Kezzap vs Hayal

kerchief

Kılıç Ustası
Sen hangi gezegen de yaşıyorsun, beyninde mi problem var oyun mu bilmiyorsun işi gücü bıraktım onu düşünüyorum.

1. BANLI HESAPTAN KÖY SEVE SEVE ALINIR ÇÜNKÜ YÜRÜMEYİ BİLMİYORSAN(KURALLARI) ARKADAN TEKMEYİ ATARLAR.
2. Bu oyunda egoist olursan yarın bir gün ekmek yemez su içmez biri yanında başlar oyunu bırakmak zorunda kalırsın
3. Okuma yazman varsa
https://www.klanlar.org/page/rules
§4) Hesaplar

Oyuncuların her bir dünyada yalnıza bir hesaba sahip olmasına izin verilir. Oyuncular aynı hesapla birden fazla dünya üzerinde veya aynı dünya üzerinde aktif olmadığı sürece birkaç hesapla Klanlar'ı oynayabilir.

Başka bir hesabın doğrudan faydası için bir veya daha fazla hesap oluşturmak ve / veya kullanmak ("pushing") ve bu tür bir davranıştan faydalanmak yasaktır.

şimdi sen ceza yiyecen bende senin köylerini izliyecem sonra diyecem valla arkadaşlar köyünü almayın diyecekler oyuncumuz ceza yedi neden köyünü aldınız, neden kıydınız ona, neden abrahamı yine 2. sayfaya attınız, neden neden diye ağlarlar. Sen bu oyunun veya hayatın kurallarını bilmiyorsan, otur önce hayatın kurallarını büyüklerinden, oyun kurallarınıda bana yaz seni arar anlatırım.

Adam banlı hesaptan köy almayın mı demiş ? banlı hesabı toplayıp gelip burada efelenmeyin demiş önce okuduğunu anlamayı öğren ondan sonra gelip burada asıp kesersin

Deleted User - 848922491

Ziyaretçi
Ya şu muhabbetin banla yada operasyonda köy alma ile ne ilgisi var şsokjfşa konuyu ordan oraya çekiyorsunuz sonra şöyle oldu böyle oldu. @-Gungrave- senin hesap yine el değiştirdi.Sensiz olmuyor dön artık özlendin <3
Gönül dünyayı dostlarımız la kapatıp gitmek isterdi ama vakti olmayan adamın oynayabileceği bir oyun değil malesef :)

Ventiguard

Kılıç Ustası
Hiç almamışsın hadi ötede ağla sen , senin beni ağlatmaya cürmün yetmez koçum çoluk çocuk bizi ağlatcakmış laflara bak sen
Yüz yüze söyleyemeyeceğin lafları burda ediyorsun ya bir gün basın agrir bu mevzuda çocuk haberin olsun beni gidiklamiyorsun bile yüzyüze gelsek abi cekicegine eminim çünkü o yüzden burda bana karşı bunları yazman beni sinirlendirmiyor haberin olsun

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Kurtlar vadisine dönmüş buralar, savaşın haddinden fazla sürdüğünü, iki tarafın da yorulduğunu ve bir süre daha devam edeceğimizi düşünürsek buna bi de forumda yaşayacağımız stresi eklemek saçma.Kimse yazmıyorken hayalden bizden de kimse yazmıyordu, 3 4 aydır aynı muhabbetler artık cidden sıktı bence gerek yok polemiğe artık.Bazı asıp kesen insanları görmek de komik oluyor arkadaşlar, karşılıklı oyun oynuyoruz herkesin verdiği emek de gözüküyor zaten. Şöyle böylelere gerek yok çene çalarak dünya bitmiyor.Asıp kesen arkadaşların bi dönüp ne yaptığına bakması, kendi tarafında çok emek verip burda asıp kesmeyen klandaşlarını düşünerek ve onlara duyması gereken saygıdan dolayı yazdığı şeyleri gözden geçirmesi lazım.İsim verip iyice polemiğe sürüklemeyeceğim ama aylardır savaşıyoruz yani demek istediğim kimin ne yaptığını biliyoruz :) Herkese kolay gelsin

