ZEHİR VS KARS VEGAS

DeletedUser54581

Ziyaretçi
@
RichWarrior

karakanata laf söylemişsiniz başından beri içimizde miydin söyle boyle diyorsun diye başından beri icinizde olan insanlar var infaz ekibinin içinde eski dostlarınız hani 5 kurusluk server icin sattıklarınız bunlarada karakanata soyledigin gibi cevap verebilcek misin dogru gerci vermişssin ki eski klanını icinden bölen adamların peşine takılıp gitmişsin.bi kendini yargıla sonra başkalarına ona buna laf yetistirirsin

DeletedUser69104

Ziyaretçi
İstatistikler

SıraİsimFethedilen köylerKaybedilen köylerSaldırırken yendiğin rakiplerSavunurken yendiğin rakipler
1LAS VEGA$371.040.8531.305.722
2LAS VEGAS10166.455.53034.808.803
3Zehir231314.647.98315.087.188

...( j ekibi profil artisti diye atıp tutanlar burdada tutmuşlar:)

Garson ! Arkadaşın içtiğinden banada ver ! Zira aynııı kafayı yaşamak istiyorum :D :D :D

UYARI: Aşağıda görmüş olduğunuz ekran görüntüsü İnfazdan Zehire kaçtıkları için İnfaz istatistiğini kapsamamaktadır. Ayrıca utanma duygusuna sahip olanlar için utanca, kalp problemleri olanlar için kalp krizine sebep olabilir.

Lv TİRAN

Okçu

DeletedUser2849

Ziyaretçi
@
RichWarrior

karakanata laf söylemişsiniz başından beri içimizde miydin söyle boyle diyorsun diye başından beri icinizde olan insanlar var infaz ekibinin içinde eski dostlarınız hani 5 kurusluk server icin sattıklarınız bunlarada karakanata soyledigin gibi cevap verebilcek misin dogru gerci vermişssin ki eski klanını icinden bölen adamların peşine takılıp gitmişsin.bi kendini yargıla sonra başkalarına ona buna laf yetistirirsin

Yüce J ekibinin kronolojisi.

Zorba klanınından ayrıldınız.

Kuzey klanına yanaştınız.

Kuzey hesap sildi.

Zorbaya yanaştınız.

Vegas'a savaç açtınız.

Vegas içinizden geçince,

Tiran'ı arayıp gelin Zorbayı beraber vuralım dediniz.

Baktılar olmuyor, 2 kere operasyon yapıldı. 40 milyon kesim yaptık sadece 2 köy aldınız. Geri kaybettiniz.

Marry Jane sizde ters etki yapıyor. Gelin size PANZEHİR verelim :cool:

DeletedUser54581

Ziyaretçi
2 koy alindi diyor arkadas fotografta 23 koy alinmis 13 koy verilmis oyun mu yalan soyluyor anlamadim bunlarin bi Allah bir dedigine inancaksin arkadas ondan diger dediklerini ciddeye alip cevap bile vermiyorum

DeletedUser54581

Ziyaretçi
Sana gelincede attigim fotografa infazdan zehire kactiklari icin yazmissin sen w53 e gecerken ugradin herhalde biz infaz klaninin icinde hic oynamadik

- TİRAN -

Mızrakçı

sen mi buyuksun hayır ben RichWarrior ben büyüğüm zehirden aldığım 50 köyle ben buyugum
aldığınız sığınmacılar nerde aa bittiler onlar değilmi
ben ticareti iyi bilirim 5 kuruş için adam satmam 5 kuruş için gözümü kırpmam
ben zaten dostlarımla birlikteyim
klanı bölen adamlarla olmakdan onur duyuyorum
edilen hakaret ve küfürden sonra pkda kalsalardı zaten ben onlarla ilişkimi bitirirdim
ama dostlarım karakterli insanlar olduğu için gerekeni gerektiği gibi yaptılar
sen kendini yargıla bence ne yaptım ben diye

war-peace*

Mızrakçı
Mary j bana op yapmıştı çok agresifler full çiftlik sav takmışlardı misin arkasına kaç kami kaç full çiftlik sav kestim hatırlamıyorum böcek gibi yapıştı hepsi surlarıma hatta surlarımdan birisi 16 ya inmişti( en fazla verdikleri hasar) 600bin sav vardı hesapta, opu kim ayarladıysa arkadaş harbi beceriksizmiş destek sıralamasına bakmadan listeye almışlar beni, oyun bilmez bu mary j ekibi anca konuşur :D Vurun geçin cevap bile vermeye değmez hesap sil yaparlar yakında zaten.

DeletedUser54581

Ziyaretçi
Garson ! Arkadaşın içtiğinden banada ver ! Zira aynııı kafayı yaşamak istiyorum :D :D :D

UYARI: Aşağıda görmüş olduğunuz ekran görüntüsü İnfazdan Zehire kaçtıkları için İnfaz istatistiğini kapsamamaktadır. Ayrıca utanma duygusuna sahip olanlar için utanca, kalp problemleri olanlar için kalp krizine sebep olabilir.

Mary j bana op yapmıştı çok agresifler full çiftlik sav takmışlardı misin arkasına kaç kami kaç full çiftlik sav kestim hatırlamıyorum böcek gibi yapıştı hepsi surlarıma hatta surlarımdan birisi 16 ya inmişti( en fazla verdikleri hasar) 600bin sav vardı hesapta, opu kim ayarladıysa arkadaş harbi beceriksizmiş destek sıralamasına bakmadan listeye almışlar beni, oyun bilmez bu mary j ekibi anca konuşur :D Vurun geçin cevap bile vermeye değmez hesap sil yaparlar yakında zaten.

Sen ne kullaniyon

DeletedUser54581

Ziyaretçi
Yok cevap vermeye layık gördügüm zamanlar yazıyorum:)