3 Köye Muhtaç Hamle

omer1301

Acemi
Geçmiş olsun öncelikle sanırım bu oyunun yeni kuralı bu oldu ilk başta gelişene kadar dost ayağaı işi bitince ansızın köy toplamaya başlıyorlar bende aynı olayı maalesef unity ile yaşadım tek açıklama yönetim kararı, yönetim kim cevap yok herkes 3 maymunu oynuyor şimdi o arkadaş sevinir klanındaki köyleri toplayarak 2. Oldu sevinsin

Stratejist-

Hafif Atlı
Geçmiş olsun öncelikle sanırım bu oyunun yeni kuralı bu oldu ilk başta gelişene kadar dost ayağaı işi bitince ansızın köy toplamaya başlıyorlar bende aynı olayı maalesef unity ile yaşadım tek açıklama yönetim kararı, yönetim kim cevap yok herkes 3 maymunu oynuyor şimdi o arkadaş sevinir klanındaki köyleri toplayarak 2. Oldu sevinsin
sizin hastalığınız neydi

omer1301

Acemi
Yönetim bildiğim kişiler kabullenmiyor kararı veren yönetim kim iletişime geçeyim dediğimde boşver zaten bizde bırakıcaz diye cevap alıyorum

Arthur Morgan*

Yasaklı
Vicdanım rahat. Sizi klandan atıp toplatan benim. Diğer herkes aksini söylemesine rağmen. Bir kaç gün önce sizinle iletişim kurmaya çalıştım durumu size anlatacak köyleri isteyecek ve sizi yayda başlatıp yardımcı olup gelişmenizi böylece oyuna devam ederek kafa dagıtabileceğinizi önerecektim. Ki sizden başka birkaç kişiyede bu öneriyi yaptım kabul ettiler. Ama sizinle iletişim olmayınca yapacak birşey yok. Allah size acil şifa versin. Umarım tez zamanda iyileşirsiniz.
Şaşırtmadı, bunlar her zaman çıkarları için her türlü etik kuralı çiğneyecek potansiyeldedirler.