Zorba vs Ribat

• Konuyu başlatan DeletedUser68814
  • Başlangıç tarihi

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Adam Gökhan’a sarıyor ya la kfjsja

‘Savaşarak köy almak hesap satın alarak büyütmeye benzemez’

lan siz pk bile kısır bir döngüdeyken biz 80 birime mis atıp köy alıyorduk. Pk savaşına da biz girmesek bir arpa boyu ilerleyemezdiniz.

Şimdi temizlik kirlilik karşılaştırması mı yapacağız? Pekala, yapalım.

1.’si, şu ağlak feryat destek istedi bizden mubabbetine son verelim çünkü o zaman destekleyerek kestiğiniz pk klanlarının kamileri şayet gizli bir anlaşmanız yoksa şu andaki mevcut rakip klanlarınızın kamileri. Yani kimse kendi işine yaramayan bir hareket yapmaz. Attığınız destek,bir sürü kamisini kesti rakiplerinizin, kaliteli kesimler miydi, değiller miydi, bunlar tartışılır ama attığınız kişiye bok atmaya devam edeceğinize neden attığınızı hatırlamanızı isterim. Pişmansanız bu bizi ilgilendiriyor mu? İlgilendirmiyor. Ama bu hamlenizden zararlı çıkmışsınız gibi konuşmayın.

2.’si forumdaki muhabbetlerini keyifli bulduğum, saygı duyduğum vakvak ekibi ile ilgili (hiç beklemezdim aslında) 1.ağızdan casusluk yapması için pk’dan bi arkadaşla anlaşmaya çalıştıklarını duydum. Umarım doğru değildir. Doğruysa da, yine aynı noktaya çıkıyoruz; “Herkes kendi işine gelecek hamleleri yapar.”

3.olarak savaş sebebiyeti olan dialog geçtikten sonra iç bölgemizde gover ile savaşmaları için verdiğimiz köylerle alakalı, kardeşim bakın siz bunları vermiştiniz bize, alın geriye, madem böyle oldu gibi bir teklif aldık mı? Almadık. Neden? Çünkü herkes kendi işine gelecek hamleleri yapar. 2. defa ordularınız başka yerdeyken vurulmuşsunuz mağduriyeti yapmaya devam ediyorsunuz, e bu oyunda ordular hiç yola çıkmıyor mu? : ) yani yeter da. Gören de artı 300 köy aldık sanacak... : )

4. olarak nasıl bizden size gel oyna diye mesajlar gitmişse, sizden de bize geldi. Mesajları alan kişilerin bizden verdikleri cevaplar ortada. Yani bu tek taraflı bir şeymiş gibi konuşmayalım. Ha siz klana aldıklarınıza savaş ganimeti diyorsunuz, biz kardeşimiz diyoruz. Bu da yine karakter ve ego farkı tabi ki.

Son olarak, ribat birliği ile yaptığınız anlaşma kuzey - ribat bir klan olmadan önce idi. Kuzey - ribat bir olduğunda da devam etti. Ancak bu anlaşmaya referans 47. Dünyadan tanıdıklar vasıtasıyla oluyor. Biz kuzey klanları olarak bu sırada yine zorba ile müttefiğiz hatta gover ve pk oplar yapıyor paketleyip gönderiyoruz vs vs. Sorarım sizlere bu referans olan kişi daha biz yalnızca kuzey klanları iken neden bundan rahatsızlık duyduğunu söylememiş? Yani yalnızken olan, yalan bir diplomasi miydi? Birleşince mi işler değişti?

Bakın çok yazdım yazmak da istemiyorum böyle tek tek aslında ama siz bu oyunda bir tek kendinizi düşünerek hamleler yapabiliyorsanız, bizler de yapabiliyoruz. Her şeyin özeti budur. Hiç bir hamlemize saygı duyulmadı, çıkarlar çatıştı, tertemiz emeğiyle bi noktaya gelmiş bir oyuncunun başka bir dünyayı kapatmasına taş koyacak kadar, küfür edecek kadar da küçüldünüz. Ama hala “vakvak” yapıyorsunuz.

Burdan gerisi sayılar ve istatistik konuşsun. Üye sayımız da köy sayımız da sizlerden daha az durumdadır. Ama bizim davamız farklı. Biz ortamımıza bakıyoruz. Sonuçlar ne olursa olsun güçlüden ya da basitten yana değil, arkadaşlıklarımızdan yana olacağız her zaman.

Kimse temiz ya da kirli değil. Herkes ekibini düşünür. Oyundur neticede. Emeklere olan saygı sınırlarını koruyalım yeterlidir.

Ha siz ekip beğenmece oyununuza devam edebilirsiniz tabi. Bizi beğenmediniz mi? Alay kankanız orada. Alayı beğenmediniz mi? Pk kankanız orada bi kaç özüre hallolur belki bi daha dileyin bence. Duruş zor iş zor... kıvırmaya devam.

Tekrar iyi oyunlar.

Bu msjda VAKVAK lar ile ilgili yazdığına cevap veriyorum her gördüğünüz tüylüyü VAKVAK sanmayın. Önüne gelen VAKVAK lardan olduğunu söylüyor en sonunda bi nüfus sayımı yaptırtacaklar. Pk ya da Mir de aynı şeyi söylüyordu yok VAKVAK lar dc yi bastı hoş değil felan bi sordum bizden bir Allah’ın kulu yokmuş o gece dc lerinde.

