WOW SAVAŞ RAPORLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser62914
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62914

Ziyaretçi
QQd2kg.jpg

vZB6om.png

gX1rLZ.png

znzjE9.png

QQdLRr.png

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Akşam alınan köy hakkında bilgiyi balyoz rapor bölümünde paylaşcam :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
günde 25 k yağmalayan birinden bu kadar asker çıkacağını ummuyorduk tebrik ederim

DeletedUser62989

Ziyaretçi
günde 25 k yağmalayan birinden bu kadar asker çıkacağını ummuyorduk tebrik ederim

Bilmiyorsan söyleyeyim ne yazık ki nüfusta 20 kat seviyeye ulaştıgında çevrede temizlediğim köylere bir daha dalmak nasip olmuyor , klanca savunmanızı yaptınız 8 paladini oraya diktiniz tebrik etmek yerine halen bir laf polemiğine girmeye çalışıyorsun.. Unutma sadece ben ordu kullandım

Forumu güzel kullanalım , iyi geceler

DeletedUser33303

Ziyaretçi
şimdi 100 köy yağma ödülünde duran senden ders alıcak değilim. nasıl neyle bastığın belli ben tebriğimi ettim :D klan savunmasımı :D biz o kadar askerin olacağını ummuyorduk ama ders oldu bidakine daha iyi şekilde karşılık vereceğiz :) iyi oyunlar.

DeletedUser62989

Ziyaretçi
Sana ders vermekle uğraşacak halim zaten yok , oyunun kuralları içerisinde yağmamı da yaparım premi de çekerim sonuçta illegal bir şey yok ? +7 paladinin klan dışından gelme olayı olmadığına göre ;);) Dersinizi aldıysanız sıkıntı yok , kolay gelsin :cool: he bir de oyunda nickini de bizle paylaşsan da bizde seni tanısak :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Namikaze Minato . ben destek atmadığımızı söylemedim klanca tüm savunmamızı yaptığımızı söylemene karşı çıktım :) biz senin o kadar ordun olacağını tahmin etmiyorduk etsek ona göre savunmamızı kurardık :)

DeletedUser63005

Ziyaretçi
viking köy için tebrik ederim ama en büyük sıkıntı ne biliyormusun crycoverin profilinde bir yazı var onu oku sizin yaptığınız en büyük hata oydu köy kaybedince hemen karşılık vermek istediniz :)

DeletedUser62989

Ziyaretçi
Köy kaybettik diye yapılmış bir şey değildi , etrafta tüm defler orda toplandı diye bir temizleyeyim dedim ;)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
köye köy ile karşılık vericek olsak şuan o skor tablosunda biz 5-6 olmuştuk :D yanımdaki oyuncularınız yağmam altında onlara destek atında bende söyle bi 2 şer k keseyim :p :D