World War N

DeletedUser67142

Ziyaretçi
o konu benim bulundugum klansa ilgilendirir ama senin şuan bunu yazman bi saçma açıklama oldu istersen tekrar oku laf olsun diye yazmıssın galiba

Bence sen bir daha düşün seni ilgilendirmez dediğin insana açıklama yapmışsın yok şöyle yok böyle diye madem ilgilendirmiyor madem sizin klanınızda değil onun yorum yapması gereksiz sana göre yaptığın açıklama da bana göre gereksiz.

Saçma açıklamanı da senin gibi savunayım bari, Adam benim klanımda oynuyor!

MTK 136

Casus
o konu benim bulundugum klansa ilgilendirir ama senin şuan bunu yazman bi saçma açıklama oldu istersen tekrar oku laf olsun diye yazmıssın galiba
Hocam ben bana yazan alfredthayer e cevap niteliğinde yazdım,Onun mesajını sırf müttefikin diye (' Cünkü savasa destek veremiyorlar ') atlayıp bana yazman da ilginç geldi gözüme herneyse savaşta bol şans.

MTK 136

Casus
Bence sen bir daha düşün seni ilgilendirmez dediğin insana açıklama yapmışsın yok şöyle yok böyle diye madem ilgilendirmiyor madem sizin klanınızda değil onun yorum yapması gereksiz sana göre yaptığın açıklama da bana göre gereksiz.

Saçma açıklamanı da senin gibi savunayım bari, Adam benim klanımda oynuyor!
başkanım adam demeseydin iyiydi tüylerim diken diken oluyor :D

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
albay sana karsı bi tavırla yazmadım tavrım olsa idi yaptıgın haritaya like yapmazdım konusma tarzını aşagılayıcı buldugumdan dolayı acıklama geregi duydum onun arkasında sen isterse vermeyin savaş benim savaşım degil ( bunun anlamı istersen ver istersen verme beni ilgilendirmez anlamını taşır) bende sana bunu acıklamak istedim w.38 den tanırım seni yani kasıtlı bişi yazmadım fakat seni korumaya çalışan abiniz diyelim sözde adamlarını koruyormus ya ondan dolayı yazıyor önce yazdıgı yorumun ne anlam taşıdıgını ögrenip sonra bana anlatmaya çalışsın illa mesele laf sokmak prim kazanmaksa derdi ben o işlere bakmıyorum soa klanında sevip saydıgım adamlar var onların hatrına uzatmıyorum.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Soa klanında adam yoktur sevdiğin saydığım vardır anca. Prim kasacak olursam seni değil daha büyük boylarını seçerdim ben sadece boş muhabbetini sevmiyorum ve seni gördükçe laf vurasım geliyor :D

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
büyük boylar iyidir iyi :) demekki bi acın vardır ondan dolayı gördükçe laf vurasın geliyordur aksi taktirde tanıyanlar kişiligimi sever

MTK 136

Casus
Bilerek sinerji hariç her klana giydirdim zaten aslında rm ye de giydirecektimde dicek bişey bulamadım zaten bunu haritayı attıgım nottada belirtmiştim :) Diğer meseleyse savaşa dahil olmayan birine merak etme,dert etme diye söylemlerine karşılık yazdım dert etmiyorum :)

seni ilgilendirmeyen konu hakkında yorum yapmazsın olur biter. şu kısma ise katılmıyorum ,fikirlerimizi söylemek için illaki olayların içinde olmamıza gerek olmadıgını düşünüyorum.Hatta beni ilgilendirmesede konu açtım bissürüde beğeni gelmiş popi olmuşuz burdan almanyadaki kuzenlerime ve endodonti hocamın gelmişlerine geçmişlerine selam yolluyorum

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ya sen bir oyun için bana küfür ettiler diye prim kasıp adam özür dilemesine rağmen herkese yayan eleman değil misin ? Şimdi şu post nedir demek ki hak etmişsin o muhabbetleri..

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
bi insana hakaret etmek ayrı bi insanin ailesine hakaret etmek ayrı senin bunu anlayacak kapasiten oldugunu zaten düşünmüyorum emir çünkü bunu ayırt edemeyip bunu yazıyorsan yazık

DeletedUser67142

Ziyaretçi
bi insana hakaret etmek ayrı bi insanin ailesine hakaret etmek ayrı senin bunu anlayacak kapasiten oldugunu zaten düşünmüyorum emir çünkü bunu ayırt edemeyip bunu yazıyorsan yazık

Ya geç bu duyar kasma ayaklarını kişiye etmek ayrı aileye etmek ayrı bilmem ne. Şimdi sen bana küfür ettin diye 1 günah aldın da o ailene etti diye 10 günah mı aldı. Neyse geri kafanıza ayak uyduramıyacam ne yazık ki.

Herkesin karakterini sevdiği arkadaş için ayrı dışın ayrı derken beni haklı çıkardığın için teşekkür eder renk değiştirmelerinin devamını dilerim.

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
bunu ben demişssem bi kanıt atsana ortaya kendimden utanayım w.43 de soanın savaşmadıgını inkar eden olmaz zaten bunu onurada söyledim sınıra uzaktık yerleşmemiz biraz zaman aldıgını biraz daha sabretseydiniz yükünüzü azaltacagimizi söyledik fakat arkadaşlarının real hayatlarını riske atmamak için sildiklerini söyledi yani seninle aynı ekipte oynadıgıma utanıyorum böyle iftira atmayi nerden ögreniyorsun

DeletedUser66549

Ziyaretçi
Senden alıştım :/ serhat sana biri küfür edip özür dilemişse bunu sağda solda dillendirmen ne kadar doğru he hoşuna gidiyorsa bende edebilirim

DeletedUser65475

Ziyaretçi
Mükemmelim beeeen, muazzamıııım. Yüce rabbim sizin lowluğunuzu beni yaratarak dengelemeye çalışmış ama bu seferde mükemmelik oranı fazla kaçmış.