L A Z U Z U

Kılıç Ustası

224 - 88 öndeyiz istatistik böyle ama şimdi burda yansımayan çok köy var zorba 2. klandı galiba savaşa dahil etmedi

Ben genel istatistiği tüm kalanların olduğu şekilde koyacağım yarın hani sizin emin abinizin delilikten topladığı köyleri ve sizin biz opa giderken içleri boş olan köyleri de size yansıyacak şekilde sen merak etme bundan sonrasını da aralıklı olarak koyarım

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Adam Gökhan’a sarıyor ya la kfjsja

‘Savaşarak köy almak hesap satın alarak büyütmeye benzemez’

lan siz pk bile kısır bir döngüdeyken biz 80 birime mis atıp köy alıyorduk. Pk savaşına da biz girmesek bir arpa boyu ilerleyemezdiniz.
Ah şakacı şey seni bir bak bakalım pk benden köy alabilmişmi asfasdfasdfa kısır döngüdeyken diyor bide sdaffsd g sdfg sesli güldüm

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Ben genel istatistiği tüm kalanların olduğu şekilde koyacağım yarın hani sizin emin abinizin delilikten topladığı köyleri ve sizin biz opa giderken içleri boş olan köyleri de size yansıyacak şekilde sen merak etme bundan sonrasını da aralıklı olarak koyarım

ne oldu pk yamı ağladınız bu kezde özür dileriz diye sdfasdf adgas

DeletedUser69323

Ziyaretçi
yok vallaha gerizekalı artık hak ediyorsun bu lafları lan ben pk senden köy mü alıyordu dedim kısır döngüden anladığın bu mu yani.

Bu cümleyi söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama @SiNSeR Allah aşkına gel ben seni özledim.

3 etti hadi paşam sende git

DeletedUser62855

Ziyaretçi
yok vallaha gerizekalı artık hak ediyorsun bu lafları lan ben pk senden köy mü alıyordu dedim kısır döngüden anladığın bu mu yani.

Bu cümleyi söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama @SiNSeR Allah aşkına gel ben seni özledim.
Serhat kankama laf yok. Askerliğini bitirip gelsin goygoyumuza kaldığımız yerden devam edicez biz onunla.
@SiNSeR Acele al artık şu tezkereyi rap dünyası karıştı bro :)

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Hadi buda benim Vak Vak lara son mesajım olsun.

w başından beri takip ediyorum 3 yaşındaki çocuk gibi muhabbetler çeviren vakvaklar bana ergen demeye başladınız muhabbetler değişti bir ağırlık çöktü üstünüze sizleri biraz adam edebildiysem ne mutlu bana.

Dönüp yazmicam eskisi gibi cirit atabilirsiniz buralarda belki canım sıkılınca arada gelirim.

Bu w artık sizler için bitti yeni w ler kovalayın 60 ta bende olucam gelirseniz yine savaşırız

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Hadi buda benim Vak Vak lara son mesajım olsun.

w başından beri takip ediyorum 3 yaşındaki çocuk gibi muhabbetler çeviren vakvaklar bana ergen demeye başladınız muhabbetler değişti bir ağırlık çöktü üstünüze sizleri biraz adam edebildiysem ne mutlu bana.

Dönüp yazmicam eskisi gibi cirit atabilirsiniz buralarda belki canım sıkılınca arada gelirim.

Bu w artık sizler için bitti yeni w ler kovalayın 60 ta bende olucam gelirseniz yine savaşırız

Büyük adamsın vesselam sayende çok şey öğrendik :)

Yalnız 3-5 klan gel tek gelme çaylak bitmeden silinirsin :)

DeletedUser69398

Ziyaretçi
Yemin ediyorum adamın yazdıklarını okuduktan sonra ıq seviyem yerle bir oldu nasıl katlandınız buna?

DeletedUser69332

Ziyaretçi
Varda onlarla konuşacak beyin yok sende. benden rahatsız olduysan sen git 1000 tane forum var oralarda takıl
Özürlü müsün olum sen? Sıkıntıların mı var söyle de ona göre muamele yapalım. Arkadaş nasıl beceriyorsunuz bu kadar IQ'suz olmayı cidden hayret ediyorum. Oyun oynamayı bırakın biraz topluma karışın da konuşmayı öğrenin sonra burada gelip "öğğ öğğ öğğ sen git öğğ uza" diye salya saçıyosunuz sağa sola.

DeletedUser66216

Ziyaretçi
Taetışmaya gerek yok abile herkes kendisini biliyor zaten.
Oynunuzu oynayın.

DeletedUser69092

Ziyaretçi
Bak güzel kardeşim
Özürlü müsün olum sen? Sıkıntıların mı var söyle de ona göre muamele yapalım. Arkadaş nasıl beceriyorsunuz bu kadar IQ'suz olmayı cidden hayret ediyorum. Oyun oynamayı bırakın biraz topluma karışın da konuşmayı öğrenin sonra burada gelip "öğğ öğğ öğğ sen git öğğ uza" diye salya saçıyosunuz sağa sola.

Güzel kardeşim benim o profil yazını yazana kadar kendi ekibinizin liderinizin yazdıklarına bi bak istersen bizimle tartışırken :)

1.jpg

1.jpg

Bu world vura vura alacağızz ...

VUSLAT !!

Rootfatal Saygılarımla :)

DeletedUser69731

Ziyaretçi

Bak güzel kardeşim burada çene yoracağına kendi klan liderin midir artık kurucun mudur nedir bize bir yazdıklarına bak istersen öyle konuş :)

1.jpg

He biz vura vura alacağız ..

VUSLAT !!

SAYGILARIMLA ROOTFATAL ...