ZEHİR VS KARS VEGAS

DeletedUser2849

Ziyaretçi
@borapakkan

giphy.gif

DeletedUser47283

Ziyaretçi
Kıyamam ya ben bunlara ,hele birde başta öyle bir inanmışlardı ki köy isimlerini profil metinlerini gördükce gülesim geliyordu :D

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Kendi klanını, abim-kardeşim dediği adamları bir gecede vuranlar, oyun başından beri aynı ekiple oynayanlarla ve kendinden en az 10 kat küçük klanla dalga geçiyor. Başlık çok eğlenceli :D he bir de tüm bu eğlencenin mimarı Zorba klanı. Kukla oynatır gibi 53'e hakim oldu bizim yönetim. Neyse ben kaçar.
Herkese iyi oyunlar. Unutmayın Zorba istediği için oynuyorsunuz :D

DeletedUser67351

Ziyaretçi
Kendi klanını, abim-kardeşim dediği adamları bir gecede vuranlar, oyun başından beri aynı ekiple oynayanlarla ve kendinden en az 10 kat küçük klanla dalga geçiyor. Başlık çok eğlenceli :D he bir de tüm bu eğlencenin mimarı Zorba klanı. Kukla oynatır gibi 53'e hakim oldu bizim yönetim. Neyse ben kaçar.
O saatte Ya kafan güzel ya da mermiye kafa atmaya çalışıyosun

DeletedUser2849

Ziyaretçi

Kendi klanını ? Abim - kardeşim dediğin adamları ? Her şeyi biliyormuş gibi yorum yapma. Kimseyi ilk biz vurmadık. Bulanık Hakan beni dc'ye çekip Leqend58 bana ihanet etti ona hazırlanıyorum bir gecede vuracağım dediğinden, biz karşı çıkınca alın ekibinizi ... gidin dediğinden klandan çıktıktan sonra direkt olarak saldırıları başlattıklarından haberin yok herhalde. Önce saldır sonra köylerini kaptır sonra git bütün dünyaya ağla. Bu arada mübalağa sanatında gayet iyisin. Zehir klanları ile aramızda 10 kat puan farkı yok. Daha düne kadar bende infaz klanını vurmak istiyorum diyen de sensin. Zoruna O köyleri bizim toplamamız gidiyor herhalde. Tüm eğlencenin Mimarı VEGAS klanı Tüm dünya Zorba klanına düşmanken en büyük rakibiniz ile SA yaptınız diğeri ise hesap sildi. Kullandığın dile konuştuğun kelimelere dikkat et.

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Evet, tüm dünya Zorba klanına düşmandı ve Zorba klanı tüm dünyanın içinden geçiyordu :D bu konuyu geçelim...

Siz, Bulanık'ın aklıyla savaşa girdiniz :) Nasıl kandırdı sizi bi anlatsana :D

İnfaz konusu: yönetime sordum atış serbest mi diye. Hayır dediler. Evet deselerdi ve köy alamasaydım o zaman üzülürdüm. Şimdi dışarıdan keyifle izliyorum.

Evet, abim-kardeşim dediğiniz adamları toplamadınız mı? İnfaz savaşında mis yok kendi içimizi toplamaktan mis yetiştiremiyoruz diyen siz değil misiniz ?

Neyse... Cevaplarsan bir ara gelirim devam ederiz. Hadi ben kaçtım dostum. İyi oyunlar.

DeletedUser69104

Ziyaretçi
Kendi klanını ? Abim - kardeşim dediğin adamları ? Her şeyi biliyormuş gibi yorum yapma. Kimseyi ilk biz vurmadık. Bulanık Hakan beni dc'ye çekip Leqend58 bana ihanet etti ona hazırlanıyorum bir gecede vuracağım dediğinden, biz karşı çıkınca alın ekibinizi ... gidin dediğinden klandan çıktıktan sonra direkt olarak saldırıları başlattıklarından haberin yok herhalde. Önce saldır sonra köylerini kaptır sonra git bütün dünyaya ağla.

Öncelikle bu savaş başlığını açan biz değiliz. Durduk yere mi kapıştık sende biliyorsun bilmiyosan, bak yukarıda nedeni yazılı. Anlamadığım durdun durdun bu zamana kadar da niye şimdi böyle bir konuşma yaptın ? Döndüm döndüm baktım ya dedim bir başkası mı var bu hesapta diye, anlam veremedim bu yazına.

