Wesspont (Emin Abi)

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
2 Yıl önce Rest klanı kurucularından, Emin abimiz kanser rahatsızlığı nedeniyle hakkı rahmetine kavuşmuştur.

Onu tanıyan bilen eski dostlarımızdan kurulan mütevazi bir kadro ile dünyaya başlama kararı alınmıştır. Yön olarak kesinleşmiş bir bölge yoktur. Çok iddialı değiliz elimizden geldiğince oyuna renk katmaya çalışacağız, şimdiden 61 inci dünyaya başlayacak olan klanlara selam eder hepinize başarılar dilerim.

YELOKÖY

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
Keşke böylesine muazzam bir insanın anısını,adını,sanını gerçekten O muazzam karakterine, karakter olarak birazcık bile olsa yakın olan insanlar yaşatmaya çalışsaydı....

Yeloköy, senin ne çapın, ne karakterin böylesine bir insanın adını ağzına bile almaya yetmez.

İlk tanıdığım günden beri, hatta vefatından çok kısa süre önce bile kendisi ile konuşuyordum... Aradan 2 yıl geçmiş, kaç dünyada oyun oynadınız hatta kapattınız bugün ne diye bu şekilde bir çıkışta bulundunuz bilmiyorum...

Allah gani gani rahmet eylesin, keşke daha düzgün birileri öncülük etseydi de gerçekten onu seven sayan yüzlerce insan da gelip o çatı altında dursaydı sırf onun hatrına.

Her yerinden yalan ve üçkağıt akan sen değil!!!!

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
Keşke böylesine muazzam bir insanın anısını,adını,sanını gerçekten O muazzam karakterine, karakter olarak birazcık bile olsa yakın olan insanlar yaşatmaya çalışsaydı....

Yeloköy, senin ne çapın, ne karakterin böylesine bir insanın adını ağzına bile almaya yetmez.

İlk tanıdığım günden beri, hatta vefatından çok kısa süre önce bile kendisi ile konuşuyordum... Aradan 2 yıl geçmiş, kaç dünyada oyun oynadınız hatta kapattınız bugün ne diye bu şekilde bir çıkışta bulundunuz bilmiyorum...

Allah gani gani rahmet eylesin, keşke daha düzgün birileri öncülük etseydi de gerçekten onu seven sayan yüzlerce insan da gelip o çatı altında dursaydı sırf onun hatrına.

Her yerinden yalan ve üçkağıt akan sen değil!!!!

https://vimeo.com/408678941

Bu sana bir şey anlatabiliyor mu?

Açıklamaları iyi oku önce adabınla yazı yazmayı öğren.