Yeni Forum platformu

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yalnız mobil özelliği bu sürüme göre daha iyi daha kullanışlı gözüküyor. Bir de tıklanan yerde yuvarlak dairelerin çıkması hoşuma gitti.
Tw2'deki gibi galiba teşekkür olayı gelmiş. Fazla bakmadım ama özellikleri güzel fakat görüntü olarak pek hoş gelmedi. Oyunun sadeliğine biraz aykırı gibi duruyor. İnşallah oyunda nasıl köy görünümünü eski haline getirebiliyorsak forumu da görünüm olarak bu haline getirme olayı olur.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bir şey olmadı bekliyoruz 4 Temmuzda ayarlanacak. Ben 24 diye heyecan yapmıştım da geçen gün forum hesabından yanlışlıkla çıkış yapınca gördüm :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Birsey soyleyecegim ben de 24 haziran diye gordum net hatirliyorum Allahim sen aklimizi koru.

Telefondan foruma girince siyah menü çubuğu aşağıya inmiyor, ekran ortasında kalıyor.

Bir de telefondan özel mesajlara nereden bakılıyor bir türlü bulamadım.

Eklentiler

• image.png
    image.png
    6,8 KB · Görüntüleme: 4

DeletedUser614

Ziyaretçi
Cidden çok kötü ya. Mobil sürümde öyle bir hata almadım ben fakat ne bileyim çok kullanışsız duruyor.
Millet yıllar sonra soracak nedir bu tt2 diye kim cevaplayacak :p

DeletedUser

Ziyaretçi
abiler tepedeki at nalı kadar tribalwars logosunu ufaltmanın ya da yok etmenin bir imkanı yok mu ? ekranın yarısını kaplamış durumda. keza onun gibi bir sürü logo ve buton da devasa büyüklüklerde. renkler de hep sütlü kahve tonu olunca hangi başlık nerede, nereye bakmam gerekiyor, vs. vallahi odaklanamıyorum. tüm algılarımı kaybettim. şu durumun toparlanması lazım

DeletedUser51989

Ziyaretçi
Bence değişiklik gayet güzel olmuş fakat isteyenler eski sürümü kullanabilse böyle bir çalışma var mı?

Black Swan.

Markiz
Masaustu surumu de yok sanirim ya da ben bulamiyorum.
Benim ekranima oturmadi site sayfa yapisi .

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen bu mobil sürüm gibi olmuş. ya da ben şuan mobil sürüm kullanıyorum farkında değilim

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bence eski sürümü kullan secenegi olmalı cok karmaşık eski sürümü daha güzel.

Black Swan.

Markiz
Sitenin ic ve dis renkleri de cok tonsurton olmus kontrast olsaydi daha net algilanabilirdi. Secenekler ustu uste cikiyor. Bi buldugum yeri birdaha bulmak istedigimde ariyorum resmen nerden bulmustum diye

DeletedUser

Ziyaretçi
Kim ne derse desin ama eski sürüm bu yeniye bin basar... Berbat birşey olmuş... Görüntülerden dolayı da birdaha kolay kolay girmem...

Black Swan.

Markiz
Simdi bildirim geliyor can isareti sag alt kosede profil resmimin uzerine denk geliyor bas basabilirsen yakala yakalayabilirsen cunku yeri orasi degilki

Black Swan.

Markiz
Yoksay butonunun anlami nedir ?
Takip etmesini istemedigimiz kisiyi engellemis mi oluyoruz yoksa biz mi onun paylasimlarini gormuyoruz.
Yoksaydigim halde takipci listemde gordugum kisiler var.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.