YEK - YIKIM EKİBİ (Ceset, Exit, Çılgınlar, Dow)

poxime

Mızrakçı
benım anlamadıgım biz zaten müttük birlikte hareket ediyorduk tek çatı altında toplanmamız karsımızdakiler için iyi bişi bence o kadar klanı yönetmek kordine etmek asıl dert.Önceden herkes kendi yağında kavruluyordu yönetim konusunda ben bu konuda ön plana çıkan isimleri ayrıca tebrik ediyorum ellerini taşın altına koydular :)

DeletedUser38512

Ziyaretçi
benım anlamadıgım biz zaten müttük birlikte hareket ediyorduk tek çatı altında toplanmamız karsımızdakiler için iyi bişi bence o kadar klanı yönetmek kordine etmek asıl dert.Önceden herkes kendi yağında kavruluyordu yönetim konusunda ben bu konuda ön plana çıkan isimleri ayrıca tebrik ediyorum ellerini taşın altına koydular :)

komikmiş kardeş :)

poxime

Mızrakçı
komiklik değil gerçekte savaştan sıkılan konu olsun konuşcak diye sanırım bişiler yazma ihtiyacı hissediyor :)

UNCHARTED

Dük
Ne oldu şimdi hani entrikalar dönüyordu bu dünya daha dönücek entrika kalmamış sanırım

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Ne oldu şimdi hani entrikalar dönüyordu bu dünya daha dönücek entrika kalmamış sanırım
İos-renk-ceset üçlüsü güzel sarıyordu onlar da bıraktılar didişmeyi iddiası kalmayan iki takımın son grup maçı gibi elimizde çekirdek kaldık öyle ...

*Kumarov*

Milis
meseleri mesela yapmasanız ortada mesele kalmaz herkes tararafını seçsinde savaşalım artık o bu şu yu brakalım artık