Zorba vs Ribat

• Konuyu başlatan DeletedUser68814
  • Başlangıç tarihi

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Konu nerden adamlığa geldi bilmiyom ama zorbadakiler çıksın değerlendirme yapıcam

Senin gibileri görünce diyorum ki keşke kadınların her gece başı ağrısa.

La sen ne değişik çıktın bizi daha önce nerede yendin??? sormamız için bi taraflarını yırttın al sordum ver cevabını da herkes rahatlasın.

DeletedUser69323

Ziyaretçi
bir bulanık vaka daha :/
Ben bu w yi real sebeplerden dolayı bırakmadıktan sonra sen bu w yi kapatamazsın buna emin ol.

Senin gibileri görünce diyorum ki keşke kadınların her gece başı ağrısa.

La sen ne değişik çıktın bizi daha önce nerede yendin??? sormamız için bi taraflarını yırttın al sordum ver cevabını da herkes rahatlasın.

Beni bilmemde seni gören her kadının başı ağrımaya başlıyodur buna eminim :)
Sorman için uğraşmadım :) bana yaklaştıkça tanırsın beni benim söylememe gerek yok ;)

Ben kirke yi tutuyorum :)
adamsın :)

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Ooo bahaneler şimdiden hazır. Kaybedince dersiniz reel sebeplerden bıraktık. Helal ama yolunu şimdiden yaptınız dmdmdmddn

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Yol yapıyor ergen. Özel hayatımı etkiliyor bla bla bla diyip kaçacak. Öle film izliyorum diyip bota verip fake atamayla kazanılmaz bu savaş :) bana liderini sole sana kim olduğunu söyleyim. Bak yalvarirsaniz size 1 2 isim söyleyim belki bizi satarlar ama güzel yalvarmaniz lazım nickler için dm :)

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Ben bu w yi real sebeplerden dolayı bırakmadıktan sonra sen bu w yi kapatamazsın buna emin ol.

Beni bilmemde seni gören her kadının başı ağrımaya başlıyodur buna eminim :)
Sorman için uğraşmadım :) bana yaklaştıkça tanırsın beni benim söylememe gerek yok ;)

adamsın :)

Burada yaptığın asistin farkında mısın çok güzel bir cevap verilir ama sonra herkes oha çok ayıp ediyorsun bir oyun için söylenir mi diyecek. Senin gibi biri ile aslında o şekilde konuşulur ama senin ergen seviyene hiç inmeyeceğim.

Yap yap kendine yol yap bir süre sonra benim özel hayatımı oyun çok etkiliyor yok işlerimden dolayı bakamadım bir oyun için bu kadar kasmaya değer mi moduna geçeceksin zaten.

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Ooo bahaneler şimdiden hazır. Kaybedince dersiniz reel sebeplerden bıraktık. Helal ama yolunu şimdiden yaptınız dmdmdmddn
İstediğini düşünmekte özgürsün :) Hatırlatırım tüm bunları

Yol yapıyor ergen. Özel hayatımı etkiliyor bla bla bla diyip kaçacak. Öle film izliyorum diyip bota verip fake atamayla kazanılmaz bu savaş :) bana liderini sole sana kim olduğunu söyleyim. Bak yalvarirsaniz size 1 2 isim söyleyim belki bizi satarlar ama güzel yalvarmaniz lazım nickler için dm :)

hah beni kendinizle karıştırma bro script dışında kullandığım hiçbirşey yok script bot sayılıyorsa evet bot kullanıyorum.

Burada yaptığın asistin farkında mısın çok güzel bir cevap verilir ama sonra herkes oha çok ayıp ediyorsun bir oyun için söylenir mi diyecek. Senin gibi biri ile aslında o şekilde konuşulur ama senin ergen seviyene hiç inmeyeceğim.

Yap yap kendine yol yap bir süre sonra benim özel hayatımı oyun çok etkiliyor yok işlerimden dolayı bakamadım bir oyun için bu kadar kasmaya değer mi moduna geçeceksin zaten.

Düne kadar burda 5 yaşındaki çocuktan farksız konuşmalar yapan bebeler bir anda adam kesilip bana ergen demeye başladınız bir denli adam edebildiysem sizleri ne mutlu bana. yol yapma mevzusuna gelince hiç bir zaman savaştan kaçmadım kaçmamda her zaman en ön cepheye geçmeye çalışırım. demekki zamanında çok yol yapmışsınızki kendinize benide kendiniz gibi sandınız hemen dediğim lafı sündürüp sündürüp yol yapıyor dediniz. ne mal olduğunuzu zaten biliyorduk gerçi ama bir hatırlatma yapmış oldunuz teşekkür ederim.

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Birde şöyle alintilayarak cevap verme çabası yokmu takdire şayan:)

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Birde şöyle alintilayarak cevap verme çabası yokmu takdire şayan:)
alıntı yapıyom çünki anlamıyonuz neyi kime koyduğumu. sizlerinde sündürme çabanız takdire şayan bir laf diyom 50 farklı anlam çıkarıyonuz ben yazarken o kadar düşünmüyom kasmayın :D