3 Köye Muhtaç Hamle

POLİGON

Okçu
Burda duyar kasanların %99 u çok çok daha pis işlere ellerini gözlerini kırpmadan daldırmış insanlar. Bu oyuna yenı baslamadık. Ne oldugunuzu herkes biliyorken yazılanlar güldürüyor.

Bu konuda vicdanım rahat. Yine olsa yine aynısını yapardım. Bizden kimse de enes yanlış yaptın demiyor.

Warmasında neden yazdıgını çok iyi anlıyorum, o yüzden aman fırsat bu fırsat hamle içersinde algı oluşturalımda hamle dagılsında rahat edelim tribindne çıkın. Bu w öyle 2 3 ayda bitmicek. Siz biticeksiniz ama biz son köye kadar burdayız. İstediğiniz algıyı yaratın, istediğiniz insanları istediğiniz kadar mütü bulup ayarlayın..

şununda altını tekrar çiziyorum, suanda unity dahil gidip prestijle anlaşsa, 7 düvel bir araya gelse de cumhurbaşkanı kararnamesi çıksa da, prestijle hiçbir anlaşmamız olmayacak o tren sa bozduklarında kaçtı. 2300 köyümüz var, yarısı köy dahı kaybetsek w sonuna kadar da oynucaz.
Sizin algılarınız, işe yaramaz gücünüz ve dostluklarınız varsa da ,burada emek veren bir avuç insanın da aynı kararlılıkta azmi oldunu göreceksiniz.

İstediğiniz kadar algı yapın, boş işleri kovalayın. Biz de işimize bakmaya

Senin problemini biz çözemeyiz dostum bi terapiste görün. Bu yazdıklarım benim düşüncem warmasın sözcüsü değilim anlıcağın konumuzun yazdıklarınla alakası yok. Güzel hedef şaşırtma ama ucuz çok ucuz

Crysus

Kılıç Ustası
Eşim hamile olmasına rağmen gecenin bir yarısı kalkıp ara peş atıyorum klandaki abla gibi durumu olanlar için. bana da yazık değil mi mesela? Gecenin bir yarısı düşen köy için milleti aramak zorunda mıyım mesela ben ? İlgilenmeyen etiket bile yapmayanlar yüzünden. Boş mevzu bunlar. Dediğim gibi kafa dağıtmalik çok oyun var oynayabilir. Boşa duyar kasmayin
Hocam şimdi şöyle bir durum var o şahsın kendisi hasta sizde siz değil eşiniz hamile eğer siz hamile olsaydınız ve gece kalkıp ara atsaydiniz ozaman kiyaslayabilirdin ama şükür sen hamile değilsin sağlığında yerinde

eMpeaT

Baltacı
Hocam şimdi şöyle bir durum var o şahsın kendisi hasta sizde siz değil eşiniz hamile eğer siz hamile olsaydınız ve gece kalkıp ara atsaydiniz ozaman kiyaslayabilirdin ama şükür sen hamile değilsin sağlığında yerinde
Sen hamilelere sağlıksız mı diyorsun!?!?! Buralar karışır şimdi.

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Kanka ben hamile gibiyim zaten..keşke ben hamile olsaydım

Levi

Kılıç Ustası
Burda duyar kasanların %99 u çok çok daha pis işlere ellerini gözlerini kırpmadan daldırmış insanlar. Bu oyuna yenı baslamadık. Ne oldugunuzu herkes biliyorken yazılanlar güldürüyor.

Bu konuda vicdanım rahat. Yine olsa yine aynısını yapardım. Bizden kimse de enes yanlış yaptın demiyor.

Warmasında neden yazdıgını çok iyi anlıyorum, o yüzden aman fırsat bu fırsat hamle içersinde algı oluşturalımda hamle dagılsında rahat edelim tribindne çıkın. Bu w öyle 2 3 ayda bitmicek. Siz biticeksiniz ama biz son köye kadar burdayız. İstediğiniz algıyı yaratın, istediğiniz insanları istediğiniz kadar mütü bulup ayarlayın..

şununda altını tekrar çiziyorum, suanda unity dahil gidip prestijle anlaşsa, 7 düvel bir araya gelse de cumhurbaşkanı kararnamesi çıksa da, prestijle hiçbir anlaşmamız olmayacak o tren sa bozduklarında kaçtı. 2300 köyümüz var, yarısı köy dahı kaybetsek w sonuna kadar da oynucaz.
Sizin algılarınız, işe yaramaz gücünüz ve dostluklarınız varsa da ,burada emek veren bir avuç insanın da aynı kararlılıkta azmi oldunu göreceksiniz.

