Rakro.31 ve VİP

Sauron.*

Yasaklı
Bu alarmcılar neyin kafasını yaşıyor la :D bide hala üst perdeden konuşmalar falan azap kanırta kanırta almış dünyayı yok efendim siz değil soa gelsin falan :D azapın adını duyduğunuzdaki titremeyi biz buradan hissediyoruz gençler çok zıplamanıza gerek yok :D

Bu alarmcılar neyin kafasını yaşıyor la :D bide hala üst perdeden konuşmalar falan azap kanırta kanırta almış dünyayı yok efendim siz değil soa gelsin falan :D azapın adını duyduğunuzdaki titremeyi biz buradan hissediyoruz gençler çok zıplamanıza gerek yok :D
Kanırta kanırta aldı almadı diye bu başlık konusumu ben HALEP DİYORUM SEN HILTON

sen ne cok konustun ya :)
BARZO klanının yöneticiyiz evet var mı itirazın aç bakalım profillerimizi kesimlerimizi Düşman kaç köy almış Klanımız bizden kaç köy almış :) Sen kimsinde sunun yonetıcısısınız yakısmıyor falan yapıyorsun yakısıp yakısmadıgına biz karar veririz bize bulaşma töbe edersin klanları oynamaya girmeye yüzün kalmaz hiç bir dünyaya haberin olsun

klanımın oyuncusu için bir cok kez daha az kamımıde atıp patlatmısımdır sırf o köy alsın dıye 5 6k premı yakıp 3 mıs cıkarıp alacagı koye destekte atmısımdır sırf o uyusun dıye 2 3 gun boyunca bilgisayarın basında uyumadanda yaşamışımdır benım yonetıcılık yaptıgım veya oynadıgım hangı klanda bunun tersını soyleyen olursa ben hesap silerm birdahada gırmem bu klanlar oyununa bu oyun boyle oynanır gerımı duseceksın gerı dusmen klanından 1 oyuncuyu onemı tasıyacak düş geriye ne olucak ? ekip oyunu bu kavrayamıyormusunuz 5 kısı aynı anda guclenmeye calısırsanız kaybedersınız cunku yukselmenız yavas olur 4kısı 1 kısıyı zırveye tasırsa o zaten hak edıyorsanız sızı alır yanına zırvedeyken. burda 1 köy için bukadar yazmana gerek oldugunu sanmıyorum ne köy meraklısıymıssın kardesım sen.

son capslock tusunun bozuk oldugunu dusundugum yazına gelınce eklemeseydin arkadaş lıstene zorlamı eklettıler orda kbul et reddet butonları var veya hıc bırıne basmayıp bekleseydı arkadaslık teklıfı (tabi o yolladıysa)

hahaha ne yani böyle ahlaki durumunuzu kotarmaya çalışacaksınız BARZO gibi köklü bir klana sizin gibi yöneticler yakışmıyor şimdi klanında birisi sana deseki ben köy alacağım ama ordumun patlamasını istemiyorum sen at DESE sende yok kardeşim benim ordum seninkinden az sen rahatça alabileceğin bir köyden bahsediyorsun sen kendin at desen ertesi sabah o arkadaş lstendeki kişi köyüne mis atsa BUNU ERDEMLİ BİR DAVRANIŞ OLARAK GÖRÜYORSAN YAZIK O SENİN KAFANA; TAŞ ATARSAN KAYA YERSİN.

*BloW

Okçu
56 daki olanlar yüzünden bu boş konuşmaları okumak zorundamıyız. Ne yani bizde oynadığımız dünyaları mı anlatalım. Necatinin yerinde olsam bende aynısını yapardım burda ağlayan alarmdakiler de aynısını yapardı. Karakterden bahsedip burda konuşuyolar bide. Ricayla bir dünyaya çağırıp şahin k abilerinden öndeydim diye bir gecede köylere çöken adamlar gelmiş necatiye laf atıyolar parasıyla hesap almış falan filan. Paranız varsa sizde alın . Neyse boş yapmayın da sizin boşlamalarınızı okumak zorunda kalmayayayım 56 forumu orda duruyo oraya uzayın

Hemsirbey

Mızrakçı
56 daki olanlar yüzünden bu boş konuşmaları okumak zorundamıyız. Ne yani bizde oynadığımız dünyaları mı anlatalım. Necatinin yerinde olsam bende aynısını yapardım burda ağlayan alarmdakiler de aynısını yapardı. Karakterden bahsedip burda konuşuyolar bide. Ricayla bir dünyaya çağırıp şahin k abilerinden öndeydim diye bir gecede köylere çöken adamlar gelmiş necatiye laf atıyolar parasıyla hesap almış falan filan. Paranız varsa sizde alın . Neyse boş yapmayın da sizin boşlamalarınızı okumak zorunda kalmayayayım 56 forumu orda duruyo oraya uzayın

helal reis iyi laf etmişsin ama biz burda konuşmak istiyoruz bence sen okumak istemiyorsan girme

Uyry*

Baltacı
sen w50’de ‘çılgın’ diye %90 toplama klan kurup, aynı bölgedeki tricks ile sa imzalayıp, klanındakiler köyleri büyütünce trickse geçip kendi klanını toplayan şahıs değil misin?

crespo

Mızrakçı
takıldığım 1-2 nokta var , 56.dünya olayından bağımsız çünkü konuyu bilmiyorum...

''klanın senden birşey istemiş sende yapmamışsın o zaman susacaksın'' bu nasıl saçma bir yorumdur.

rakronun ordusu askerleri kıymetlide , bu elemanınki kıymetsiz mi ? oyun oynama hakkı yok mu ?

sırf adam beleş köy alacak diye , bu adam kendini patlatmak zorunda mı ?

klana yeni katılmış adamın tek ordusu belli bir mesafeye istenir mi ?

burdaki hikaye belli , askeri bilgileri açtırmışlar ,belli bir miktar savunmayı istedikleri yere göndertmişler , nasılsa bu bir isteğimize karşı çıkar bizde bunu hallederiz.

Kurt nehrin aşağısanda su içen kuzuya , benim suyumu neden kirletiyorsun dediğinde mesele aslında onu yemektir ve bahane aramıştır bu duruma.

Senin olayında bu dostum , seni yemeye karar vermişler bahane üretmişler...