WOW SAVAŞ RAPORLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser62914
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58938

Ziyaretçi
şaka gibi 10k puandaki adam günlük yağma rekoru 30k :))
zennnnginilkkkk bu olması gerek herhalde

DeletedUser62914

Ziyaretçi
LQjn0G.png

rEG2vN.png

J3jlBo.png

rEG2aN.png

ZYlEqZ.png

LQjn6G.png

DeletedUser62989

Ziyaretçi
Asker kesmek isteyen varsa dalınacak yer belli o yüzden forumda gereksiz reklamlar yapmayalım :cool:

DeletedUser62989

Ziyaretçi
Bir arkadaş da prenin bolluğuna takılmış , burada bana laf atacağına elinden klavyeyi bırak da ders çalışıp iyi bir yerlere gelip para kazanınca alırsın sende bol bol ;);)

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Bir arkadaş da prenin bolluğuna takılmış , burada bana laf atacağına elinden klavyeyi bırak da ders çalışıp iyi bir yerlere gelip para kazanınca alırsın sende bol bol ;);)

Ders çalışıp iyi bir yerlere gelmenize rağmen cümle kuramıyorsanız,o derslere boşuna çalışmışsınız demektir. :)

bkz:Türkçe nedir? Nasıl cümle kurulur?

DeletedUser62989

Ziyaretçi
Ders çalışıp iyi bir yerlere gelmenize rağmen cümle kuramıyorsanız,o derslere boşuna çalışmışsınız demektir. :)

bkz:Türkçe nedir? Nasıl cümle kurulur?

Sınav sadece Türkçe'nin Anlatım bozukluğunu yaparak mı kazanılıyor he güzel kardeşim :cool: laf sokmaya çalışırken boşuna rezil olma..

Ya da senin ne yaran var da gocunuyorsun ? :rolleyes:

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Sınav sadece Türkçe'nin Anlatım bozukluğunu yaparak mı kazanılıyor he güzel kardeşim :cool: laf sokmaya çalışırken boşuna rezil olma..

Ya da senin ne yaran var da gocunuyorsun ? :rolleyes:

Hiçbir yorum yok,tanımam etmem,37.Dünya'da da günde iki kere premium satıp çıkmaktan başka birşey yapmadım şuana kadar.Başkalarına laf sokmaya çalışırken cümle kuramayarak kendinizi rezil etmeniz dikkatimi çekti,bunu dile getirdim.Sınava gelirsek,sadece YGS'de 25 tane paragraf sorusu çıkıyor.Kitap okumayan birinin bu sorularda güzel performans sergilemesi imkansıza yakın.Sizin kitap okumadığınız ise her halinizden belli.

İyi oyunlar. :)

DeletedUser62989

Ziyaretçi
Hiçbir yorum yok,tanımam etmem,37.Dünya'da da günde iki kere premium satıp çıkmaktan başka birşey yapmadım şuana kadar.Başkalarına laf sokmaya çalışırken cümle kuramayarak kendinizi rezil etmeniz dikkatimi çekti,bunu dile getirdim.Sınava gelirsek,sadece YGS'de 25 tane paragraf sorusu çıkıyor.Kitap okumayan birinin bu sorularda güzel performans sergilemesi imkansıza yakın.Sizin kitap okumadığınız ise her halinizden belli.

İyi oyunlar. :)

Objektif biriysen forumdaki konuyu baştan sona kadar okuman gerekirdi.. Gelelim Türkçe takıntına , unutma YGS'de Matematik'ten 40 soru , Lys'den de 56 soru mu ne çıkmıştı. Gerisi sen anla hadi kolay gelsin sana :cool:

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Objektif biriysen forumdaki konuyu baştan sona kadar okuman gerekirdi.. Gelelim Türkçe takıntına , unutma YGS'de Matematik'ten 40 soru , Lys'den de 56 soru mu ne çıkmıştı. Gerisi sen anla hadi kolay gelsin sana :cool:

