Yeni Forum platformu

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
En son yazılan 10 postun sağ tarafta gösterilmesi güzel olmuş
Alt taraftaki kullanıcı paneli güzel olmuş
Tasarım alıştığımızdan farklı olduğu için midir bilemedim beğenmedim
Ayrıca forumun genel kısmında yeni post yazıldığında direk ana başlık üzerinden tıklayarak yeni yazılan postu görebiliyorduk, ancak ben mi beceremedim bilmiyorum, şu anda direk son posta gidilmiyor. Örn; Speed World'de ramazan turnuvaları başlığına gidebilmem için önce speed world'in içine girip daha sonra başlıklardan ramazan turnuvalarını bulup en son sayfasına gitmem gerekiyor. Eğer sorun sadece bende değilse eski sistem çok daha rahat ve kullanışlıydı.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yoksay butonunun anlami nedir ?
Takip etmesini istemedigimiz kisiyi engellemis mi oluyoruz yoksa biz mi onun paylasimlarini gormuyoruz.
Yoksaydigim halde takipci listemde gordugum kisiler var.

Özel mesaj almanı engelliyor. Başka bir özelliği var mı bilgim yok.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yeni forum sistemimize alışmak zor olabilir fakat gerçekten daha kullanışlı bir forum ortamı sağlıyor size. Eminim alıştıktan sonra çok seveceksiniz.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Kimsenin kullanışlılık ve yeni gelen özelliklerle ilgili bir sorunu olduğunu düşünmüyorum. Görünüm ve sadelikten uzak, cafcaflı bir yapıda. Eski görünümünde bu özellikler olsa çok daha güzel olurdu fakat böyle bir durumun olma ihtimali yok galiba.

myw**

Dük
belki alışkanlık olabilir ama yeni forum olustugundan beri giresim gelmiyor herşey çok karışık gibi

Sitenin mobil versiyonu hatalarla dolu. Daha önce bildirmiştim. Düzeltmeyi düşünmüyor musunuz?

vB zamanı mobilden forumda daha kolay geziyordum, kullanıyordum. Şimdi çok zorlanıyorum.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Sitenin mobil versiyonu hatalarla dolu. Daha önce bildirmiştim. Düzeltmeyi düşünmüyor musunuz?

vB zamanı mobilden forumda daha kolay geziyordum, kullanıyordum. Şimdi çok zorlanıyorum.
Valla bana kalsa ben düzeltirim de yetkim yok. Bana bi yol verseler varya aklını alırım bu forumun :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.