Yeni Açılacak Dünyalar Hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
38 diyordum ama klasik duyrusu yapıldı önce klasik açılacak sanırım

myw**

Dük
@***All is Well***

Yanlışın var dünyalara bakarak söylediğinin farkındayım fakat bunun bi hesaplanması var aslında gözüktüğü gibi değil yani misal olarak 34 le klasik6 nın birim hızları ortalaması nerdeyse aynıydı oyun hızınında birliklerin hızına etkisi oluyor yani aynı zamanda bunun hesabı nasıl yapılır anlatırdım burda fakat dün gece senin yorumun üzerine birine anlatmaya çalıştım sanırım artık kimseye anlatmaya çalışmam hesabını :D

bana geçen bir kardeşim anlattı iyice kavradım şimdi sabit hız 1 - 1 dünyalarda ama oyun hızı yükseldikçe birim hızı düşüyor çünkü oyun hızı yükselirken birim hızı 1 olsa cok hızlı olacagından birim hızlarını düşürüyorlar , yani hasanında dediği gibi oyun hızı birim hızını etkiliyor bu yüzden birim hızı düşürülüyor :) matematiğe gelince gecen yine bir kardeşim anlattı Allah razı olsun :)

örn veriyorum : özellikler 1 e 1 oldugu dünyalarda mis mesafe 35 dakika , 2 ye 0.7 olsun diyelim 35/2/0.7 ortaya birim hızının en yakın koordinata lan hızı cıkıcaktır :) yani sabit hıza göre bu hesaplana bilir ben böyle bişiler anladım :D kimin anlattığını söylemicem :)

DeletedUser58012

Ziyaretçi
bende onu dusundum acaba bu klasik dunya 38. dunyayı etkılermı dıye genelde etkılememıs gıbı duruyo ama bu cok yakın ondan bi kafa karısıklıgı oldu :D

myw**

Dük
38 kesinlikle daha önce açılacak bir mod değilim ama biliyorum çünkü c7 ben açıyorum ,kısmet olursa aralığın 20 si gibi planlıyorum :)

DeletedUser62151

Ziyaretçi
38 acilacagi tarihi vereyim mi yokya vermiyiyeyim simdi ban yeriz

DeletedUser47380

Ziyaretçi
bana geçen bir kardeşim anlattı iyice kavradım şimdi sabit hız 1 - 1 dünyalarda ama oyun hızı yükseldikçe birim hızı düşüyor çünkü oyun hızı yükselirken birim hızı 1 olsa cok hızlı olacagından birim hızlarını düşürüyorlar , yani hasanında dediği gibi oyun hızı birim hızını etkiliyor bu yüzden birim hızı düşürülüyor :) matematiğe gelince gecen yine bir kardeşim anlattı Allah razı olsun :)

örn veriyorum : özellikler 1 e 1 oldugu dünyalarda mis mesafe 35 dakika , 2 ye 0.7 olsun diyelim 35/2/0.7 ortaya birim hızının en yakın koordinata lan hızı cıkıcaktır :) yani sabit hıza göre bu hesaplana bilir ben böyle bişiler anladım :D kimin anlattığını söylemicem :)

Biz burdan yolumuzu bulacaktık başkan neden açıklıyon bunu şimdi sen :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
1 saat kadar önce özellikleri belirledim. Bence beklentinizin altında kalabilir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.