3 Köye Muhtaç Hamle

DeathKiss

Acemi
Merhabalar,

Ben oyunu bundan sonra bırakıyorum. Ama bunu herkesin okuması lazım. Okuyun ki 3 tane köy için birbirini yiyen Hamle Klanını öğrenin.

Ben bu oyunu çok eskilerde w14'de oynuyordum. W81 açılınca mail geldi. Dedim bakayım kayıt olayım. Oldum işte ilgilendim büyümeye çalıştım.

Bu sırada Hamle klani vs girdim. Hamle klanindan özellikle -MAURO İCARDİ isimli yöneticiye ve diğer bir kaç kişiye özel durumumdan bahsettim. Aynen şöyle dedim. Ben meme kanseriyim. Arada bi kemoterapi görüyorum. Kemoterapi gördüğüm zamanlarda bünyem su bile içmeyecek kadar düşüyor. İsterseniz çıkayım klandan. Sadece kafam dağılıyor iyi oluyor.

Yok abla olur mu öyle şey falan filan kal oyna. Tamam dedim. Kimseye dedim yük olmak istemiyorum. Olmaz dediler oyna. Ben bu oyunda herkese kimliğimi açmam. Yaşımı adımı vs ne varsa hepsini paylaştım. Ben mühendisim, sağlık problemlerimden kaynaklı evden home office çalışıyorum. Hepsini herkes biliyor.

Neyse

3 köyüm vardı. Bir tanesi saldırı. Bir tanesi savunma ve bir tanesi yeni aldığım içinde saldırı bastığım küçük bir köy. Tüm ordularımı yöneticilere açtım. Herkes ne var ne yok biliyor. Mis desteği istiyorlar veriyorum. Ne isterlerse yapıyorum.

Burasi cok onemli. Savunma desteği istediler en son sınır bir köye. Hepsini çıktım köyümün. Savunmalarim sürekli saldırı yiyordu. Ben kendi köyümde çiftlik bosaldikca savunma bastıkça o köyü takviye ediyordum.

3 gün önce kemoterapi aldım yine. Çevresinde Kemoterapi alan kimse varsa bilir. Kendine gelmek çok zor. Neyse. Sabah oyuna bir girdim köyler gitmiş.

Kim almış diye bir girdim. Kendi klanim hamle :)

Önce klandan atmışlar, sonra da toplamışlar hepsini.

Başta da dedim. Ben oyunu bırakıyorum. Ama bu HAMLE denilen klan yöneticileri, köylerimi alırken hiç düşünmeyenler vicdanları yoksa güle güle yaşasınlar hayatlarını. Benim bir şekilde kendi evimde bir yere gidemediğim kafamı dağıttığım oyunu bu hale getirdiler.

3 köy için bunu yapanlar yarın öbür gün herkese her şeyi yapar. Kendi klan arkadaşlarına da yapar. 2 günlük dünya. Sizin vicdanınız ölmüş.

Sona geldim.
Hamle klanindan herhangi birisi bu yazdıklarıma itiraz ederse buyursun yazsin. Tüm mesajlarim her şeyim var. Tek bir abartı ya da yalan beyan yazmadım. Ben buradayım. Konuyu takip ediyorum. Hamle klanini buraya bu yazdıklarıma itiraz etmesini bekliyorum.

Stratejist-

Hafif Atlı
Vicdanım rahat. Sizi klandan atıp toplatan benim. Diğer herkes aksini söylemesine rağmen. Bir kaç gün önce sizinle iletişim kurmaya çalıştım durumu size anlatacak köyleri isteyecek ve sizi yayda başlatıp yardımcı olup gelişmenizi böylece oyuna devam ederek kafa dagıtabileceğinizi önerecektim. Ki sizden başka birkaç kişiyede bu öneriyi yaptım kabul ettiler. Ama sizinle iletişim olmayınca yapacak birşey yok. Allah size acil şifa versin. Umarım tez zamanda iyileşirsiniz.

DeathKiss

Acemi
Vicdanım rahat. Sizi klandan atıp toplatan benim. Diğer herkes aksini söylemesine rağmen. Bir kaç gün önce sizinle iletişim kurmaya çalıştım durumu size anlatacak köyleri isteyecek ve sizi yayda başlatıp yardımcı olup gelişmenizi böylece oyuna devam ederek kafa dagıtabileceğinizi önerecektim. Ki sizden başka birkaç kişiyede bu öneriyi yaptım kabul ettiler. Ama sizinle iletişim olmayınca yapacak birşey yok. Allah size acil şifa versin. Umarım tez zamanda iyileşirsiniz.

Az önce mesaj atmışsın oyundan. Daha fazla foruma yazma diye :) Utanmakla haklısın.

Yine tekrar tekrar söylüyorum. İsteyen oyundan mesaj atsın. Ben oyunu bırakayım isterseniz dememe rağmen sizler istemediniz. Ben de sevinmiştim yalan değil. Attığım savunmaları verdiğim destekleri vs. Hepsi duruyor :)

Sağlık problemlerimi biliyorsunuz. Ve çok çok da iyi biliyorsunuz ki ben o oyuna girip bütün mesajları cevaplayacaktım.