- TİRAN -

Mızrakçı
1. karakanat arkadaş sen bizim oyuna başladığımız günden bugüne gelene kadarki süreçde içimizdemiydin ki bilmediğin konular hakkında yorum yapıyorsun
2. karakanat arkadaş özelden küfür edilerek al ekibini bilmemne ol diyen birinin klanında kalmak bize yakışmaz
3. karakanat arkadaş mehmetvader in dediği gibi içinde bunlar vardı madem bunları söylemek için neden bu kadar bekledin
4. karakanat arkadaş bulanığın aklı ile savaşa girdiniz diyorsun bulanık bir klanın yöneticisi olarak saldırı yapıyor bireysel 2 oyuncu arasında saldırı olayı olsa yönetimler aralarında diplomasi ile halleder ama bir klan başkanı saldırıyorsa bu klanlar arası savaş demekdir
5. karakanat arkadaş hak eden hak ettiğini alır
a) forumda bu konuyu biz açmadık
b) bizi bitireceklerini sananlar şimdi bittiler
c) saygılı konuşana saygılı saygısızlık yapanada gerekli cevabı vermek bizim işimiz
d) sonrasında bizi bitireceklerine inan yeni arkadaşlar bu arkadaşları kendi akıllarınca kanatlarının altına aldı onlarda üstün oyun bilgileri ile yaptıkları oplar neticesinde bizden çok köy aldır (akgezenler yapılan opları sonucu koskoca bir 0 köy akabinde ensara yapılanopta haklarını yememek lazım ordada daha kocaman bir 0 köy aldılar
haklarını yine yiyemem uzagız diyerek bizim sınırımıza gelmek için oyuncularından köy aldılar üstün bir başarı ile o 1 köylerini sağlam savunma ile destekleyerek olup biteni senin gibi izlediler sonra 3 misle köylerini geri verdiler
6. karakanat arkadaş dikkat edersen savaş halinde olduğumuz klanda yer alan her oyuncu ile gerektiği gibi konuşuyoruz köy alıp verdiğimiz oyuncular var saygı çerçevesinde mesajlaşıyoruz
7. karakanat arkadaş zorba klanı ile vegas arasında yöneticilerin yaptığı diyaloglar anlaşmalardoğrultusunda ilerliyoruz
8. karakanat arkadaş bu oyunda abi kardeş yaş realden arkadaş kankam falan bizde yok hakkediyorsan oyundasın hakketmiyorsan yoksun
9. karakanat arkadaş zorba klanı iyi oyuncuların içinde yeraldığı bir klan vegas da pk değil karıştırmayalım
vegas ve zorba arasına bir savaş olsa idi zorba kazanabilirdi veya vegas ama gerçek şuki savaş kıssa sürmezdi
savaş kararını da zannedersem sen vermiyorsun bende vermiyorum 2 klanda oyunu iyi okuyabilen yöneticiler var ve kendileri gerekenleri gerektiği şekilde konuşup klanlarında yer alan oyunculara iletirler klan oyuncularıda buna uyar.sende zorba klanı oyuncusu olarak yönetiminin aldığı kararlara uymak zorundasın tıpkı benim vegas klan yönetiminin verdiği kararlar uymak zorunda olduğum gibi
10. bu konu başlığını açan yanlışım varsa özür sizden 2 kere ayrılan marryjane klanı oyuncuları
bizim oyun anlayışımızda oyuna hak ettiği değeri vermeyen sadece kendi bireysel menfaatlerini düşünen ve bize ihanet edenleri affetmemek gibi bir oyun anlayışımız var bu anlayış kımısıne uyar kımısıne uymaz ama bizde böyle
11. karakanat arkadaş EN ÖNEMLİSİ FORMDA YER ALAN BU KONU BAŞLIĞI ALTINA BU TARZDA BİR YAZI YAMANDAKİ AMAÇ NEDİR

Mavera01

Mızrakçı
Bu arkadaş bizim klandaki çoğu kişi ile sohbet kurdu hatta klan forumumuza ve dclere bile gelip sohbet etmedimi.Şimdi neden böyle yapıyor anlam veremiyorum.

DeletedUser67367

Ziyaretçi
Bu kadar hızlı büyümemiz arkadaşın zoruna gitti sanırım :)

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Karakanata ayrılan sürenin sonuna geldik. Vegastaki arkadaşlar kusura bakmayın karakanat bir daha bu başlık altına yazmayacak. Bir şey olduğunda özelden konuşun zaten çoğunuzla muhabbeti var. Eğer yazarsa benden küfürü yiyecek :)