Zorba vs Zehir

onur1408

Kılıç Ustası
Sen tamamsan sıkıntı yok ben o moralli % 100 yaparım sıkıntı yok :)

Kardes dunya basinda ilk 1 ay harici sana hep moral düşüktü, seni mi bekleyelim simdi moral yukselteceksin diye :) oyuncu profilimden bakarsan senin gibi konusan cogu oyuncu w53'ü genel forumdan takip edebiliyor sadece.

war-peace*

Mızrakçı
Ben bu oyun için hiç bir zaman ağlamadm ağlamamda boş yapmayın hele oyundan mülti hesaplarla hiç msj atmayın :) hahahah beni bilen biliyor gerek yok böyle şeylere :)

Asıl hesap Raymond saf gibi sıralamadaki destekçiye op yapmıştınız raporlar hala diğer başlıkta duruyor( Dünyada olmayanlar bu çapsız klanın rezil opuna bakabilir oradan). Daha sonra foruma raporları atınca ortalıktan kaybolmuştunuz sizinle çok güzel oynayacaktım ama bir tane *ruspu yüzünden ban yedim :D 1 opluk işiniz varmış günlerce kuru gürültünüzle kafa şişirdiniz şimdi özelden ekibim bıraktı ne yapıyım yazıyorsun sende bırak zaten ağlamaktan gözlerin şişmiştir :D

war-peace*

Mızrakçı
Birde şunu söylemek istiyorum madem iyi oyuncusun gel birebir ws atalım senle ne kadar iyi oyuncusun görelim hala boş yapıyorsun furkan A dedim anlaşma vuralım dinlemedi sonuç bu sağlık olsun

Şu adama bir hesap verin onur onuda toplasın. Ne ağladı bu arkadaş ya çöpsün işte ÇÖP kabul et.

war-peace*

Mızrakçı
Asıl çöp olanın sen oldugunun bile farkında değilsin ki herkes kimin ne oldugunu biliyor hala boş boş konuşuyorsun :)
Herkes size kucaktan kucağa atlayan oyuncu topluluğu adını veriyor. Hocam alay opunda patladınız gittiniz vegasta patladınız vegas döndü delik deşik etti sizi şimdi Alay’ım zevkle topluyor hangi yüzle foruma geliyorsun ? İnsan azıcık utanır büyük laflar eden klanını gelen geçen yerin dibine soktu git yeni dünyaya hazırlan istatistik kıralı serdar :D

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Herkes size kucaktan kucağa atlayan oyuncu topluluğu adını veriyor. Hocam alay opunda patladınız gittiniz vegasta patladınız vegas döndü delik deşik etti sizi şimdi Alay’ım zevkle topluyor hangi yüzle foruma geliyorsun ? İnsan azıcık utanır büyük laflar eden klanını gelen geçen yerin dibine soktu git yeni dünyaya hazırlan istatistik kıralı serdar :D
Ulan senide gören oyuncu sanacak köy doldurup patlatmışsın ne yani :) sanki büyük işler yapmış şuan oyunda bile olmayan adam gelmiş neler diyor çok gereksiz bir adamsın bir dünyada başarılı oldunuz diye boş boş konuşuyorsun benim klan yönetimi ne yaptıysa yaptı sanane

war-peace*

Mızrakçı
Ulan senide gören oyuncu sanacak köy doldurup patlatmışsın ne yani :) sanki büyük işler yapmış şuan oyunda bile olmayan adam gelmiş neler diyor çok gereksiz bir adamsın bir dünyada başarılı oldunuz diye boş boş konuşuyorsun benim klan yönetimi ne yaptıysa yaptı sanane
Bir dahaki sefere sana söz boş bırakıcam köylerimi yeterki sen ağlama artık :D