Zorba vs Zehir

LordHagi

Kılıç Ustası
MARYJ ekibi world basımda savaşta olduğumuz mirbv klanından cıkıp sonrasında bizimle birlikte hareket edeceğine söz veren bi ekipti.

Dünya kapamaya istedikleri söz, dünyanın şartlarına göre değişti bunu kabullenemeyip her defasında klanı ayırarak bizi hayal kırıklığına uğrattı..Daha sonrasında düşmanımızdan kapama sözü alıp düşmanlarımıza casusluk yapması, Klanlarını 2. kez ayırıp Müttefiğimiz olan alay ekibine operasyon yapması taraflarını belli etti.

2 cephede savastaydık durumumuz zordu ama kötü değildi tekrar birleşim yaptık. yapmasaydınız o an silinecektiniz worldden Lakin klan diplomatımızın sözlerine 3. defa uymayıp klanı ayırıp baska klanlarla birleşip müttefiğimize tekrar savas actınız.En son artık bukadar oyun yeter dedik ve savaş ilanımızı verdik.

Sonucu belli olan bir savastı bunun için diyecek çok birşey yok.

Şöyle birşey eklemek istiyorum. Vegas kendi yenemedi Zorbayı gönderdi diye laf cıkarıyor maryj ekibi.
1.si Zorba ekibi kimsenn kuklası değildir.Kimse bizi gönderemez.
2.si Vegas sizi her halukarda yenecekti.sadece arada biz olduğumuz için süre uzuyordu.Biz sadece savasın erken bitmesini etkiledik.savasın sonucunu değil.kendinizi kandırmaya devam edin siz.
3.sü worldü kapatacak kişiler hakkında karairf benden daha fazla bilgi sahibidir gidin ona sorun kim kapatacakmış. :cool:

war-peace*

Mızrakçı
Mary j’ ne naçizane bir önerim var hesap silmeyin yiyeceğiniz kamileri karşılamaya çalışın bayrak kasarsınız :D Sümüklü çocuklar gibi ağlak profil yazıları yazmaktan vazgeçin sizden kat ve kat iyi olan rakibi tebrik edebilirsiniz ağlamak yerine tabii size kalmış ağlamanız bana daha çok zevk veriyor, çaresiz hiçbir şey yapamayan artık fişi çekilmiş klanın dramı çok hoşuma gidiyor :)

DeletedUser69583

Ziyaretçi
Furkan Profilini Düzenle Sen yazarsın Sonra cevap almaktan korktugun için engel atarsın bunu herkes biliyor :) Sonra Profile Yazıyorsun ´´
...

Bide mesaj atıp sonra engelleyen bir tayfa türedi bu oyunda
´´ Bu Tayfanın Lideri Sensin :) Space Tuşu Seni

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Arkadaslar merhabalar. Oncelikle bu postu acma sebebim disaridan takip eden arkadaslari bilgilendirmek, Diger bir sebebi ise profillerinde birseyler anlatmaya calisan arkadaslarin kisa zaman icerisinde artik bir profil sayfasi olmayacagi icindir.

Bizim diğer klanlarla olan diplomasimiz kimseyi ilgilendirmiyor, savasiriz savasmayiz, beraber kapatiriz veya kapatmayiz sizi ilgilendiren hususlar değil bunlar. Bos yere acıtasyon yapmasin kimse.

Bu postu acmayacaktik kalp kirilmasin, kimse uzulmesin diye ugrasmamiza ragmen uslu durmadiniz. Buyrun bu postun altinda aglayabilirsiniz.

Anlayamadigim bir hususu da paylasmak istiyorum. Hakli olduklarina o kadar cok inandirmislarki kendilerini bugune kadar yapmis olduklari tum yanlislari unutmuslar. Zorba klani savastayken dusman klana casusluk yapmak mi dersin, klani ayirip muttefik klana savas acip zor durumda birakmaya calismak mi dersin. Neyse bu saatten sonra aklinizda bulunsun İhanetin nedeni olmaz, bedeli olur.