İstediğiniz kadar algı yapın, boş işleri kovalayın. Biz de işimize bakmaya devam edicez.
okumadım ama haklısın ben seni tutuyorum

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Geçmiş olsun hanımefendi kolay dünyada oynamanızı size tavsiye ederim en azından orda böyle durumlarla karşılaşmassınız. allah size şifa versin. yapan arkadaşlara kızmış çoğu kişi ama eminim başka klanda olsanız yine aynı sonla karşılaşırdınız.

Crystal Maiden

Mızrakçı
Eklemeden edemeyeceğim, senin Türkçemi düzeltmek için kasarak düzgün yazmaya çalıştığın cümle bile yazım hatalarıyla dolu. Seni senin argümanınla rezil etmek istemezdim de, çok hadsizlik yaptığını düşündüğümden, bir tık hakettin bence.

"Türkçede" diye bir şey yok, onun doğrusu "Türkçe'de".

• Büyük kelimesi özel bir isim olmadığından büyük harfle başlamaz.
  • Noktadan sonra büyük harf başlanır. İlla küçük harfi göstermek istiyorsan, alıntı yaptığın kısmı tırnaktan sonra alıntıdaki gibi küçük harfle başlayabilirsin, "unity" gibi.
  • "Noktalama işaretlerinide" diye bir -de eki olamaz. Oradaki "de" bağlaçtır, ek olsa duramazsın. (Zaten hâl eklerinden sonra -de, -da eki kullanılmaz.)
  • "4 5 köy" diye bir yazım olmaz, "4-5" olarak yazabilirsin, izin veriyorum.
  • Klan kelimesi yabancı kelimeden türetilen bir kelimedir, özel isim değildir, cümle ortasında büyük harfle yazılmaz.

Map kelimesine takılmıyorum, yabancı kelime zaten. Doğrusu olmadığı için pas geçtim. Şimdi gidip birisinin yazım kurallarını eleştirmeden önce araştırırsın.

Kopyala yapıştır yapmak mı ? Ciddi misin bro :D

Crystal Maiden

Mızrakçı
nE

Hahahjasa kardeşim birincisi benim uyardığım nokta herkes tarafından bariz bilinen noktalama veya yazım kurallarından değil, kelime bilgisindendi. İkincisi, bu forum ortamında Türkçe öğretmenleri dışında Türkçeyi en iyi kullanan benimdir. Bunu da kasarak değil, bizzat kendi alışkanlığımdan yapıyorum. Yani yazım kurallarıyla ilgili ayaklı TDK'cılık oynamıyorum. Sadece bilmiyorsa diye meşgal diye bir kelime olmadığını öğretmek istedim. Bilgi almaya bu kadar karşı olduğunuzu bilmediğim için üzgünüm.

Üçüncüye ve en komiğine gelirsek. 4-5 köyle SAHİ klanına racon kestiğimiz ve başarılı olduğumuz doğrudur. Hepsi ispatlı :) Dünyayı fethedeceğiz diye bir iddiamız var mıymış ben de yeni duydum. Ya okuma anlaman zayıf, ya da ağzına yalan yuva yapmış, çamur atayım belki izi kalır gibi.

Dördüncüsüne gelirsek haritaya iyi bak :) Sahinin bol bol konuşup hiçbir şey yapamadığı 31 puanlık köylerimizi görüceksin. Rölantide bile köyümüzü almayı beceremedikleri bir yana, güzelce köylerimizi 0'ladık. Okuma anlaman olmasa da bu oyunu oynuyorsan haritaya bakmayı biliyorsundur diye tahmin ediyorum. Haydi şimdi kumdan kale yapma vakti, saatin kaçmasın :)
Empati emprati misin kanka bilmiyorum ama çok uzun googleden kopyala yapıştır yapacağına link at

eMpeaT

Baltacı
Empati emprati misin kanka bilmiyorum ama çok uzun googleden kopyala yapıştır yapacağına link at
nE x2
Ahahaha bu dediğine fena patladım bu arada. Afedersin hangi cümleyi tam olarak copy paste yaptığımı çok merak ettim. Bu cümleleri yapay zekaya sorsan o bile vermez bu arada. Neyin copy paste'i afedersin? Herkesi kendin gibi mi sandın. Kendi nickinle gel. Böyle random nicklerle hangi güruhu temsil ettiğin belli değil. Asıl nickini görelim de o tarafa doğru bir düşüncemiz oluşsun. Yani bileyim senin sevenini, dostunu ki senin bu rezilliğine nasıl tepki veriyorlar bir inceleyeyim. :p

