YEK - YIKIM EKİBİ (Ceset, Exit, Çılgınlar, Dow)

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Diyosun da geçenki opta 150 kamiyi boş döndürdünüz :))
toplam kaç kami geldiğini de söylersen güzel bir oran orantı kurabiliriz :D ben klanı bilmem klan adına da konuşmamaya çalışırım ama toplam kaç kami geldiğine göre bir orantı kuralım ve yorumum hatalıysa düzeltelim beraber :D

bireysel yorum yaparım genelde dikkatinizi çekmiştir, attığım 28 kaminin 4 ü patlayınca ben de bu konudan dem vurdum, kış geldi yoğunluk az tabi sen de forumdasın heh o kadar iyi anlıyorum ki seni :D

Zenci 61

Mızrakçı
Good mu ağlıyor?
Tubbyden sav almıyor musun?
Haritada görüyoruz savunma aldığınızı boş konuşma

boş konuşan sensin tuby kime sav atmış. 1 kişi göster bakalım. ne olur bizi vurmayın klana alın diye ağladıgın günleri unutma oynamak istiyoruz diye ağlanıyordun. bizden böyle bi söz duydunmu hiç. oyun olsada eğilip bükülmeyiz. dc den kovuldugun günleri unutma tekrardanhatirlaticam o günleri az kaldı ;)

ceset sizi desteklemeye kami destegi vermeye devam etsin sağ kıta gitti gidicek. neden ? ağlayan 2 bebe için dünya gitti elden.

**crixus**

Casus
boş konuşan sensin tuby kime sav atmış. 1 kişi göster bakalım. ne olur bizi vurmayın klana alın diye ağladıgın günleri unutma oynamak istiyoruz diye ağlanıyordun. bizden böyle bi söz duydunmu hiç. oyun olsada eğilip bükülmeyiz. dc den kovuldugun günleri unutma tekrardanhatirlaticam o günleri az kaldı ;)
Ne olur bize vurmayın klana alın mı :D torbacının numarasını versene :)
Sen world başında 4 kere gelmedin mi diplomasiye ağlamadın mı hüngür hüngür :D

Ceset istediğine kami yardımı yapar istediğine savunma atar. Adam olsaydınızda sözünüzü tutsaydınız o zaman adamlara karşı :) Sen önce her verdiğin sözü ye işler kötü gidincede ceset yanlış yapıyor şuraya yardım etmesi lazım bunu yapması lazım diye konuş.

StayCool

Okçu
Destekçi kesiminde ilk 100 de 22 renk klanında adam varken tubby klanından bir kişi bile yokken nasıl oluyorda baska klanlardan sav alıyorsunuz diyorsunuz anlamıyorum

erkan baba

Kılıç Ustası
Ya enes açtırma benim ağzımı şimdi :) Benim bildiğim kimsenin bilmediği şeyler bende kalsın bırak, World başında yazdıklarını hatırlatırım sana :) Şimdi canın ciğerin mi oldu klanın ? :D
Akifcimde çok yazıp çiziyordu ne oldu ? Ben söylediklerimi her yerde söyledim de siz nasıl bi anda bu kadar cesetci oldunuz ben onu çözemedim ? Tavuğunuza kışmı dedik ?

**crixus**

Casus
Akifcimde çok yazıp çiziyordu ne oldu ? Ben söylediklerimi her yerde söyledim de siz nasıl bi anda bu kadar cesetci oldunuz ben onu çözemedim ? Tavuğunuza kışmı dedik ?
Hee her yerde söylediysen. "Bu renk klanı oyun bilmez, toplama bir klan nereden geldik buraya.. bizim çocuklar ile truva yapıcam mert ne zaman geliyorsunuz buraya :D" dediklerinide söylemişsindir sonra bi diplomat filan oldun klanda sen bi abii oldunn :D:D

Çok değil bak o zamanları hatırlatan bir postunu atayım buraya :)

Boş atıp dolu tutmaya çalışmayın hiç.

