Yağma Asistanı

DeletedUser

Ziyaretçi
Şahmerdan yağma yapmaya yönelik bir birlik olmadığı ve yağma asistanının amacına hitap etmediği için kabul edilebilir bir öneri olduğunu düşünmüyorum.

Casus yagma yapmaya yonelik bir birlik midir?
Eger casus eklenebiliyorsa sablonlara sahmerdan da eklenebilir

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar bi zahmet onuda manuel atı verin birim yavaşlattığı için yağma asistanının vermek istediği tüm avantajı etkisiz kılıyor bide yağma asistanı diyoruz şahmerdanın herhangi maden getirisi yok yıkım asistanı olsa hadi neyse :D
Peki casusun maden getirisi var mıdır?

DeletedUser49458

Ziyaretçi
yağmalanan köylerde suru yıkmak köyü yağma için uygun hale getirmek için önemli katılıyorum.
evet şahmerdan yağma asistanının doğasına biraz aykırı. ama orda bu seçeneğin olmasına engel değil.
seçenekler orda dursun, bırakalım insanlar neyi nasıl yapmak istiyorsa öyle yapsın.

yukarıda bir yerlerde birisi şahmerdanın taşıma kapasitesi 0 demiş, peki casusun taşıma kapasitesi kaç?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Arkadaşlar biliyorsunuzki çoğu dünyada barbarlar belli bir puana kadar gelişebiliyor geliştikçe yağmalarda artıyor benim önerim yağma asistanına yeni bir buton eklenmesi bu butonda puan aralığı ya da belli bir puan üstü köylere atılması mesale 300 puan üstü barbarlara yağma yaptığımız zaman altta sadece 300 ve üstü barbar köyler çıkacak.

Lütfen buradan devam ediniz.