Yağma Asistanı

DeletedUser

Ziyaretçi
Yağma asistanındaki şablonlara sahmerdan eklenebilirse barbarlarin surlarının indirilmesi açısından büyük kolaylık olacağını düşünüyorum. Uygulamaya gecirilse iyi olur

DeletedUser

Ziyaretçi
Sayın modlar sizde bi görüş bildirseniz fena olmaz hani :)
Millet uzun uzun oneri yazmış ama benim önerimin gayet açık olduğunu düşündüğüm için kısa yazdım

DeletedUser

Ziyaretçi
Şahmerdan yağma yapmaya yönelik bir birlik olmadığı ve yağma asistanının amacına hitap etmediği için kabul edilebilir bir öneri olduğunu düşünmüyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Şahmerdan yağma yapmaya yönelik bir birlik olmadığı ve yağma asistanının amacına hitap etmediği için kabul edilebilir bir öneri olduğunu düşünmüyorum.

Zaten oyle bi birim olsaydı biz söylemeden yagma asistanina eklenebilir durumda olurdu :)
Barbarlarin surunu indirmek yagmanin bi parçası olduğu için orda olmasınin bi sakıncası olmaz diye dusunuyorum.
Orda olsa bile yagma asistanina sadece sahmerdan eklenmemesi, sablonda başka birim oldugu takdirde sahmerdaninda sablona eklenebilir olması sağlanabilir diye düşünüyorum

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Sur düşürmek bence fazlasıyla yağma yapmanın bir parçası. Madem öyle barbarlarda sur yükseltmeyi kapatın barbarlar sur basmasın ? Buna da olmaz diyeceksiniz. Ee o zaman barbar sur u düşürmemizi kolaylaştırın

DeletedUser55128

Ziyaretçi
arkadaşlar bi zahmet onuda manuel atı verin birim yavaşlattığı için yağma asistanının vermek istediği tüm avantajı etkisiz kılıyor bide yağma asistanı diyoruz şahmerdanın herhangi maden getirisi yok yıkım asistanı olsa hadi neyse :D

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar bi zahmet onuda manuel atı verin birim yavaşlattığı için yağma asistanının vermek istediği tüm avantajı etkisiz kılıyor bide yağma asistanı diyoruz şahmerdanın herhangi maden getirisi yok yıkım asistanı olsa hadi neyse :D

birim yavaşlattığı için yağma asistanının vermek istediği tüm avantajı etkisiz kılıyor demissin de biz bütün yağmaları sahmerdanla atmayacağız. Sarı raporları görünce sahmerdanlı sablonla saldırı atacağız.
Tek basiba Bi maden getirisi yok ama yukarıda belirttigimiz gibi barbarlarin surunu yıkmak fazlasıyla yağmanın parçası .
Manuel atın demissin ama günlük 7-8 k koy yağmalıyorum. Arada baya sarı rapor çıkacak illa ki. Bunlarla tek tek uğraşılir mı

DeletedUser54248

Ziyaretçi
Şahmerdanın taşıma kapasitesi 0 yani yağma asistanına ekleneceğini sanmıyorum. Ama aynı durumdan bende müzdaribip. Yağma asistanı ayarlar kısmına(filtre bölümü) sarı raporları için özel bir kısıp yapılıp, sarı raporları filtre alıp ardındanda şah ile atılma imkanı belki verilebilir. Ama buda oyunu iyicene kolaylaştırıyor. Saatlerce sarı raporlara tek tek şablon ile surları yıkıyorum. Zor ve usandıran bir durum, ben yinede şahmerdanın çiftlik asistanına eklenmesini istemem. Herşey yeterince kolay olmamalı bazı şeyler için gereğinden fazla emek verilmeli...

DeletedUser

Ziyaretçi
Şahmerdanın taşıma kapasitesi 0 yani yağma asistanına ekleneceğini sanmıyorum. Ama aynı durumdan bende müzdaribip. Yağma asistanı ayarlar kısmına(filtre bölümü) sarı raporları için özel bir kısıp yapılıp, sarı raporları filtre alıp ardındanda şah ile atılma imkanı belki verilebilir. Ama buda oyunu iyicene kolaylaştırıyor. Saatlerce sarı raporlara tek tek şablon ile surları yıkıyorum. Zor ve usandıran bir durum, ben yinede şahmerdanın çiftlik asistanına eklenmesini istemem. Herşey yeterince kolay olmamalı bazı şeyler için gereğinden fazla emek verilmeli...

Oyun bazi açılardan o kadar kolaylaştı ki (premium puanlar sayesinde);
En azından emek vererek yagma yapanlar için böyle bi kolaylik olması gerekir diye düşünüyorum.

DeletedUser60961

Ziyaretçi
Aynen. Uygulamaya gecirilirse emeğiyle yapanlar adına güzel olur

DeletedUser53215

Ziyaretçi
Arkadaşlar tabiki şahmerdan yağmaya yönelik bir birlik değil ama yeni world de yağmanın olmazsa olmazı 3 er hafifle yüzlece köye yağma atıyoruz bunların büyük kısmı suru 1 lemişse sarı dönüyor ve şahlı saldırıya mecbur kalıyorsunuz 500 köyden 100 tanesi suru birleyince ve 1,5K hafiften 100 tane fire verince yaptığınız yağma gideri karşılamaz duruma geliyor çünkü;

Ayrıca ilk 10 günden sonra kılıç mızrakla yağma atan varmı veya Balta yağma birimi mi bunlar asistanda mevcut kullanmayacaksanız şablona eklemiyorsunuz zaten orada olmasının ne gibi bir sakıncası olabilir.

Bana kalsa Mancınığı da ekleyelim bile derim ;)

Misi bile telefondan 100 ms ile atabiliyoken bu mu oyunu kolaylastiricak :)