Kapak Hesap Sil

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

CenkxD

Mızrakçı
Sen anlamassın ablacım bunlardan bir gün öğrenirsen o zaman ayrıca koşunuruz ;)

Sende mi zenginsin yoksa? Köy sorunu mu yaşıyorsun ?

Ah benim üzümlü keklerim tekrardan geçmiş olsun. Faruk foruma gelmez boşuna beklemeyin. Olan olmuş biten bitmiş.

Benim gibi kendinize sadık ve kemik kadro oturmuş bir ekip varsa ocak ayında açılacak olan tribalwars.net teki servera girmenizi tavsiye ederim. Türkiye serverını eleştirmek yerine, farklı bir adım atıp tepkinizi belli etmiş olursunuz.

yazsana benide deniyim tribalwars

derbeder07

Acemi
Stalker yazmıyor diyen arkadaşlar ben arkadaşlara gerekeni önceki postlarımda söyledim 2 kelime ile.
Yasaklı yere saldırıp ters konuşan yöneticisi olan klana, yine bizim oyuncumuza saldırıp ihlalin olduğu söylenen mesaja cevap vermeyen yöneticinin klana hakettiği şekilde gereği yapılmıştır.Yazdıklarınız umrumda olmadı, bundan sonrada olmayacak.Daha fazla açıklama yapmak zorunda değilim. Kimin ne dediği umrumda değil.Umarım anlaşma yaptığınız klanla anlaştığınız şartlara diğer dünyalarda uyarsınız.
Başarılar dilerim.

exitin stalkeri satacağı günü iple çekiyorum

başarılar.

mizikcimert

Milis
Kanka yeni aldığımız köyden 20 balta 20 hafifle mis atıyoz çok normal değil mi. Haticeye değil neticeye bakalım. Beceriksiz diyen arkadaş puanı yükselen arkadaşlar şuan casual giriş ekranına falan bakıyorlar heralde :p

Vallaha çok da ordu kestim çok da orduların içine girdim uzaktan gelenlere :) Boş olanlar zaten hediye ettiler bu yüzden bu kadar rahat oldunuz :) yoksa daha çoook mis kesilirdi :)

Drow

Mızrakçı
56 da da ağlayan bir kaç kisi gördüm burada. hmm. demek bu arkadaslar hep böyle imis.

**BayRam**

Ağır Atlı
Şey yüzüyle; ‘kanka savları hazırlıyoruz yarın sabaha, ama her gün 300k temizlik yapıyoruz size de sav atmak işimize gelmiyo valla. Boş kıtayı da topluyoruz, siz orda savaşın kanka biz böyle iyiyiz ya. 50şer k sav var ama temizlik çok güzel kanka ya.’

boş yapmaya devam o halde stalkerin kucağından inin bi önce siz sonra konuşalım.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.