YARI FİNAL 1Şizofren,Ceset,Adam,Violin vs 2Kene,Udw

• Konuyu başlatan DeletedUser59476
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54786

Ziyaretçi
İyi benim hesabı satayım da Şizofrebe, bu mouse'dan 20-30 tane alırım heralde :D Stratejik bir bölgedeyim :D

Adam* Klanı Olarak açılacak ihaleye gireceğimizi beyan ederiz:D teknik ve idari şartnameyi nereden alacağızo_O ihale ilanını yayınlayın efenim acilen :p pazarlık usulu ihale olacaksa lütfen fiyat mektubunuzu yayınlayınız o vakit :p:D hesabınıza talibiz, tremps w-2 kurucularından volkan abim ve kardeşi (öz kardeşi) kankam oral için hesap arıyordum zaten ne vakittir,iyi denk geldin kardeşim:D:D:rolleyes::rolleyes:

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Adam* Klanı Olarak açılacak ihaleye gireceğimizi beyan ederiz:D teknik ve idari şartnameyi nereden alacağızo_O ihale ilanını yayınlayın efenim acilen :p pazarlık usulu ihale olacaksa lütfen fiyat mektubunuzu yayınlayınız o vakit :p:D hesabınıza talibiz, tremps w-2 kurucularından volkan abim ve kardeşi (öz kardeşi) kankam oral için hesap arıyordum zaten ne vakittir,iyi denk geldin kardeşim:D:D:rolleyes::rolleyes:

bakıcılık yaptığım 4 biryanı adam klanlarına bakan çok güzel bir hesap var makul birşeye anlaşırız :p :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
tamam oyundan mesaj yaz bana,nickim aynı zaten :cool: bonkörümdür elim açıktır:p nakit ödeme yaparız, şifre geldiğinde fiyatın %50 hesaba havale yaparım mail adresi geldiğinde kalan %50 yide anında vereceğiniz iban numarasına hemen çıkarırım :D işlem takip edilemez caymen adalarındaki hesapdan gönderim yapacağım için uluslararası bankacılık ve yatırım kanunları ile korunuyor,değil innogames ağa babası gelse paranın izini süremez:Dkılıfına uydururuz canım kardeşim :D:D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
köylerin yeri o kadar güzel ve değerliki fiyat biçemiyorum :p ismide bende saklı :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
evet ayangili banlayalım lütfen,ödemeyi ben yapamadan benden önce yapmış :D

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Burak, bahsi geçen benim olm dur bi zaten ortalık karışık :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ne zaman karışık olmadıki:D:D varmı karışık olmadığı gün:eek:

Luciferr

Dük
(2.337.|2.435 P)

Çok sıtratejik bir mahallede olup hizmetli evin içinde 28. seviyede hunharca ekmek üretmektedir. Aç ve açıkta kalmazsınız, Fiyatı 10 tl dir. Ayrıca mahallede söz sahibidir.

DeletedUser12581

Ziyaretçi
(2.337.|2.435 P)

Çok sıtratejik bir mahallede olup hizmetli evin içinde 28. seviyede hunharca ekmek üretmektedir. Aç ve açıkta kalmazsınız, Fiyatı 10 tl dir. Ayrıca mahallede söz sahibidir.

Şurada yanlış anlaşımla olmasın yalnız,"stratejik" değil "sıtratejik" :p

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Allah belamı verdi makara yapayım derken bende yanlış yazdım ahaha :D Anlaşılma değil anlaşımla :p