Yasel- Ceset hakkinda

hüsmenaga78

Acemi
Fazla konuşmaya gerek yok şu neblanın buraya yazması bile komik zaten adam oyun boyu klan içinde pasif diyip milleti toplamaktan başka bir halt yapmadı savaşlarda bir aktifliği yok,ham desen millet kadar atmamış oyun zekası zaten yok bu arkadaştada neyse.Bunun harici VanHelsing ve Ultraaslanın söyledikleri ile yaptıkları baya tutarsız.Bi dc konuşmasında aynen şu konuşma geçti.Ultaaslan(Şenolun) ağzından çıkıyor bu söz 'Arkadaşlar zaten 20 kişi kapatacak burayı inanın ben listeye girmeyeceğim önemli olan bu klanda bulunmak ve kazanmaktı'.O yüzden lütfen birbirimizi kırmayalım.VanHelsing zaten herkese farklı oynadı dünyayaı kapatabilmek uğruna bakın ragnar böyle yok kralkatili şöyle öbürü böyle inanmayınbizi parçalamaya çalışıyorlar vs daha ağır küfür ettiği konuşmalarda oldu.Ama sonuca gelelim bu dünyayı diplomasi ile kapattılar bunun da baş mimarı Mezzanine(Nur abla) ve -candersimli(Koray abi) dir. Burada birşey yapmış haketmiş imajları çizmeyin komik oluyorsunuz.

Nebla

Acemi
Fazla konuşmaya gerek yok şu neblanın buraya yazması bile komik zaten adam oyun boyu klan içinde pasif diyip milleti toplamaktan başka bir halt yapmadı savaşlarda bir aktifliği yok,ham desen millet kadar atmamış oyun zekası zaten yok bu arkadaştada neyse.Bunun harici VanHelsing ve Ultraaslanın söyledikleri ile yaptıkları baya tutarsız.Bi dc konuşmasında aynen şu konuşma geçti.Ultaaslan(Şenolun) ağzından çıkıyor bu söz 'Arkadaşlar zaten 20 kişi kapatacak burayı inanın ben listeye girmeyeceğim önemli olan bu klanda bulunmak ve kazanmaktı'.O yüzden lütfen birbirimizi kırmayalım.VanHelsing zaten herkese farklı oynadı dünyayaı kapatabilmek uğruna bakın ragnar böyle yok kralkatili şöyle öbürü böyle inanmayınbizi parçalamaya çalışıyorlar vs daha ağır küfür ettiği konuşmalarda oldu.Ama sonuca gelelim bu dünyayı diplomasi ile kapattılar bunun da baş mimarı Mezzanine(Nur abla) ve -candersimli(Koray abi) dir. Burada birşey yapmış haketmiş imajları çizmeyin komik oluyorsunuz.
ne kadar boş insan varsa toplanmış yine ne acın var bilmiyom ama çok zaman geçti aynı şeyi tekrar tekrar yazınca etkisi değişmiyo orda takılı kalma bence ilerlemeye devam et

-Ares-

Baltacı
Ceset i bide bana anlatın....ceset candır celal şahin adamdır nokta.

Yeni .. yeninin bir tık eskisi bilmez ...
Kocaarslan ahmetten sarraf emreden erhan06 dan chono celalden vanhelsing sahinden gayri kim mişki zaten ceset...
Adamların kalanınında oyuncu olun bide racon kesin yok artık...

Zaten hep böyle oluyor.Herkesin etrafında dönüyoruz, aman küstürmeyelim aman bu bizim dostumuz diyoruz ama saçma sapan birşey buluyorlar illa ki.Herkesin olduğu ortamda bi havuz belirleyip canlı yayında kura çekildi ceset içerisindeki 5 kişiyi belirlemek için.Ama milletin derdi başka.Hep ben olayım istiyorlar.Ben cesetle 3 dünya kapattım, ne kadar payım olduğunu bizde oynamış herkes bilir.Bu 3 dünyanın 2 sinde bir kişi fazla kapatsın diye hesabı sile çektim.w58 de zorla tutup kuraya soktular.Şansa banada denk geldi.Ben yine istemezdim.Profilde uyduruk bir yazı ve 300 premium gelmesede olur.

Önce sadakati öğrenin, çıkar ilişkisi değil dost ilişkisi kurun.Başka klanlardaki gibi sen bana 3 köy verdin al bakalım 5 köy ilişkisi bizde yoktur.10 senedir abi kardeş herkes.Şahin abi, ahmet abi beyler küçük düşeceğimize siliyoruz dedi diye kaç dünyada bıraktık hesapları gittik.İnsanlar artık nankör.Daha dün birisini klandan atıp köyünü aldım diye ana avrat küfürlü mesaj aldım.Maybeden op yerken 110 saate temizliğe yollamış savunmasını.Yarın bi gün buralarda konu açar askerim temizlikteyken beni vurdular diye ağlar, eskiden dövdüğümüz ne kadar klan varsada altına toplanır yazar :)

Memur87

Kılıç Ustası
Çok klanda oynadım. (Paşa-eskiya-artiz-gölge..vs) Yasal klan yönetimindeki arkadaşlar adamdır. Diğer klan yönetimlerindeki çakalliklar bu klanda yok dostlar.