We Are Noob (noob)

DeletedUser

Ziyaretçi

Öncelikle Örnek Göstermenizi Rica Ediyorum

Sonrasında İse Türklerde Şirket Olarak Oyun Yaratsalardı Türklerde Kendi Dillerini Her Ülkede Serbest Bıraksaydı

Hep Sahtesini Yapmak Peşindeyiz hep Hazıra Konma Peşindeyiz Ayakkabısından Tut Oyununa Kadar Hep Taklitçiyiz.

modlarla beraber başladık hangi moda sorarsan 2.klan serverın alman klanıydı.profil yazısı bile almancaydı.

soru:klan isminin türkçesini kullansanız türk serverda diğer serverlerda ing.kullansanız havanız mı azalar.Yani tanınma oranınız mı azalır Ya da amaç bir farkındalık mı?

DeletedUser21873

Ziyaretçi
Türkçe yada İngilizce nick name veya klan isminin sorun olmaması lazım. @HASGAL sen madem ingilizceye bu kadar karşısın bana pm(private message) atın dememen lazım özelden ulaşın demen gerekmez mi ?

azeotrop

Okçu

modlarla beraber başladık hangi moda sorarsan 2.klan serverın alman klanıydı.profil yazısı bile almancaydı.

soru:klan isminin türkçesini kullansanız türk serverda diğer serverlerda ing.kullansanız havanız mı azalar.Yani tanınma oranınız mı azalır Ya da amaç bir farkındalık mı?

@BykusSb Türkleri Kötülemedim Gerçekleri Söyledim Hatalı/Yanlış Nokta Varsa Uyarınız

Dostum Her Dile Göre Çevirisini Yapayım İsterseniz ?? Oynadığım Servera Göre ?

Türkçe Kullanınca Ne Olacak Birde Bunu Açıklarsanız Bana :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Türkçe yada İngilizce nick name veya klan isminin sorun olmaması lazım. @HASGAL sen madem ingilizceye bu kadar karşısın bana pm(private message) atın dememen lazım özelden ulaşın demen gerekmez mi ?

haklısın.ama ingilizceye karşıyım demedim.bunu belirtiyeyim.O biraz alışkanlık oldu.Bize de zamanında sürekli forumlarda sözlüklerde pm pm demeselerdi bende de şahsi adıma böyle bir alışkanlık olmazdı.2. ben ingilizceye karşı değilim kendi ülkemizde yabancı dil konuşmaya karşıyım

DeletedUser

Ziyaretçi

@BykusSb Türkleri Kötülemedim Gerçekleri Söyledim Hatalı/Yanlış Nokta Varsa Uyarınız

Dostum Her Dile Göre Çevirisini Yapayım İsterseniz ?? Oynadığım Servera Göre ?

Türkçe Kullanınca Ne Olacak Birde Bunu Açıklarsanız Bana :)

Türkçe kullanınca şöyle bir şey de var yaşı küçük kardeşlerimizde var.Kendi dilimiz full süper ülkede bi de aramızda yabancı dil kusur kaldı.Neyse sahur vakti geldi.Arkadaşlar hayırlı sahurlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
eskiden beri milan hayraniyim. kaka gideli bi dususteler ama ibraam gelince bi baska oldu:::D

DeletedUser

Ziyaretçi
kaka bi baska adam ya o kadar paranin bozmadigi nadir efendi oyunculardan ben de hayraniyimdir:::D