Rvy1a8.png

erkan baba

Kılıç Ustası
Hee her yerde söylediysen. "Bu renk klanı oyun bilmez, toplama bir klan nereden geldik buraya.. bizim çocuklar ile truva yapıcam mert ne zaman geliyorsunuz buraya :D" dediklerinide söylemişsindir sonra bi diplomat filan oldun klanda sen bi abii oldunn :D:D

Çok değil bak o zamanları hatırlatan bir postunu atayım buraya :)

Boş atıp dolu tutmaya çalışmayın hiç.

Rvy1a8.png

Benim oyun bilmez dediklerim şuan senin yanında burada başlamıcağımı bizim çocuklar geldi diye geldiğimi herkes biliyorda.Bu iosların kellesini isteyip şuan neden yanında tutuyorsun ben buna anlam veremiyorum.

**crixus**

Casus
Benim oyun bilmez dediklerim şuan senin yanında burada başlamıcağımı bizim çocuklar geldi diye geldiğimi herkes biliyorda.Bu iosların kellesini isteyip şuan neden yanında tutuyorsun ben buna anlam veremiyorum.
Bizim ios ile tek sorunumuz renkten ayrıldıklarında, bizimle anlaşmak isteyip arka planda sizinle anlaşıp tampon bölge oluşturup pasiflerinizi toplamanıza yardımcı olmak ve sınıra aktif adam çekmenizi sağlamaktı bu oyunu oynayan herkes anlar bunu birilerinin laf yetiştirmesine gerek yok.
Ayrıca burada yazıp çiziyorsunuz konulara pek girmek istemiyorumda o onun anasına küfür etmiş o onun bacısına küfür etmiş. Yok yere bu tarz yalanlar atmayın ortaya.

erkan baba

Kılıç Ustası
Bizim ios ile tek sorunumuz renkten ayrıldıklarında, bizimle anlaşmak isteyip arka planda sizinle anlaşıp tampon bölge oluşturup pasiflerinizi toplamanıza yardımcı olmak ve sınıra aktif adam çekmenizi sağlamaktı bu oyunu oynayan herkes anlar bunu birilerinin laf yetiştirmesine gerek yok.
Ayrıca burada yazıp çiziyorsunuz konulara pek girmek istemiyorumda o onun anasına küfür etmiş o onun bacısına küfür etmiş. Yok yere bu tarz yalanlar atmayın ortaya.

Mert bunu söyleyen kişi iosların başı samet.Kendisi telefonda bu cümleyi kurdu inkar ediyorsa inkar ediyordur dicek birşey yok.Ben kendi diplomasimi yaparım diyende kendisiydi savunma gelmeyor bizi savunmuyorsunuz diyende kendisi ama profilindeki kesimi tek mi yapmış ben anlam veremedim.Tartışmanın manası yok oyun oynuyoruz.Kimin ne dediğine değil ne yaptığına bakarız.Her iki tarafa da başarılar.

Zenci 61

Mızrakçı

biz bize söyleneni diyoruz bu iostan samet gelip bize cok agir küfürler ettiler biz bunlari kabul etmiyoruz etmeyiz diye ağlandılar şeref namus üzerine çıkıp desinki ben dc de böyle cümleler kurmadım diye bizde kulaklarımızı kesip masaya koyalım. buda cesetin bi planı demek ki.

Zenci 61

Mızrakçı
Ben seninle bir kere discord da konuştum
Bu konuşmanın üzerine bir kerede toplu olarak görüşmüştük fazlası yok :) Aracıları ortaya koyarsan sizinkine bi dört daha eklemek lazım :)

üst üste istedigini koyabilirsin. işin sonundada benim haklı oldugumu anlayacaksın ;) ben enesi sizin hakınızda uyardım bunlardan hiç bi hal olmaz konusup durma diye beni ordada haklı çıkardınız sıkıntı yok cesetinde başını yaktınız :D

**crixus**

Casus
üst üste istedigini koyabilirsin. işin sonundada benim haklı oldugumu anlayacaksın ;) ben enesi sizin hakınızda uyardım bunlardan hiç bi hal olmaz konusup durma diye beni ordada haklı çıkardınız sıkıntı yok cesetinde başını yaktınız :D
Ne tesadüf bizde aramızda hep senin ne kadar boş biri olduğunu konuşuyorduk :D Hadi işine bak :)