Crystal Maiden

Mızrakçı
nE x2
Ahahaha bu dediğine fena patladım bu arada. Afedersin hangi cümleyi tam olarak copy paste yaptığımı çok merak ettim. Bu cümleleri yapay zekaya sorsan o bile vermez bu arada. Neyin copy paste'i afedersin? Herkesi kendin gibi mi sandın. Kendi nickinle gel. Böyle random nicklerle hangi güruhu temsil ettiğin belli değil. Asıl nickini görelim de o tarafa doğru bir düşüncemiz oluşsun. Yani bileyim senin sevenini, dostunu ki senin bu rezilliğine nasıl tepki veriyorlar bir inceleyeyim. :p

Yalnız kopyala yapıştır kraliyet ailesi mensubu musun ? Yani emoji atarak laf attığını felan mı düşünüyorsunuz ? Bu arada ban yedim o yüzden gelemiyorum ya ama böylesi daha iyi dünya fatihi empati

eMpeaT

Baltacı
Hocam üçüncü bir şahıs olarak sohbetimizi okusam, hakikaten diyorum bu deli ne diyor derdim. Sen biraz sinirlenmişsin. Bir kendine gelmen lazım. o 49 puanlık köyümde misim var. Senin oyunculuğun yetmez ama anlatayım. O 49 puanın anlamı, köyü almaya gücü yetmeyenlerin ben bıraktıktan sonra da alabilmeye gücünün yetmemesi anlamına geliyor. Bizzat kademeleri tek tek elimle düşürdüm. Arkadaşlarım da düşürüyorlar. Dediğim gibi bir haritaya bakabilme yeteneğin varsa bir göz at derim. ;D

eMpeaT

Baltacı
Ayrıca tekrar diyorum, senin benim karşımda ne stratejik olarak, ne tecrübe olarak, ne de yetenek olarak beni geçebileceğini düşünmüyorum. Tüm bunlara rağmen bana karşı küçümseyici tabirler kullanman komiğime gidiyor. Bu oyunda sürekli olmadığım için ismimi bilmeyenler var. Görüyorum ki bu dönemde sadece süregelen nickler tanınır olmuş. Burada favori olarak gösterilen oyuncuların zamanında favori ismiydik zamanında. İcraatı da gösterebileceğimi söyledim. Bu worldde de gayet iyi gösterdim. Sadece farkında değilsin :')

Crystal Maiden

Mızrakçı
Ayrıca tekrar diyorum, senin benim karşımda ne stratejik olarak, ne tecrübe olarak, ne de yetenek olarak beni geçebileceğini düşünmüyorum. Tüm bunlara rağmen bana karşı küçümseyici tabirler kullanman komiğime gidiyor. Bu oyunda sürekli olmadığım için ismimi bilmeyenler var. Görüyorum ki bu dönemde sadece süregelen nickler tanınır olmuş. Burada favori olarak gösterilen oyuncuların zamanında favori ismiydik zamanında. İcraatı da gösterebileceğimi söyledim. Bu worldde de gayet iyi gösterdim. Sadece farkında değilsin :')

:D Senin bı Türkçen gelişmiş ya bu kadar tesirli olacağım aklıma gelmezdi. Ayrıca başkasının yumruğunu görmeyenler kendi yumruğunu balyoz sanarmış Botsun bu arada

eMpeaT

Baltacı
:D Senin bı Türkçen gelişmiş ya bu kadar tesirli olacağım aklıma gelmezdi. Ayrıca başkasının yumruğunu görmeyenler kendi yumruğunu balyoz sanarmış Botsun bu arada
Hocam az laf çok iş. Ben öyle sevmiyorum kof lafları. İçini doldurman gerek. :( Ayrıca benim Türkçem her zaman gelişmişti. Onun da kanıtı var ama seni madara etmek bana bir şey kazandırmıyor. Sen de ısrarla madara olmaktan sıkılmıyorsun.