Forumu zaten okumuş bulunmaktayım,sürekli takip ediyorum.Sınava gelirsek,Türkçe yapmayan birisinin iyi bir bölüme gitmesi imkansız.Mantıken bile uyuşmuyor bu söylediğiniz.İnsanlar ile sağlıklı iletişim kuramayan insanların önemli yerlere gelmesi,bu ülkede büyük sorunlar teşkil etmekte :) Son olarak şunu söyleyeyim,gözlüklü emoji koyunca havalı durmuyor :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
umarım pre konusunda bana laf sokmamışındır. senin oyunculuğun 5 para etmez benim gözümde 1.5 k ya yakın hafifle günde 30 k yağma yapan adam kendine oyuncu falan demesin senin bu prenin hükmü birkaç hafta zaten.Siz bir hamle yaptınız biz daha hamle yapmadık beklemede kalın ;)

DeletedUser54334

Ziyaretçi
4VİKİNGS merak ediyorum da o kadar laf yaptın bir yerlere gelme konusunda .. Ne işle uğraşıyorsun ?

DeletedUser58852

Ziyaretçi
yok atkn ve marabaları burda 4vikings i bozsanız ne bozmasanız ne ?
tıpkı pre kullananlara yapılan eleştiri gibi sizinde yaptıgınız iş bu forumda işgal.

Raporlara gelince güzel kesimler yapmışssınız MaxKrone elinize sağlık.

DeletedUser62151

Ziyaretçi
yok atkn ve marabaları burda 4vikings i bozsanız ne bozmasanız ne ?
tıpkı pre kullananlara yapılan eleştiri gibi sizinde yaptıgınız iş bu forumda işgal.

Raporlara gelince güzel kesimler yapmışssınız MaxKrone elinize sağlık.

Yine geldi lan sanane kim nasil elstirirse elstirir

DeletedUser62989

Ziyaretçi
Toplu olacak cevap vereyim o zaman :)

1-Öncelikle şu konuya değinmek istiyorum Türkçe yapmayan birinin diyor , bunu sadece Forumda hızlıca yazdığım yazıdan yola çıkarak sanki Türkçe'den 0 net yapmışım havası çıkartıyorsun. Ama ben gireceğim sınavlara girdim sen sıkma canını. İnsanlarla sağlıklı iletişim kurabilmek için karşımdaki kişinin de saygı sınırları içerisinde davranması gerekmektedir. :cool::cool:

2-Pre kullananlar oyuncu değil , pre kullanmayanlar oyuncu mu olmuş oluyor ? Bu oyun karşılıklı hamlelerle, zevk almak için oynanan bir oyun tabi ki hamleni yapacaksın dert etme :)

3-Gelelim diğer arkadaşa napcaksın benim yaptığım işi muhattap alacağım dostum musun ki ?

Foruma birkaç rapor koyduk ve 14 günde yaptığım sadece ufak bir saldırıyla olay yaratan arkadaşlar az sakin ol , hırs yapmayın kendinize gelin :D:D:D

DeletedUser58938

Ziyaretçi
kafayı yemişsiniz çocukça laf sokmalar yok full çektim yoksa 0 yaptım bana mı şekil yapıyorsun
kaybol kardeş üflüyorum mümkünse havaya karış duman ol

DeletedUser54334

Ziyaretçi
muhattap almayacağın insanlarla çocuk gibi laf dalaşına girmen de ayrı bir ironi .. neyse karakterini az çok belli ettin biz aldık alacağımızı . Sen şimdi o 5 para etmez mesleğinle istediğini yapmaya ve gereksiz hava atmaya devam et .

DeletedUser62989

Ziyaretçi
Benim hava attığım yok siz kafayı yemişsiniz , laf atanlar sizsiniz lafı yiyince de masum tavrına bürünen de :):)

DeletedUser58991

Ziyaretçi
Öncelikle kesimlerinizi tebrik ederim. Klanınıza ve yönetici kadronuza bir konuda tavsiyede bulunmak istiyorum. Burada saygı ve sevgi çervesinde bir oyun oynuyoruz. Size de rakibimiz olarak saygı duymamımızı istiyorsanız lütfen savaş etiğine aykırı davranmayın ve rakip klanınızdan üye çalmayın. Preyle basmışsın, 100 köy yağmalayamamışsın, Türkçede kaç net yapmışssın umrumda değil. Sadece şu oyunu adabıyla oynayın ki, biz de siz rakibimizle ağız tadıyla savaşalım. Ek olarak bunun bir oyun olmasına rağmen insanların reel hayatındaki karakterlerini de yansıttığını unutmayalım.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
bırak alsınlar içimizdeki karaktersizlerden arınıyoruz :)