Yeni Açılacak Dünyalar Hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Sizdeki bu ego oldukça bu oyun bir adım bile öteye gitmez.ben yaptım oldu , ben öyle istedimden başka bir laf etmiyorsunuz.Birde her defasında insanlara üstten bakıyorsunuz.Hayır siz kimsiniz?İnternet üzerinde oynanan bir oyunun moderatörü.Kendinizi bu kadar ciddiye almayın.Ben yaptım olduları bırakıp şu başlığı düzgünce okuyup insanların ne istediğini araştırın.Sizin işiniz bu unutmayın.Hayırlı geceler

Öyle bir lafım yok, siz okuduğunuzda nereden anlamak istiyorsanız onu anlıyorsunuz. Ayrıca her şeyin dışında burada "İnternet üzerinde oynanan bir oyunun moderatörüyüm". Dışarıda ne siz beni bilirsiniz ne ben sizi. Bu yüzden bu laflar gerçekten komik oluyor ;)

Benim işimi bana öğretmeye çalıştığınız için ayrıca teşekkür ederim. Görüşlerinizi değerlendireceğim. İyi geceler dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Öyle bir lafım yok, siz okuduğunuzda nereden anlamak istiyorsanız onu anlıyorsunuz. Ayrıca her şeyin dışında burada "İnternet üzerinde oynanan bir oyunun moderatörüyüm". Dışarıda ne siz beni bilirsiniz ne ben sizi. Bu yüzden bu laflar gerçekten komik oluyor ;)

Benim işimi bana öğretmeye çalıştığınız için ayrıca teşekkür ederim. Görüşlerinizi değerlendireceğim. İyi geceler dilerim.

Sizin işinizi siz doğru yapabilseniz keşkede kimse size işinizi öğretmeye çalışmasa ;) Diğer postumda dediğim gibi ne biz kendimizi yoralım nede sizi yoralım . Birbirimizle münakaşalara girmek yerine biz oyunumuzu oynayalım sizde gereken şekilde , gerektiği şekilde oyunu layığı ile yönetmeye çalışın . Oyun özelliklerini ve güncellemelerini biraz daha oyuncuların istekleri doğrultusunda yaparsanız daha çok sevinicez .

Son olarak 40.Dünya'yı açarken lütfen ama lütfen oyuncuların isteklerine biraz dikkat ederek açmaya özen gösteriniz .. En azından başlık boşuna açılmış olmasın :) Hadi size iyi çalışmalar ..

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Burada sizi eleştiren herkes yanlış bi siz doğrusunuz.Kişisel görüşüm bu tarz başlıklar boşuna açılıyor planlanacak roundlarda aynı buda aynı burada ne istenirse istensin gerekirse tüm forumdaki üyeler istenen özelliklerde ortak olsun storm yine çıkar der oynamakda veya oynamamakda özgürsünüz özellikler 1 e 1 kilise, gözetleme kulesi, okçu, seviyeli sistem klan üye limiti 30 der geçer.Storm bu astığı astık kestiği kestik.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Üstte arkadaşın yazdığı gibi her zaman herkes yanlış bir siz doğru oldunuz.Klanlara kattığınız yarar verdiğiniz zararın çeyreği bile olamaz.Köklü aileleri , eski oyuncuları hep kaybettirdiniz klanlara.İnsanları dinlemiyorsunuz bari forumda üstten konuşma yapmayın yazmayın okuyun geçin.Her müessese de müşteri haklıdır politikası uygulanırken bitek sizde patron haklı.Neyse biz ne yazsak siz yine anlamayacaksınız.Boşa yoruyoruz kendimizi.40ta yine istenmeyen bir dünya olacak.Ama eminim istenmeyen dünyaların maddi getirisi daha çoktur.Sizinde tek derdiniz bu zaten.Tekrar hayırlı geceler

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Her oyuncunun isteğini yerine getirmemiz mümkün değildir. Bugün kadar yapılan yorumlardan anladığım bir kişinin isteğini yerine getirsek diğerinin beğenmediği, diğerinin isteğini yerine getirsek öbürünün neden böyle dediği gerçeğidir. Bu konu üzerinde tartışmanın ya da bu konu üzerinde birbirimizi kırarak yerden yere vurmanın pek bir anlamı olmamaktadır.

Görüşleriniz bizim için önemlidir ancak belirli bir sistemimiz vardır. Bu sistemimizin dışına çıkılması her zaman, hatta çoğu zaman mümkün değildir. Bu yüzden de geçmişte olduğu gibi gelecekte de fikirleriniz önemli olacak olsa dahi bu konu üzerinde yerli ve yersiz, konu hakkında bilgisi dahi olunmadan yapılan, tüm sistemi yıpratan karşılıklı yorumlar konunun anlamını yitirmesine yeteri kadar sebebiyet vermiştir. Dünyalar hakkında görüşlerinizi ya da önerilerinizi forum üzerinden özel mesaj yolu ile iletmeye devam edebilirsiniz. Yanıt verilmese dahi mesajlarınız okunmaktadır ancak her isteği geçmişte olduğu gibi gelecekte de yerine getirmemiz mümkün olmayacaktır.

Oyunumuza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.