Wesspont (Emin Abi)

turkbye

Baltacı
Keşke böylesine muazzam bir insanın anısını,adını,sanını gerçekten O muazzam karakterine, karakter olarak birazcık bile olsa yakın olan insanlar yaşatmaya çalışsaydı....

Yeloköy, senin ne çapın, ne karakterin böylesine bir insanın adını ağzına bile almaya yetmez.

İlk tanıdığım günden beri, hatta vefatından çok kısa süre önce bile kendisi ile konuşuyordum... Aradan 2 yıl geçmiş, kaç dünyada oyun oynadınız hatta kapattınız bugün ne diye bu şekilde bir çıkışta bulundunuz bilmiyorum...

Allah gani gani rahmet eylesin, keşke daha düzgün birileri öncülük etseydi de gerçekten onu seven sayan yüzlerce insan da gelip o çatı altında dursaydı sırf onun hatrına.

Her yerinden yalan ve üçkağıt akan sen değil!!!!
Tanıyan ve beraber oynamış pekçok oyuncunun bu şekilde bir talebi vardı ve ancak bu dünyada bu isimler biraraya gelebildi.
Konuyu kişiselleştirmeyi bırakıp daha fazla ilerletmezsen sevinirim.

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
https://vimeo.com/408678941

Bu sana bir şey anlatabiliyor mu?

Açıklamaları iyi oku önce adabınla yazı yazmayı öğren.

Kaç yaşında adamlar artık ne kadar yoksunlaşabilirsiniz merakla bekliyorum her geçen gün. Adabı da edebi de iyi bilirim ben de sein yörende pek bulunmayan özellikler bunlar. Geç artık Bu işleri... Senin karakterini cümle alem biliyor artık... Sen ne dost bilirsin ne hatır. Buradan bile menfaatin olmadığı sürece böyle bir şeye girişmezsin...

uyznlar

Ağır Atlı
başarılar abi, allah rahmet eylesin

tam diyecektim bu dünyaya bu özelliklerde kapatan birileri lazım diye onlarda geldin h.o :) başarılar

**Küvet**

Yasaklı
Keşke böylesine muazzam bir insanın anısını,adını,sanını gerçekten O muazzam karakterine, karakter olarak birazcık bile olsa yakın olan insanlar yaşatmaya çalışsaydı....

Yeloköy, senin ne çapın, ne karakterin böylesine bir insanın adını ağzına bile almaya yetmez.

İlk tanıdığım günden beri, hatta vefatından çok kısa süre önce bile kendisi ile konuşuyordum... Aradan 2 yıl geçmiş, kaç dünyada oyun oynadınız hatta kapattınız bugün ne diye bu şekilde bir çıkışta bulundunuz bilmiyorum...

Allah gani gani rahmet eylesin, keşke daha düzgün birileri öncülük etseydi de gerçekten onu seven sayan yüzlerce insan da gelip o çatı altında dursaydı sırf onun hatrına.

Her yerinden yalan ve üçkağıt akan sen değil!!!!

mikail abi, insanlarla ters düşmüş olabilirsin. ama ortada güzel bir düşünce var, bir seneden fazla oldu whatsapp grubu kurulup konuşulmuştu bu. başkalarıyla husumetin olsa bile emin abinin hatırasına saygından yorma be

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Allah rahmet eylesin bende dahil olmak üzere WESSPONT çatısı altında bulunan Tüm Arkadaşlara başarılar dilerim...

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Ben hep köy ismi Wespont yaparım
W1 DE ONUN GIBI OYUNCU YOKTU
kendi alanı içinde kimse yasamazdi
Onu sadece özlüyorum
Ve eski rest ekipleri tam olarak onlarda gözüm arıyor ama kimse öncülük yapmayi bilmiyor .