Yeni Açılacak Dünyalar Hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
bende doğuya katılıyorum

monatour düşüncelerimi okumuşsun yavrucum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
w15de hesabı bıraktım :) w16yı bekliyorum fazla bekletmeyin yaw :)) o yazan tarihte açılsın :) 2012.11.19

oyun hızı 2
birim hızı 1 olmalı kesinlikle ...
milis , gece bonusu , kat farkı , kilise , aldatma sınırlandırması , bayrak OLMASIN
şovalye farketmez ... olabilirde olmayabilirde...
Misyoner saldırısı başına sadakat kaybı 15-25 bide şu saçmalığı kaldırın ... ne dir bu ya ... aynı snyede 5 saldırı atabilirsiniz diyosunuz 7 mis nasıl atacaz biz ... köy kaybetmezsin ama köyde alamazsın ... ozaman barbarları 10kya kadar geliştirilir yapıcaksınız :))

DeletedUser40098

Ziyaretçi
3x hızda sövalyeli okcusuz milissiz bi dünya olsun azcık heycan atalım hızlıca :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyun hızı 1.5
Birim hızı 1.5
Basitleştirilmiş araştırma
Okçu etkin
Milis etkin
Şövalye etkin
Gece bonusu etkin
Bayrak etkin
:D

DeletedUser32051

Ziyaretçi
oyunhızı 0.5 birimhızı 2.0
okçu yok.milis var.gecebonusu var. şövalye yok. bayrak yok.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hızların ikiside 2x veya üzeri olsun :D
Şövalye,milis,gecebonusu olsun. Okçular ve bayraklar olmasın.

DeletedUser

Ziyaretçi
yine oyuncuların istediklerinden çok uzak bir dünya açılacaktır.

DeletedUser

Ziyaretçi
Misyoner saldırısı başına sadakat kaybı 15-25

herşeyi geçtim bu nedir arkadaş? 4 misle köy alamıyoruz şimdi 5 mis mi çıktı başımıza

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Herkes önerisine sadakat kaybı 50 yazsın :D standart :D 2 misle köy alalım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ben 20-35 kende 5 mis atıp zor alıyorum köyleri : ) beni tanıyanlar bilir :D 4 mis fobim oluştu artık :D bu wde 6-7 tane sallamam lazım ama malesef aynı sn içinde 5 saldırı .çıkıyo ... hadi öyle yapmadık diyelim araya sn koyduk hobaa mis arası kaçınılmaz gerçi 7 misi aynı snyede atsan nolacak 100ms fark mecburiyeti var 600ms fark olacak :D bide onla uğraş : )) galiba w uzayınca savaş diye bişe olmaz : )) 100-200 saate mis atıcaksın adam hiç bilmese klandan bi vatandaş mis arası yapar : ) onun içinde her misi orduyla atacan :D bide 4. mis alacak ordular peş peşe birbirini kesecek telef olacan ... böle sistem olmaz demedi demeyin :S w16da uzun soluklu oynamak istiyorum ... böle değişik kurallara gerek yok ... oyun hızı 2 birim hızı 1 olsun.... milis kat farkı gece bonusu bayrak felan olmasın ...

DeletedUser39753

Ziyaretçi
Bütün oyuncuların istekleri aynı ve belli umarım bunlar yeni açılacak dünyada dikkate alınır

DeletedUser

Ziyaretçi
okadar çok istek yapıyoruz ki içinden sadece biri oluyor oda ya oyun hızı ve birim hızı yada akademinin sade hali :) sadece birini gerçekleştiriyorlar hepsini yapsalar oyun tadından yemez :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bütün oyuncu istekleri olmasa bile çoğu oyuncu isteği aynı.

2x hız istenen bir dünyayı 1.3 açıp 'bu da iyi' lafına getirmek istenmesi de bir kadar manidar. sanırım anlatabildim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bayrak olsun bayrağı olmayanlar içinde bayrak toplama fırsatı olur :D

1.5in üstüne çıkmıcak hız. bütün üyeler 100x yazsa bile 1.3 yaparlar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
15-25 sadakat düşürmesi misin tam bir felaket olur. 6 misle bile köy alamayabilirsiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben 15-25 sadakat olması taraftarıyım :D

Hep aynı şeyler sıktı artık biraz farklı şeyler olsun 6-7 tane mis atalım köy almak için :D

DeletedUser39753

Ziyaretçi
Valla millet ne derse dikkate alırız deniliyor ama bakalım hız 1.5 in altında olursa zaten oynamaya gerek yok bu dünyayı diğer dünyalara devam...

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Misyoner saldırısı başına sadakat kaybı 15-25

Bu özellik çok büyük sıkıntılar yaratıcak.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.