World War N

MTK 136

Casus

Şu savaş bitsede gitsek yatsak yav :D
Respawn ekibini beyaz ekledim arkasında koyu mavi bozok ekibi bulunmakta.
Soapembe ekledim nedenini sormassınız umarım :D arkasındaki sarı renkli wom ekibi,paşa ile arasında turkuaz sas ekibi ve soa-nop arasındaki kırmızı renkli paşa ekibi.Nopun batısındaki yeşillikler başa belayız çok fenayız ekibi kuzeydeki siyahlıklar ise arma ekibi,turuncular rm(yav 15-20 kişilik klanlar kurmuşunuz azaltsanıza sayısını azz),sarılar sinerji ekibi.Evett gelelim bu geceki ki konumuza

-Tarafsızları mor renk ile işaretledim-

Nop cephesi tarafında

123812381238 klan 531 oyuncu 3830 köy ile 23,413,414 puana sahip.Köy başına ortalama puanınız:6113

İttifak Tarafında

Sinerji; 125 oyuncu 846 köy ile 5,102,882 puana sahip.Köy başına ortalama puanınız:6031
Pro; 239 oyuncu 1889 köy ile 12,763,700 puana sahip.Köy başına ortalama puanınız:6756
Rm; 191 oyuncu 962 köy ile 5,332,764 puana sahip.Köy başına ortalama puanınız:5543
Arma; 199 oyuncu 750 köy ile 3,394,508 puana sahip.Köy başına ortalama puanınız:4526(az hama yüklenin bu puanlar ne :D)
Toplam:754 oyuncu 4447 köy ile 26,593,854 puana sahip ve köy başına genel ortalamaları:5980

Görüldüğü üzere ittifak tarafı nop tarafından 617 köy ve 3,180,440 puan öndeler tamam nop daha kolay organize olabiliyor ama köy farkından dolayı %50-50 görüyorum güç dengesini.Savaşın gidişatına katılmalarıyla etki edebilecek 2 klanıda paylaşmak isterim;

Bela; 362 oyuncu 1051 köy ile 4,021,789 puana sahipler.Ortalamaları;3826.Görünen o ki daha multilerini toplamaya teşebbüs etmemişler :D Topladıkları zaman katıldıkları tarafta savaşın gidişatına kayda değer yön verebilirler.

Soa; 247 oduncu 1457 köy ile(4 köyle kaçırmışım istatisliği :p) 9,225,141 puan ile yargı dağıtmaya hazırlar,ortalamaları:6331.Büyük savaşa katıldıkları tarafın çok rahat kazanacağı kanısındayım.aslında World War S teması adı altında güneyi ele alan bir harita yapıcakdım sonra dedim ki benim uğraşma vaktimden daha kısa süre içerisinde paşa paşa silenecekler,güney doğu kapanmış olucak niye uğraşiyim :)

Pronun savaş açtığı ve opa kalkıştığı sabın soa bünyesine katılmasına pro nasıl bir tepki vericek bunun merakı içerisindeyim.Alayınızın içinden geçerim ulen deyip bir savaş ilanı daha gelirmi akın var akın güneşin zaptı yakın :D

images.jpg

Bana kalırsa bu hamle soa nın gelecekteki yönelişini belli etmiş olabilir :)Olmayada bilir Adam savar bize yakında göstericektir ilk hedefin akdeniz mi nop mu promu oldugunu belkide barbar opu düzenler en sevdiğimden :D Gerçi bazı oduncularımız sadakate takılır yine alamayabilir :D

Not:Bazı söylemler dalga geçmek için yazılmıştır.Alınmak isteyen koşsun

DeletedUser65487

Ziyaretçi
Kanka sorularinin butun cevaplari bende var. 500preye ayiktiririm :D

Armayı cıkarsan tamamen eşit sayılırız . Cünkü savasa destek veremiyorlar , uzaklıklarından dolayı sadece sol kanat da al verlik bir durum var . Ve son opta 10 kami felan attılar :D

MTK 136

Casus
destek veremiyorlarsa sınıra kami opu yapmaları lazım 4 günde bir savaşınız rehavete gelmez arkada yatanlar olursa sınır bir bakmışlar onlara gelmiş iş işten o zaman geçmiş olur :D

MTK 136

Casus
Arrow ekibi kusura bakmasın onlarında istatisliklerini çıkarmıştım haritaya ekleyip gidişata etkisi olabilirler bölümünde yazıcaktım gece gözümden kaçmış birdahaki haritaya artık :)

DeletedUser66489

Ziyaretçi
ben belayız klanının yerinde olsam Rmyi vururdum.

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
destek veremiyorlarsa sınıra kami opu yapmaları lazım 4 günde bir savaşınız rehavete gelmez arkada yatanlar olursa sınır bir bakmışlar onlara gelmiş iş işten o zaman geçmiş olur :D

aşagıda yatmıyoruz merak etme herşeyin bi zamanı vardır destek veremezsek bile mis arasi destegi veririz illaki bişiler verilir orasnıı pek dert etme oyuna geç girmiş olmasaydık dediklerin herşey şuan mevcut olucaktı .

MTK 136

Casus
aşagıda yatmıyoruz merak etme herşeyin bi zamanı vardır destek veremezsek bile mis arasi destegi veririz illaki bişiler verilir orasnıı pek dert etme oyuna geç girmiş olmasaydık dediklerin herşey şuan mevcut olucaktı .
isterse vermeyin hocam savaş benim savaşım değil :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
w.47 genel haritasini çikarıp sunmussun emegine teşekkür ederiz. ama işte ne güzel söyledin kendi agzınla seni ilgilendirmeyen konu hakkında yorum yapmazsın olur biter.

Onu ilgilendirmeyen bir konuysa sende açıklama yapmazsın olur biter boşa başlığı germene gerek yok.