YARI FİNAL 1Şizofren,Ceset,Adam,Violin vs 2Kene,Udw

• Konuyu başlatan DeletedUser59476
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ek olarak araçlarınında ücretsiz olarak periyodik bakımı da veriyoruz benim servislerde,yaptığı işin karşılığı yüksekse yıldırım holdingde kariyer imkanı bile tanıyabilirim o_O parasıyla değilmi kardeşim:D para var huzur var:p

DeletedUser12581

Ziyaretçi
ek olarak araçlarınında ücretsiz olarak periyodik bakımı da veriyoruz benim servislerde,yaptığı işin karşılığı yüksekse yıldırım holdingde kariyer imkanı bile tanıyabilirim o_O parasıyla değilmi kardeşim:D para var huzur var:p

@myw** Kusura bakma gökhan abi bu teklife sen bile hayır demezdin bence :D Adam sınırına yakın mis gibi 338k hesap cazip birşeyler olursa neden olmasın :D :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
deme zaten :p kötü esprileri ata yapardı :p:p

birisi günaydın dediğinde, gün aydın sa kulakların manisa veya ,gün aydın sa öğlen manisa dır esprilerimi hiç duyma tamam mı:D kötü espri dediğin esprileri özletirim yani:D:D deme:p:p

DeletedUser33303

Ziyaretçi
deme zaten :p kötü esprileri ata yapardı :p:p

birisi günaydın dediğinde, gün aydın sa kulakların manisa veya ,gün aydın sa öğlen manisa dır esprilerimi hiç duyma tamam mı:D kötü espri dediğin esprileri özletirim yani:D:D deme:p:p

bu tarafı sessize alıyorum :p :D :D :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
flıdflıd :D

bunlar yapabileceğim esprilerin teminatıdır :p köylerini mislemiyorsan,beynini esprile demiş atalarımız dimi:p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
5 ay sonra benim sözlerimde gençler tarafından atasözü olarak kabul edilebilir :eek: 40 olacağım:p ölürsem postalrımı kullanabilirsiniz anonim olarak vasiyetimdir :p

teneşir denilen şeyden sipariş verelim şimdiden kenarda dursun,laızm olabilir :eek:o_O:p

Luciferr

Dük
Violin klanlarıyla yapmış olduğumuz mücadelede henüz 24 saat dolmadan violin klanından 50 kadar köy topladık bu gidişatla violin klanı 1-2 hafta sonra hesap sil yapma mecburiyetinde kalacak eğer bu 1-2 haftayı iyi değelendiremezse adalet-kene-udw koailsyonu o zaman adam klanı alınan köylerle her cephede savaşabilecek düzeye gelecektir.

Canım bir şeylerden bahsetmişsin ama duyamadım pek

Screenshot_6.png Screenshot_7.png