Moonknıght

Ağır Atlı
Kurtlar vadisine dönmüş buralar, savaşın haddinden fazla sürdüğünü, iki tarafın da yorulduğunu ve bir süre daha devam edeceğimizi düşünürsek buna bi de forumda yaşayacağımız stresi eklemek saçma.Kimse yazmıyorken hayalden bizden de kimse yazmıyordu, 3 4 aydır aynı muhabbetler artık cidden sıktı bence gerek yok polemiğe artık.Bazı asıp kesen insanları görmek de komik oluyor arkadaşlar, karşılıklı oyun oynuyoruz herkesin verdiği emek de gözüküyor zaten. Şöyle böylelere gerek yok çene çalarak dünya bitmiyor.Asıp kesen arkadaşların bi dönüp ne yaptığına bakması, kendi tarafında çok emek verip burda asıp kesmeyen klandaşlarını düşünerek ve onlara duyması gereken saygıdan dolayı yazdığı şeyleri gözden geçirmesi lazım.İsim verip iyice polemiğe sürüklemeyeceğim ama aylardır savaşıyoruz yani demek istediğim kimin ne yaptığını biliyoruz :) Herkese kolay gelsin

62661DDC-2903-49C8-8AB5-076BEC3C9138.jpeg

ToraManyak

Acemi
Bi abiniz bi kardeşiniz bi arkadaşınız olarak yazıyorum;
Ben ufak adımlarla dünyadan çekiliyorum. Respawn savaşının akabinde elimi ayağımı çekmiş sadece uzak hedeflere oplara katılıyor mis bile atmıyor sadece kami desteği sağlıyordum.
Çünkü gerçekten son noktaydı respawn savaşı. Fazlası yorucuydu. Ki zaten belirli anlaşmalar yapılmıştı. O ihanet etti bu ihanet etti meselesine girmicem. Öyle ya da böyle olmadı işte.
Ama bence şu saçma tartışmaya bi son verip, kafa hesapların aralarında anlaşıp dünyayı kapatması gerektiğini, artık haddinden fazla yorucu hal aldığını düşünüyorum.
Belki gençlerin kafası rahattır oynamak isteyebilir, hırs yapmıştır normaldir. Ama şöyle söyleyeyim. Ben 12 senemi bu oyuna verdiysem biliyorum ki; şu saatten sonra kafa hesaplar değişmez. Sadece birbirinin gelişim sürecini yavaşlatır.
Herkese sağlıklı günler dilerim.
Esen kalın..

**JiLeT**

Mızrakçı
Kavga etmeyin yavv arkadaşlar , zaten biz bize oynadık çok oyunculu bir world olmadı :) yenilen yenildi kalanlar devam etti işte bi taraf kazanacak dünyayı kapatacak. Çaktırmayın herkes birbirini tanıdı zaten 70. dünyaya falan' 60. dünya' isimli bir klan kurup karma bir ekip yapabiliriz :D yada 'efsane hayalprocız nostrası' olabilir güzel bir kıtaya yay atarız :D

hakki20

Kılıç Ustası
Ben ufak adımlarla dünyadan çekiliyorum. Respawn savaşının akabinde elimi ayağımı çekmiş sadece uzak hedeflere oplara katılıyor mis bile atmıyor sadece kami desteği sağlıyordum.
Çünkü gerçekten son noktaydı respawn savaşı. Fazlası yorucuydu. Ki zaten belirli anlaşmalar yapılmıştı. O ihanet etti bu ihanet etti meselesine girmicem. Öyle ya da böyle olmadı işte.
Ama bence şu saçma tartışmaya bi son verip, kafa hesapların aralarında anlaşıp dünyayı kapatması gerektiğini, artık haddinden fazla yorucu hal aldığını düşünüyorum.
Belki gençlerin kafası rahattır oynamak isteyebilir, hırs yapmıştır normaldir. Ama şöyle söyleyeyim. Ben 12 senemi bu oyuna verdiysem biliyorum ki; şu saatten sonra kafa hesaplar değişmez. Sadece birbirinin gelişim sürecini yavaşlatır.
Esen kalın..
:'(

İnfoBATU

Kılıç Ustası
Esen kalın..
Herşey için teşekkürler abi op köylerimde az kami atmadın bana hakkını helal et

happydent

Kılıç Ustası
Bencede bir toplantı yapılıp kapanma listesi hazırlana bilir Dunya cıkmaza doğru gidiyor

dentist42

Acemi
Nostra gidip hayalden 5-6 kafa hesaba size kapattırcaz dese zaten kendilerine 40-45 kontenjan kalır.

pNc*

Casus
Esen kalın..

Bu tarz bir dünya pek denk gelmiyor savaş bakımından çok zengin ve güzel bir harita oluştu ne kadar yorucu olsa da savaşılmaya devam edilmeli bence sınırlar tamamen oturduktan sonra daha da keyifli bir hal alacaktır. 60. dünyadan sonra açılan dünyaları görüyoruz kapananlar bile oldu. O yüzden bence bu dünyanın kıymetini bilmeli herkes :D