Ama siz ne yaptınız? 20k bir hesabın peşine düştünüz. Hahaha ben olsam utanırdım :)

Shaigan

Mızrakçı
İnanılmaz, gözlerime inanamayarak okudum. Yazık

DeathKiss

Acemi
bizim kıtaya ışınlan bizim klanda oyna abla hiç sıkıntı yok ham desteği de sağlarım hızlı gelişirsin

Teklifin için teşekkürler, daha oynamayı düşünmüyorum. Sadece herkes kiminle nasıl oynadığını görsün diye yazdım. Sadece diğer klanlar da değil. Bu insanlarla aynı klanda olanlar da görsün.

LaFleur01.

Yasaklı
Geçmiş olsun, en kısa sürede iyileşmeniz dileğiyle. enesin klişe sözü size de kullanılmış "Vicdanım rahat"
Hamle oyuncuları yavaş yavaş, acele etmeden sırayla köylerinizi toplayacaklar demedi demeyin...

DeathKiss

Acemi
Geçmiş olsun, en kısa sürede iyileşmeniz dileğiyle. enesin klişe sözü size de kullanılmış "Vicdanım rahat"
Hamle oyuncuları yavaş yavaş, acele etmeden sırayla köylerinizi toplayacaklar demedi demeyin...
Hamle ilk 40 oyuncusu haricinde şu savaştan sonra kendi oyuncularını toplamaya başlayacak. En fazla eşi dostu kardeşi ile beraber oynayanlar haricinde. Bunlarda öyle klan birlik beraberlik falan yalan. Alt klanlarda bulunan oyuncuları def ve kami için tutuyorlar :)

EGYA

Milis
Çok geçmiş olsun. Allah acil şifa versin. Oyun size iyi hissettiriyor ise bırakmamanızı tavsiye ederim. Bu süreçte insan tutunacağı birşey yada birilerine ihtiyaç duyuyor. Şahi klanlarından herhangi bir kişiyi arkadaş ekleyip ışınlanma atabilirsiniz. Dünyada olduğumuz sürece sizde var olacaksınız. Klanı sizin için seferber edeceğime söz verebilirim :) en kötü hep birlikte kaybederiz :) ister ön cephede ister arka cephede herhangi bir şahi üyesi üzerinden ışınlanma atmak isterseniz oyun nickim aynıdır. Bana dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz..

Bili Boy

Acemi
Geçmiş olsun en kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle.
Sözün bittiği yerdeyiz. Bu konunun üzerine son videomu paylaşıyorum umarım sizleri eğlendirmişimdir. Sağlıklı günler dilerim hoşçakalın.

Meto.

Yasaklı
Dostum gayet kibarsın üslubunla kırmadığın aşikar da. O köyleri alıp yayda başlatmak ne artı katardı Hamle klanına onu anlamadım sadece. Düşman alsa ne almasa ne olurdu sadece

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

iNTyCoMll

Mızrakçı
Burda bazı diğer klanlardan duygu dolu mesajlar görüyorum ve gülüyorum:). Abla sana acil şifalar diliyorum o ayrı bir konu. Seni kim toplamış bilmiyorum ama benim klanımda da olsan sarı yaktığın an seni bende toplardım. Daha demin gülmemin sebebi buradaki atıp tutan arkadaşlar da toplardı. Sonuç olarak burda birbirinizi pohpohlamaya devam ettiğiniz sürece komik olmayada devam edeceksiniz:).

DeathKiss

Acemi
Hahaha. Beni neyin üzüp neyin üzmeyeceğini düşünebilseydin köylerimi almazdınız.

Kendini haklı çıkartmaya çalışmama nedenin de gerçekten yaptığınız şeyin ne kadar haksız olduğunu bilmen. Manipülasyon yaptığını sanıyorsun ama elinde seni haklı çıkaracak hiç bir done yok. Varsa yaz buraya özür dileyeceğim.

Savunma istediniz atmadım mi?
Mis desteği istediniz vermedim mi?
Kami istediniz yazmadım mı?

Oyuncunun pasif olmasıyla bu davranışlarınız örtüşmüyor. Ben beni klandan çıkarın demeseydim, köylerimi isterseniz alın ben rahatsızım sizin gibi aktif olamıyorum demeseydim ve siz de bana hayir dur çıkma demeseydiniz sonuna kadar haklıydınız. Tek bir kanıtın varsa buraya bu ekran görüntüsünü koyduğun gibi getir koy.

Ya da ben yazdıklarımı, yukarıda verdiğim desteklerimi buraya koyayım hesabı sil git? Kim yalan söylüyorsa buradan gitsin. Anlaştık mı?

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Stratejist-

Hafif Atlı
Dostum gayet kibarsın üslubunla kırmadığın aşikar da. O köyleri alıp yayda başlatmak ne artı katardı Hamle klanına onu anlamadım sadece. Düşman alsa ne almasa ne olurdu sadece
Konu köylerin alınması değil, sarı yakmış ve iletişim kuramadığım bir hesabın toplatılması. Bu abla ile daha evvel hiçbir konuşmam olmadı. İletişim kurmaya çalıştıgımda da dönüş olmadı. Yapacak bir şey yok. İletişim kurabilsem zaten abla kendisi de diyor köyleri salardım bunuda biliyordum ama iletişim kuramadık. Sonuçta bu. Gene gene mesele değil yine konuşup tatlıya baglyabilirdik ablaya daha foruma konu açmadan yazdım, derdini sitemini orada anlatsa yine gel abla devam edelim diyecektim ama konu buraya geldi.