Tribünlere oynama lan hdjajsjajs

Charmander

Kılıç Ustası
Akıla mantığa bakar mısın dhajdjsjdksjd sen muz cumhuriyeti diye örnek verdin diye biz gerçekten muz cumhuriyeti yöneticek değiliz sonuçta bende kümes örneği verdim diye İstanbulun göbeğin de kümes yöneticek halin yok sonuçta örnek verdim ben sadece ama istersen eğer sivasta 38 dönüm arazim var kendinden emin olduğun zaman sana Bi kümes ayırırım yönetirsin :D

Tribünlere oynama lan hdjajsjajs
Arazi için fiyat bilgisi alayım, ileride Sivas çok değerlencek diyorlar