Zaten foruma konuyu acana kadar savas bitti.
Ben dediklerimin arkasındayım ve halada aynı fikirdeyim
Ağlayan yok :) sen hayal kuruyorsun kardeşmiş:)

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Ben Girdiğim her Wold de oyunculugumu gösteriyorum :)Başarılıyım Ve ekibimde hata yapanlar olabilir kimse sütten çıkmış ak kaşık değil sizinde hatalarınız vardır fakat boş beleş komple leş cümleler kurmaya gerek yok.herkes oyununa baksın :) ağlayan Vs yok giden gitti kalan kaldı

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Arkadaslar merhabalar. Oncelikle bu postu acma sebebim disaridan takip eden arkadaslari bilgilendirmek, Diger bir sebebi ise profillerinde birseyler anlatmaya calisan arkadaslarin kisa zaman icerisinde artik bir profil sayfasi olmayacagi icindir.

Bizim diğer klanlarla olan diplomasimiz kimseyi ilgilendirmiyor, savasiriz savasmayiz, beraber kapatiriz veya kapatmayiz sizi ilgilendiren hususlar değil bunlar. Bos yere acıtasyon yapmasin kimse.

Bu postu acmayacaktik kalp kirilmasin, kimse uzulmesin diye ugrasmamiza ragmen uslu durmadiniz. Buyrun bu postun altinda aglayabilirsiniz.

Anlayamadigim bir hususu da paylasmak istiyorum. Hakli olduklarina o kadar cok inandirmislarki kendilerini bugune kadar yapmis olduklari tum yanlislari unutmuslar. Zorba klani savastayken dusman klana casusluk yapmak mi dersin, klani ayirip muttefik klana savas acip zor durumda birakmaya calismak mi dersin. Neyse bu saatten sonra aklinizda bulunsun İhanetin nedeni olmaz, bedeli olur.

Zaten foruma konuyu acana kadar savas bitti.
Birde şunu söylemek istiyorum madem iyi oyuncusun gel birebir ws atalım senle ne kadar iyi oyuncusun görelim hala boş yapıyorsun furkan A dedim anlaşma vuralım dinlemedi sonuç bu sağlık olsun

Lv TİRAN

Okçu
Ben Girdiğim her Wold de oyunculugumu gösteriyorum :)Başarılıyım Ve ekibimde hata yapanlar olabilir kimse sütten çıkmış ak kaşık değil sizinde hatalarınız vardır fakat boş beleş komple leş cümleler kurmaya gerek yok.herkes oyununa baksın :) ağlayan Vs yok giden gitti kalan kaldı
ok

Kabul de kardeş sana moral %30 o isi nasil yapcaz :)

Bu oyuna son moda olarak bu olay geldi.

'Çık klanından teke tek vs atalım.'

Oyun Çok basit adı üstünde KLANLAR, Klanı iyi olan kazanır. Kaybedenlerin ise her zaman böyle küçük bahaneleri ve istekleri olur.

Sen bir şey söylemesen bile ekibindekiler sürekli ağlayıp duruyordu. Sürekli komik olduklarını düşünüp değişik tabirler kullanıyorlardı. Rakiplerinizi hep hafife alıyorsunuz. Profilde artistlik yapmakla oyun oynanmıyor. Her Dünya'da gelip düşmanım olabilirsiniz. Hatta oyundan ulaşın bana beraber bir yere başlangıç yaparız.

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Senden
Bu oyuna son moda olarak bu olay geldi.

'Çık klanından teke tek vs atalım.'

Oyun Çok basit adı üstünde KLANLAR, Klanı iyi olan kazanır. Kaybedenlerin ise her zaman böyle küçük bahaneleri ve istekleri olur.

Sen bir şey söylemesen bile ekibindekiler sürekli ağlayıp duruyordu. Sürekli komik olduklarını düşünüp değişik tabirler kullanıyorlardı. Rakiplerinizi hep hafife alıyorsunuz. Profilde artistlik yapmakla oyun oynanmıyor. Her Dünya'da gelip düşmanım olabilirsiniz. Hatta oyundan ulaşın bana beraber bir yere başlangıç yaparız.
Senden yana sıkıntı yok hacım :)